Архив Март 7th, 2018

Аваковщина. Переатестованный полицейский-беркутовец бросил гранату в сотрудников СБУ

police-new1-500x330

 

Сотрудник полиции, подозреваемый в торговле оружием, во время спецоперации Службы по его задержанию бросил гранату и скрылся, заявили в СБУ, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Взрыв гранаты возле станции киевского метро Лесная поздно вечером 6 марта 2018-го произошел во время спецоперации Службы безопасности по задержанию сотрудника полиции, подозреваемого в торговле оружием. Об этом в комментарии телеканалу 112 Украина сообщила спикер спецслужбы Елена Гитлянская.

«Это была спецоперация СБУ. Наши сотрудники пытались задержать торговца оружием, происходили следственные действия. Им (подозреваемым — ред.) оказался полицейский. Когда он понял, что это сотрудники СБУ, которые хотят его задержать, — бросил гранату и скрылся», — рассказала она.

По данному факту открыто уголовное производство по ч. 1 ст. 348 УК (посягательство на жизнь сотрудника правоохранительного органа), подозреваемого разыскивают, добавила Гитлянская.

Также спикер службы отметила, что предполагаемый злоумышленник «имел отношение» к бывшему спецподразделению МВД Беркут.

Ведущая поинтересовалась у Гитлянской, правда ли, что подозреваемый — «сержант полиции полка особого назначения Иващенко Владимир Юрьевич». В ответ на это представитель СБУ отказалась называть его фамилию, отметив, что «его должность указана правильно».

В видеокомментарии, опубликованном на YouTube-канале СБУ, Гитлянская сообщила, что в результате взрыва гранаты легкие телесные повреждения получил один из сотрудников спецслужбы, его госпитализировали.

В ночь на 7 марта СМИ сообщили, что в Киеве около станции метро Лесная подорвали две гранаты, сгорел автомобиль. Сообщалось об одном пострадавшем и двух подозреваемых, которые скрылись с места происшествия.

Кляті кнопкодави пропонують скасувати 3 групу єдиного податку

Skryabin-Rada1

 

У парламенті був зареєстрований законопроект № 8089, яким передбачено повне скасування третьої групи для платників податків за спрощеною системою. Про це повідомляє 40ka.info.

Скасування 3 групи «спрощенки» — одна з норм, яку пропонують депутати. Також, пропонується внести зміни в умови 2 групи.

За словами авторів проекту, 2 групу часто використовують великі мережі магазинів, щоб уникати сплати податків.

А 3 група, за словами авторів проекту, часто використовується, щоб оптимізувати виплату зарплат: мова йде про випадки, коли фактично наймані співробітники укладають з роботодавцем договір як ФОП, що дозволяє економити на податках із зарплати.

Тому для суб’єктів, які займаються оптовою торгівлею, пропонують заборонити 1 і 2 групи, для 2 групи — обмежити види діяльності підприємцями:

які займаються виробництвом товарів, роздрібним продажем товарів з торговельних місць на ринках;

діяльністю в сфері ресторанного господарства в будівлі площею до 20 кв м або з використанням засобів пересувної торгівлі;

виконанням робіт/наданням послуг (в т.ч. побутових);

роздрібної торгівлі дистанційним методом (сюди, судячи з усього, потрапляють інтернет-магазини).

2 групу пропонують заборонити для компаній, які торгують складною електронікою, ліками, ювеліркою, товарами високого цінового сегмента і т.д.

А 3 групу пропонують повністю скасувати — ФОПам, які працюють за цією схемою, пропонують переходити на 2 групи, якщо вони відповідають умовам.

Ще одне нововведення проекту: зниження основної ставки ПДВ з 20% до 16% — щоб бізнеси перестали намагатися оптимізувати сплату цього податку.

Всі ці заходи, на думку авторів проекту, допоможуть вивести українську економіку з тіні.

Зараз в Україні діє спрощена система оподаткування (так звана «спрощенка») — це спеціальний податковий режим, розрахований на малих підприємців.

Його основна перевага — сплата єдиного податку замість окремих податків і зборів, спрощена бухгалтерія і звітність.

Залежно від обороту в ній передбачені 4 групи: 1,2,3 групи доступні для фізосіб-підприємців, 4 — тільки для сільгосп-підприємств.

3 група — дуже популярна серед українських IT-підприємців та фрілансерів, з поточною ставкою єдиного податку в 5%.

«Я тобі не дорогенька», — #Порошенко звинувачують у сексизмі

Poroshenko-angl1

 

Президенту Петру Порошенку нагадали, що сексизм у сучасному світі неприпустимий, повідомляє 40ka.info.

З нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок, який Україна та світ офіційно святкують 8 березня, випустили футболки з написом «Я тобі не дорогенька».

Нагадаємо, під час своєї прес-конференції 28 лютого 2018 року Порошенко запросив журналістку видання «Детектор Медіа» Марину Баранівську провести з ним день, щоб подивитися як він живе.

При цьому президент застосував до журналістки звернення «дорогенька»: «Проїдьте, будь ласка, подивіться… Ключова позиція, дорогенька моя, ми маємо змінити з вами країну».

Журналістську спільноту таке звернення обурило.

Дехто порівняв цю фразу зі словами екс-президента Віктора Януковича «Я вам не завидую», яку той озвучив на прес-конференції у 2011 році журналісту Мустафі Найєму.

Дехто вважає це просто панібратством та фамільярністю, ще хтось – сексизмом.

Зокрема, останньої думки притримуються журналістка «Громадського радіо» Ліза Кузьменко та медіаекспертка і тренерка з безпеки Інституту масової інформації Ірина Земляна.

Саме вони вирішили випустити до 8 березня такі футболки собі та подарувати Марині Баранівській.

«На знак солідарності з журналісткою „Детектору Медіа“ та в знак протесту проти сексизму щодо жінок-журналісток, який він транслював на своїй прес-конференції», – пояснила «Українській правді. Життя» Земляна.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: