Архив Февраль 12th, 2018

Безвіз такий? 33 українців розвернули назад прямо в аеропорту Ізраїлю

zakord-pasport1

 

Більше 30 українцям відмовили у в’їзді в Ізраїль, при чому розвернули їх прямо в аеропорту, повідомляє 40ka.info.

Інцидент трапився 8 лютого 2018 року. 33 українцям було відмовлено у відвідуванні Ізраїлю при проходженні паспортного контролю в аеропорту «Бен-Гуріон».

Всі пасажири прибули в столицю Ізраїлю з Вінниці авіарейсом «Вінниця – Тель-Авів».

«Сьогодні 8 лютого, не пройшли паспортний контроль в аеропорту «Бен-Гуріон» 33 пасажири рейсу Вінниця – Тель-Авів… Всіх відправили назад в Київ. Більше інформації пізніше», – написав один з пасажирів.

У Міжнародному аеропорті «Вінниця» вже зазначили, що жодних зауважень до пасажирів літака не було.

«Літак «Вінниця – Тель-Авів» вилетів о 3:26 ранку (за планом 3:35). Усі пасажири пройшли реєстрацію, догляд на авіаційну безпеку, митний та паспортний контроль. Зауважень до них не було і усі успішно вилетіли до Тель-Авіву», – повідомили у компанії.

Усіх пасажирів, яким відмовили у відвідуванні Ізраїлю, відправили рейсом назад до Києва.

Міноборони України буде й далі купувати неякісні рошеномобілі «Богдан»?

Poroshenko-Petro8

 

Міноборони ініціювало створення спецгруп, які у координації із заводом-виробником «Богданів» модернізують санітарний автомобіль Богдан-2251 для потреб медичної служби ЗСУ,  про призупинення виробництва чи відмову від закупівель не йдеться.

Про це заявили у корпорації «Богдан» 11 лютого 2018 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Рішення Міноборони націлене на забезпечення медичної служби ЗСУ надійним та якісним санітарним автомобілем класу „А“, який має замінити в українській армії морально- та технічно- застарілі УАЗ-3962 російського виробництва. За оцінками МОУ, наразі потреба в таких автомобілях складає сотні одиниць», — зазначили у компанії.

«До постачання у Міноборони санітарний автомобіль Богдан-2251 пройшов серію випробувань державної комісії, за результатами роботи якої якої було прийнято рішення про закупівлю таких автомобілів для потреб медичної служби ЗСУ. Після поставки 50 таких автомобілів та їх експлуатації у зоні бойових дій у частин автомобілів було виявлено технічні несправності, але йшлося не про 50%, про які на всю країну заявили окремі ЗМІ, а про 17%», — зазначили у корпорації.

У корпорації «Богдан» зазначають, що основними причинами виявлених несправностей стали виходи з ладу паливної системи автомобіля через використання неякісного палива та порушення умов експлуатації або регламенту сервісного обслуговування.

«Про це свідчать висновки створеної сторонами комісії і незалежних експертів. У „Богдан Моторс“ розроблено заходи з модернізації автомобіля Богдан-2251, які готові оперативно провести, аби реагувати на  складні умови експлуатації техніки в зоні АТО», — йдеться у повідомленні компанії.

Як відомо, раніше у Міноборони заявили, що подальше виробництво санітарних автомобілів «Богдан 2251» буде можливим лише після усунення виявлених недоліків технічної та медичної частин. Відповідне рішення ухвалили за результатами засідання круглого столу під головуванням заступника глави МОУ.

Раніше стало відомо, що з 50 доставлених на фронт автомобілів «Богдан-2251» 25 довелося ремонтувати або повертати на завод. За держзамовленням, Міноборони було передано 100 автомобілів, наразі ЗСУ прийняли половину.

Санітарний автомобіль «Богдан 2251» виробляється корпорацією «Богдан Моторс». Розробка авто, як заявлялося, велася разом зі спеціалістами Міноборони з урахуванням потреб військових лікарів. Вартість автомобіля становила $32 тис. за одиницю.

Бенефіціаром корпорації «Богдан Моторс» є перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, який відповідає за оборонно-промисловий комплекс. Раніше його бізнес-партнером в корпорації був президент Петро Порошенко. Нинішній гендиректор «Укроборонпрому» Роман Романов раніше був дилером корпорації.

МИД Украины поздравил Иран с годовщиной исламской революции: в соцсетях возмущаются

Klimkin-Pavlo1-500x314

 

Министерство иностранных дел Украины поздравило Иран с 39-й годовщиной Исламской революции, в результате которой страна превратилась из прозападной конституционной монархии в исламскую республику, которая декларирует свой особый «исламский» путь развития и борется с «западным империализмом». Поздравительное сообщение опубликовано в Facebook и Twitter МИД, пишет 40ka.info.

«Поздравляем народ Исламской Республики Иран с 39-летием Исламской революции! Поздравления от Украины в ваш национальный день», — говорится в сообщении.

Поздравление вызвало недоумение и возмущение среди некоторых пользователей соцсетей. В комментариях к публикации МИД пишут, что иранские студенты недавно вышли на свой собственный «майдан», а Украина поздравляет «их угнетателей» и союзника России, с которой украинцы сейчас воюют. Кроме того, пользователи напомнили о текущей ситуации в Сирии, к которой также причастен Иран.

В декабре 2017 года Иран оказался среди 26 стран, проголосовавших против обновленной резолюции Генассамблеи ООН по правам человека во временно оккупированном Россией Крыму.

11 февраля 2018-го в Иране прошли многотысячные митинги по случаю годовщины победы революции 1979 года, вследствие которой в стране была упразднена монархия и установлена республика теократического толка во главе с духовным лидером — аятоллой.

Участники праздничных демонстраций несли в руках иранские флаги и портреты первого аятоллы Хомейни и его преемника Хаменеи. На акциях также не обошлось без карикатур на «американского агрессора» и сожжений флагов США.

Как отметил иранский президент Хасан Рухани в своем выступлении накануне 39-й годовщины события, иранцы «гордятся тем, что совершили революцию, которая не была поддержана ни одной сверхдержавой».

«В послереволюционную эпоху иранский народ сумел вернуть себе национальное достоинство, а также процветать, сохранив суверенитет и уважая религиозную культуру», — цитирует президента государственное информагентство ИРНА.

Выступая же перед демонстрантами на площади Азади (Свободы) в Тегеране, Рухани отметил роль Ирана в противостоянии «мировым угнетателям» — США и Израилю.

«Они (США и Израиль — ред.) хотели создать напряженность в регионе… Они хотели разделить Ирак, Сирию… Они хотели посеять продолжительный хаос в Ливане, но… с нашей помощью их политика провалилась», — приводит слова президента Reuters.

Говоря о недавних масштабных протестах в Иране, Рухани подчеркнул, что они «были спровоцированы из-за границы».

«Америка хотела вмешаться в наши государственные дела. Но они потерпели неудачу из-за сознательности и единства нашей нации», — сказал президент.

В январе 2018 года иранские женщины впервые со времен революции 1979 года провели несколько одиночных акций протеста против обязательного ношения хиджаба.

«Доктор смерть» #Супрун нашла замену «скорой помощи» — волонтеры на велосипедах

Suprun-Ulyana1

 

Еще одна «потрясающая» новость была озвучена Ульяной Супрун, исполняющей обязанности главы Минздрава. Как передает 40ka.info, на своей странице в Фейсбуке Супрун написала, что волонтерская организация из Израиля United Hatzalah собирается организовать в нашей стране альтернативу «скорой помощи» — службу бесплатной экстренной помощи.

«Каждый из них, получив информацию о том, что скорая не может попасть к пациенту, выезжает на скутере, велосипеде, бежит самостоятельно, чтобы до приезда бригады экстренно помочь пострадавшим», — написала и. о. министра на своей странице в Фейсбуке. Супрун подчеркнула, что эти люди будут оказывать только бесплатную помощь, и их можно будет вызывать круглосуточно.

Сами волонтеры заявили, что возьмут под контроль одну из областей Украины и именно там будет создана точно такая же служба помощи, как и в Израиле. Местные общественные организации и Минздрав Украины подключатся к этому проекту.

Ранее Супрун заявила о том, что в Украине будут разделены такие понятия, как экстренная и неотложная медицинская помощь.

Половина українців вже знаходиться на межі бідності, — Ольга Богомолець

groshi-pensionerka1

 

«Реформи» уряду Гройсмана дійсно справили значний вплив на добробут українців: 64% наших громадян вважають, що матеріальне становище їхньої сім’ї за останній рік — погіршилося. Про це заявила народний депутат Ольга Богомолець, повідомляє sprotiv.org.

Такі дані оприлюднило американське Агентство USAID. Соцопитування проводила міжнародна компанія GFK, опитавши понад 2400 українців по всій країні з 15 листопада по 14 грудня 2017 року.

За цими даними, у 48% громадян грошей ледве вистачає на харчі та одяг, і це означає, що половина країни вже опинилася на межі бідності. З них 14% економлять навіть на харчах. Одна з причин — це неконтрольоване зростання цін, і ця проблема на сьогодні є головною для 69% українців.

Нагадуємо, що одним з факторів інфляції стало скасування урядом з 1 липня 2017 року державного регулювання цін на товари першої необхідності, через що спекулянти та перекупники почали накручувати ціни та отримувати надприбутки за рахунок простих людей. Одні бідніли, інші в цей час багатіли…

«Незважаючи на озвучені мною пропозиції і вимоги повернути державне регулювання цін на товари першої необхідності, уряд відмовився скасовувати своє рішення, і ціни були відпущені у вільне плавання. В результаті такої «реформи» відбулося стрімке падіння рівня життя людей, і сьогодні половина з них ледве зводять кінці з кінцями», — зауважила Ольга Богомолець.

Тому не дивно, що 71% опитаних вважають, що Україна рухається в неправильному напрямку. Майже стільки ж громадян не мають жодних ілюзій щодо покращення ситуації в цьому році: 42% опитаних вважають, що вона погіршиться, а 27% — що нічого не зміниться.

Недолугі «реформи» виявилися звичайним пограбунком людей. Українці гірше живуть, гірше харчуються, більше хворіють та вмирають. Мільйони з них тікають від таких «реформ» за кордон.

Настільки песимістичних настроїв у суспільстві не було з 90-х років. Але, заради справедливості, слід зауважити, що за весь час проведення соцопитувань в Україні, в нас і не було жодного разу більшості, яка би вважала, що країна рухається у вірному напрямку.

За словами Ольги Богомолець, ми весь час вважали, що йдемо не в той бік, і весь час вперто голосували за тих самих політиків, тасуючи їх, мов колоду карт. За 26 років ми перетасували їх вже по кілька разів, більшість з наших політиків вже встигли побувати і у владі, і в опозиції. Але результат завжди був один: країна змінювалася в гірший бік. За ці роки політичний клас України деградував та розклався, політика перетворилася на заробітчанство, державницька ідеологія — потонула у вкрадених мільйонах.

«Треба, нарешті, визнати: існуючий політичний клас нездатний ефективно керувати державою і не виведе її з кризи. Нам потрібна повна зміна політичних еліт, до влади мають прийти люди з державницьким мисленням, націлені на відродження країни та перетворення її на могутню європейську державу: науковці, ефективні управлінці, галузеві фахівці, які досконально знають, що і як треба міняти для покращення життя в Україні. Якщо ж українці знову захочуть ще раз спробувати когось зі старої колоди — можна не сумніватися, що результат буде аналогічним, як і у всі попередні роки: повний нуль», — наголошує народний депутат.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: