Архив Січень 20th, 2018

Эксперты назвали «абсурдными» диктаторские попытки Турчинова контролировать #биткоин

Turchinov-pro-Ukr1

 

Украинские власти не смогут установить контроль над оборотом криптовалют.

Об этом заявил профессор кафедры финансов Национального университета «Киево-Могилянская академия» Александр Мертенс, сообщает 40ka.info.

«Это какой-то пример очередного абсурда – как будто нечем больше заняться. Более того, это решение, скорее всего, просто нереализуемо. Эта какая-то имитация деятельности. Во-вторых, это прикрытие для возможностей что-то изымать», – сказал он.

В свою очередь, глава Интернет-ассоциации Украины Александр Федиенко расценил подобную инициативу как первый шаг на пути к полному запрету криптовалюты в стране.

«Под предлогом того, что у нас идет антитеррористическая операция, под предлогом того, что с помощью криптовалют может закупаться вооружение и прочее, то давайте мы вообще это запретим в Украине, потому что это зло. Может и такое быть – я этого не исключаю», – резюмировал эксперт.

Развитие рынка криптовалют не может оставаться контроля государства.

Об этом в четверг, 11 января 2018 года, сказал секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов на заседании Национального координационного центра кибербезопасности.

По словам Турчинова, дальнейшее отстранение государства от этого вопроса и правовой вакуум на рынке криптовалют из-за отсутствия законодательной и нормативной базы «создает угрозы для экономики и безопасности государства».

Решением Национального координационного центра кибербезопасности было поручено соответствующим органам власти создать рабочую группу с участием представителей Национального банка Украины, Министерства финансов Украины, Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку Украины, Службы безопасности Украины, Национальной полиции Украины, Государственной службы финансового мониторинга Украины, Государственной фискальной службы Украины и Государственной службы специальной связи и защиты информации Украины для наработки нормативно-правовых предложений для регулирования криптовалют.

В частности, планируется определение функционирования рынка криптовалют, порядка проведения мониторинга транзакций и идентификации субъектов криптовалютных операций, а также порядка налогообложения доходов от их осуществления в соответствии с требованиями законодательства Украины.

Также отмечено, что Национальным банком Украины прорабатывается вопрос целесообразности выпуска собственной криптовалюты.

Кроме того, поручено разработать механизм обеспечения доступа правоохранительных органов к данным криптовалютных бирж с обязательством указанных субъектов хранить информацию обо всех транзакциях в течение срока, установленного законодательством для финансовых организаций, и раскрытия информации о клиенте по мотивированному запросу.

100 років незалежності України: Чому така тиша на офіційному рівні?

nezal-slava1-500x250

 

«Однині Українська Народна Республіка стає самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу»

У перші дні 1918 року – 9 січня за старим стилем (22 січня за новим) – в умовах військової агресії проголошено незалежну республіку Україна.

Навколо Києва стискалося кільце вогню. Більшовики розпочали агресію проти України іще в грудні 1917 року.

Згідно із Третім Універсалом, Українська республіка створювалася у федеративному зв’язку із іншими республіками колишньої Імперії. Проте вже через два місяці та ж Центральна Рада приймає рішення про повну незалежність України.

22 січня 2018 року — 100-річчя проголошення незалежності України.

Де підготовка, де достойна програма? Святкування подій 1917 року, що вeли до незалежності, були ледве помітні протягом 2017 року.

Чому 22 січня 2018 року не було оголошено державним святом?

Чому нинішній український парламент не проводить спеціального урочистого засідання в будинку, де було проголошено незалежність України, у Будинку Учителя/Будинку Центральної Ради?

Чому президент і прем’єр-міністр не звертатимутся до українського народу з Софійської площі того дня?

Кому зручно зменшувати значимість цієї важливої історичної події в нашій історії?!

Особливо зараз, і тим самим сприяти уявленню про те, що нібито незалежна Україна виникла після розпаду СРСР?

Вже два роки тому керівництву держави було запропоновано як планувати гідне та достойне святкування 100-річчя незалежності України, зокрема проведення урочистої зустрічі в будівлі Центральної Ради.

У Київській міській раді також були внесені пропозиції щодо відповідних змін у назви вулиць. І все ж, незважаючи на проголошену офіційну політику декоммунізації, ці ініціативи не були підтримані.

Так, голові Інституту національної пам’яті Володимиру В’ятровичу вдалося організувати скромну, але важливу виставку на Хрещатику, яка присвячена Українській революції 1917-21 років. Але він також сміливо публічно визнає своє розчарування неадекваною відповідю керівництва країни.

16 січня президент Порошенко прийняв представників дипломатичного корпусу. Та на диво, не використав цю подію, щоб підкреслити 100-річчя незалежності України та її бажання вже тоді бути визнаною європейською демократичною державою.

Так що відбувається? Чому така тиша на офіційному рівні?

Богдан Нагайло, журналіст, публіцист, 40ka.info

500 тисяч доларів і окремий острів, — нові деталі відпустки #Порошенко на Мальдівах. Відео

Poroshenko-Petro8

 

За підрахунками журналістів, президент витратив на відпустку щонайменше 500 тисяч доларів, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Президент України Петро Порошенко з 1 по 8 січня 2018 року провів Різдвяну відпустку на Мальдівах. Порошенко летів на приватному літаку разом із 7 пасажирами. Вони, ймовірно, не проходили паспортний контроль та летіли під іншими іменами.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми».

Журналісти дізналися, що Порошенко вилетів з Києва до міжнародного аеропорту міста Мале на Мальдівських островах 1 січня і повернувся 8 січня.

Про приїзд до Києва «Схеми» дізналися на публічному онлайн-ресурсі FlightRadar. На ньому вони простежили за літаком з бортовим номером ТС-КМR перетнув Індійський океан. За інформацією журналістів, у ньому був президент України.

Перед приїздом журналісти «Схем» зафіксували, як до аеропорту «Київ» під’їхали декілька мікроавтобусів та Land Cruiser із вимкненими фарами.

Згодом журналісти сфотографували посадку приватного літака і зазначили, що він припаркувався у найбільш віддаленій частині аеропорту.

«Журналісти „Схем“ зафіксували, як літак зупинився, а вже за 4 хвилини кортеж виїхав з воріт і залишив територію аеропорту. Він сформувався з чотирьох мультивенів Volkswagen та Mercedes і виїхав на Кільцеву дорогу», — розповіли у «Схемах».

Зазначається, що кортеж проїхав без проблискових маячків та мигалок. Автівки попрямували у бік Обухівської траси, далі повернули у селище Козин і за кілька хвилин заїхали у ворота угідь Петра Порошенка.

Наступного дня, 9 січня президент провів свій перший публічний захід президента з початку року. Він організував нараду з керівництвом Нацполіції та заслухав доповідь про розслідування резонансного вбивства Ірини Ноздровської.

До цього на сайті президента були лише повідомлення про чотири підписані Петром Порошенком закони. І жодного – про виїзд з країни на відпочинок.

Журналісти дізналися про деталі відпустки президента. Зокрема, вони дізналися, що президент взяв в оренду приватний літак Falcon 7X у турецької авіакомпанії Setair.

«Схеми» надіслали листа авіакомпанії і запитали про вартість перельоту на Falcon 7X. Згідно наданої інформації, журналісти припустили, що оренда борту з простоєм упродовж майже всього періоду відпустки обійшлася президенту у приблизно 154 тисячі євро.

Зазначається, що у літаку 1 січня вилетіли з Києва на Мальдіви, а 8 січня повернулися до столиці 8 пасажирів — 3 чоловіків та 5 жінок. Однак серед імен пасажирів не було ані президента, ані членів його родини, або інших відомих імен.

«Схеми» надіслали запит до Державної прикордонної служби з питанням: чи перетинав державний кордон України президент Порошенко 1 та 8 січня та чи проходив він паспортний контроль у аеропорту «Київ» у день вильоту до Мале й після повернення з-за кордону? Але на момент виходу матеріалу в ефір відповіді так і не отримали”, — розповіли журналісти.

Крім того, вони дізналися, що Порошенко відпочивав на Мальдівських островах з 2 по 8 січня в п’ятизірковому курортному готелі Cheval Blanc. Він складається лише з приватних вілл посеред Індійського океану.

«З аеропорту Мале, куди президент та його гості прилетіли чартером, вони дістались острівного курорту. 8 дорослих та 2 дітей оселились на найдорожчій віллі курорту, яка розташована на окремому острові», — йдеться у розслідуванні.

Український президент відпочивав там з гостями протягом семи днів та шести ночей.

У «Схемах» наголошують, що на курорті Порошенко фігурував під ім’ям Mr. Petro Incognito (Ukraine). Журналісти пояснюють, що це типова послуга для курорту такого рівня – забезпечення повної анонімності на прохання гостя.

За інформацією джерел журналістів, президент витратив за проживання 276 тисяч доларів. Також у нього були додаткові витрати — 37 550 доларів. За них він розрахувався готівкою.

Всього, за підрахунками журналістів, Порошенко витратив на рідзвяну відпустку на Мальдівських островах не менше 500 тисяч доларів або більш ніж 14 мільйонів гривень.

Журналісти зазначили, що надіслали запит до адміністрації президента разом із доказами поїздки Порошенка. Наступного дня адміністрація президента визнала факт відпочинку глави держави на Мальдівах агентству «Інтерфакс-Україна».

За день до ефіру програма «Схеми» отримала відповідь на запит з аналогічним текстом. У президента визнали сам факт поїздки і запевнили, що він задекларує витрати на неї.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: