Архив Июнь 7th, 2018

Вооруженный «дашкой» фельдшер Чезар Никифореску сорвал атаку оккупантов под Луганском

ZSU-nespodiv1-500x334

 

Диверсанты гибридной армии РФ неудачно пытались захватить позиции сил ООС, а снайпер ВСУ ликвидировал одного из «полевых командиров» на Бахмутке, сообщает 40ka.info.

Обстреляв ночью из минометов опорный пункт украинских войск у Станицы Луганской, боевики под прикрытием автоматного огня попытались захватить позицию ВСУ. Их планы сорвал фельдшер Чезар Никифореску, который находился на наблюдательном посту и, заняв место пулеметчика, открыл прицельный огонь. Об этом эпизоде войны сообщил штаб операции объединенных сил.

Одновременно с фронтальным обстрелом «опорника» диверсанты начали обстрел позиции ВСУ с фланга, предпринимая попытки захватить ее.

«Прапорщик Никифореску мгновенно перенес огонь ДШК в сторону ДРГ, заставив ее отступить», — уточнили в штабе.

По данным разведки, во время боя фельдшер уничтожил огневую точку российско-террористических войск и нескольких боевиков, тем самым не допустив прорыва оборонительной линии сил ООС под Луганском.

#Тимошенко спочатку назвала Антикорупційний суд «власністю президента», а потім за нього проголосувала

kurva-Timoshenko1

 

Тимошенко вимагала передати законопроект до Венеціанської комісії, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко сьогодні перед голосуванням щодо створення Вищого антикорупційного суду України заявила, що її політсила не буде голосувати за цей законопроект.

За словами Тимошенко, її команда з першого дня підтримувала Антикорупційний суд, його створення, але лише за однієї умові: якщо він не буде незалежний від президента України.

«Якщо цей суд буде незалежний — в цьому є сенс і зміст. А якщо це маріонетка в руках президента чергова, так як Верховний суд, то тоді навіщо весь цей цирк? Я можу зараз твердо сказати: той законопроект, який вони узгодили, залишає Антикорупційний суд приватною власністю президента України, і тому забудьте про боротьбу з корупцією», — заявила Тимошенко.

Вона вимагає передати цей законопроект до Венеціанської комісії.

«В тому варіанті, який треба узгоджувати, і після обіду приймати рішення після заключення. Я вважаю, що це єдиний шлях, тому що те, що там зроблено, нічого спільного не має з незалежним Антикорупційним судом. І тому, хто хотів залишити корупцію, той хай голосує. А хто боровся проти неї», — знайте, що цей фейк — наголосила лідерка фракції.

315 народних депутатів 7 червня 2018 року підтримали створення Антикорупційного суду. Юлія Тимошенко також проголосувала за цей законопроект.

Аваковщина. 700 тысяч долларов США: сбережения простого одесского следователя Сергея Чернеева

police-new1-500x330

 

Следователь Шевченковского отдела полиции Одессы Сергей Чернеев задекларировал почти 17 миллионов гривен наличными.

Соответствующие данные содержатся в электронной декларации, поданной Чернеевым, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Согласно документу, правоохранителю принадлежит квартира площадью 46 квадратных метров, купленная в 1999 году, два автомобиля ВАЗ 1985 и 2003 годов выпуска, а также Volkswagen Passat 1991-го года. Живёт следователь, согласно данным декларации, на одну зарплату, которая составила 170 тысяч гривен.

Но в разделе, касающемся денежных активов, сказано, что следователь Чернеев хранит наличными 16 миллионов 800 тысяч гривен и 12 600 долларов. Кроме того, ещё 1 миллион 560 тысяч он одолжил некоему третьему лицу. Таким образом, совокупные денежные сбережения простого следователя составляют почти 700 тысяч долларов США.

Такую же сумму Чернеев задекларировал и в прошлом году — то есть, случайной описки здесь нет.

Сам Чернеев пока не комментирует происхождение такой суммы денег.

Смоленський теракт путіна: на корпусі літака Качинського знайшли сліди вибухівки

Litak-Kachinskogo1-500x330

 

На елементах корпусу польського літака Ту-154М, який розбився під Смоленськом у 2010 році, а також на тілі принаймні однієї жертви катастрофи виявлено сліди вибухівки, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це йдеться в заяві польської підкомісії Міністерства оборони з розслідування Смоленської катастрофи, інформує RMF24.pl.

Підкомісія оголосила про завершення огляду і аналізу доказів, що є в розпорядженні Комітету з місця катастрофи літака екс-президента Лєха Качинського.

«Згідно з отриманими доказами, на багатьох фрагментах літака, а також на тілі принаймні однієї жертви, які досліджувалися спеціальними пристроями, зокрема і хроматографічним методом, виявлено наявність вибухових матеріалів», — йдеться у заяві.

Підкомісія також прийшла до висновку, що немає ніякої інформації або доказів, які б свідчили про наявність вибухових речовин у ґрунті на місці падіння літака.

Нагадаємо, у середині квітня підкомітет опублікував технічний звіт щодо Смоленської катастрофи, в якому йдеться про те, що літак Ту-154М був зруйнований під час вибуху, а вибухи відбулися над землею.

Попередній звіт розслідування катастрофи від 2011 року, який здійснила підкомісія на чолі з Єжи Міллером, визнали недійсним. Тоді підкомісія дійшла до висновку, що літак розбився, бо пішов на контрольоване зближення з землею. Мацеревич назвав звіт заснованим на фальшивих матеріалах і політичному тиску.

Технічний звіт вже був представлений родинам жертв загиблих, а сьогодні його відправили в прокуратуру.

Як відомо, 10 квітня 2010 року неподалік від аеродрому «Сєвєрний», що поблизу Смоленська, розбився польский літак Ту-154.

У катастрофі загинуло 96 осіб. Польська делегація прямувала на заходи з нагоди 70-ї річниці Катинського злочину.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: