Архив Січень 10th, 2018

На кордоні з Польщею блокували 3 дороги через підвіщення податків від влади #Порошенко

podatki-kolobok1

 

У Львівській та Волинській областях люди перекрили дороги біля пунктів пропуску «Шегині» – «Медика», «Рава-Руська» – «Гребінне» і «Ягодин» – «Дорогуськ» на кордоні з Польщею.

Вони невдоволені внесенням змін до Податкового кодексу щодо встановлення нових митних правил на ввезення товарів в Україну, які вступили в дію з 1 січня, повідомляє 40ka.info.

За даними патрульної поліції Львівської та Волинської областей кілька десятків учасників акції ходять пішохідними переходами неподалік від пунктів пропуску.

Зокрема, поблизу села Старовойтове Любомльського району Волинської області о 9:10 близько 70 осіб шляхом безперервного руху пішохідним переходом частково обмежили рух транспорту на міжнародній трасі Київ – Ковель – Ягодин.

«На автодорозі неподалік від міжнародного автомобільного пункту пропуску „Ягодин“ почалася акція протесту. Її мета – вираження невдоволення внесенням змін до Податкового кодексу України щодо встановлення нових митних правил на ввезення товарів в Україну», – йдеться в повідомленні поліції.

У ГУ НП Львівської області, у свою чергу, повідомили, що в результаті переговорів з протестувальниками біля пункту пропуску «Шегині» досягнуто домовленості про те, що вони пропускатимуть кожні 30 хвилин по 10 автомобілів, щоб уникнути конфлікту між протестувальниками і людьми, які хочуть перетнути кордон.

Верховна Рада змінила правила безмитного ввезення товарів у ручному чи супроводжуваному багажі обмеживши сумою до 500 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг для тих, хто був відсутній в Україні більше доби і в’їжджає в країну не частіше за один раз впродовж 72 годин.

Нові правила набули чинності 1 січня 2018 року після підпису Порошенка під законом.

Обмеження на безподаткові пересилання товарів фізичним особам у міжнародних поштових та експрес-відправленнях набудуть чинності 1 січня 2019 року. Тоді їх може бути максимум три протягом одного календарного місяця сумарною фактурною вартістю до 150 євро, при цьому, починаючи з четвертої посилки, вони вже будуть обкладатися податком, митом і акцизом.

9 січня 2018 року головне управління Державної фіскальної служби у Львівській області попередило про можливе блокування активістами з 10 січня автодоріг, що ведуть до пунктів пропуску на кордоні з Польщею.

Мафіозі Онищенко подав в суд на телеканал Al Jazeera на 20 млн доларів через розслідування про «гроші Януковича»

Onishenko-Oleksandr2-500x333

 

Нардеп-втікач екс-регіонал Олександр Онищенко подав в суд на телеканал Al Jazeera на 20 мільйонів доларів через розслідування. У ньому розповідалось про придбання Онищенком та бізнесменом Павлом Фуксом у Сергія Курченка компанію, яка володіє 160 мільйонами доларів заморожених активів екс-президента Віктора Януковича.

Про це Онищенко написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Він переконує, що немає ніякого відношення до грошей Януковича.

«Що маю? Судовий позов на компанію Al Jazeera на 20 млн доларів — за брехливу інформацію подану в сюжеті і мені нанесення репутаційного збитку», — повідомив Онищенко.

За твердженнями нардепа-втікача, опублікований телеканалом варіант договору між Онищенко і Фуксом зразка вересня 2015 року «ніким не підписаний».

«Al Jazeera опублікувала непідписаний варіант договору, в якому прописано припущення купити по дисконту за 30 млн. (Включаючи оцінку вартості літака). Однак в ЗМІ, які співпрацюють з НАБУ (не ображати журналістів, самі знають, про кого йдеться) цей момент не згаданий. Навмисна маніпуляція, щоб у читача склалося враження, що угода вже тоді відбулася. А це неправда», — вважає Онищенко.

Як відомо, раніше Al Jazeera оприлюднила розслідування, за яким нардеп-втікач Олександр Онищенко та бізнесмен, засновник девелоперської компанії Mos City Group Павло Фукс придбали у «младоолігарха»-втікача Сергія Курченка компанію, яка володіє 160 мільйонами доларів заморожених активів екс-президента Віктора Януковича.

Онищенко одразу відхрестився від прав на «гроші Януковича», куплених у Курченка.

В листопаді 2017 року в НАБУ заявили, що близько 156,8 мільйона доларів, які належали компанії Quickpace Limited, пов’язаної з нардепом Олександром Онищенком, були арештовані за рішенням суду в травні 2016 року на рахунках в ПАТ «Ощадбанк» в рамках розслідування так званої «газової справи».

У коментарі Українській правді Онищенко заявив, що не має відношення до арештованих коштів компанії Quickpace Limited, і вони були заарештовані Генпрокуратурою у справі про спецконфіскацію коштів екс-президента Віктора Януковича.

У той же час в Національному антикорупційному бюро, коментуючи заяву Онищенка, заявили, що бенефіціаром компанії Quickpace Limited був саме Олександр Онищенко.

В Україні епідемія кору? Захворюваність збільшилася в 43 рази

grip-SOS

 

В Україні спалах кору — експерти називають страшні цифри, повідомляє 40ka.info.

В Україні значно зросла захворюваність на кір. За оцінками експертів, захворюваність збільшилася в 43 рази. Так, епідеміологи відзначають, що на даний момент зареєстровано більше 3 тисяч хворих.

Найбільше від хвороби постраждали такі області як Одеська, Івано-Франківська та Запорізька. Усього спалахи захворювання виявлені в 15 регіонах країни.

Епідеміологи також вказують на те, що летальних випадків поки тільки 5. Серед них померли 3 дорослих та 2 дітей.

Для порівняння вказується, що в 2016 році в Україні було зареєстровано всього 100 випадків захворювання.

В Одесі в зв’язку з негативною динамікою захворюваності на кір вирішили боротися радикальними методами.

Так, на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося ще 28 грудня 2017 року, було прийнято рішення ввести обмеження після зимових канікул -15 січня.

За словами головного позаштатного педіатра департаменту охорони здоров’я міської ради Одеси Анни Луньової, збити негативну динаміку захворюваності на кір поки що не вдається.

“Всього з початку спалаху ми маємо понад 700 хворих на кір, за тиждень тільки дітей захворіли 56 осіб. Ми маємо тенденцію до зростання захворюваності серед дітей першого року життя і дорослих. У кору немає віку, недавно був пацієнт 82 років, а до цього – двотижневий дитина”, – констатує педіатр.

Водночас головний лікар Одеської інфекційної лікарні Світлана Лаврюкова призводить ще більш страхітливу статистику.

“4 січня до нас надійшли 20 осіб, в тому числі 11 дітей. Всього в лікарні перебуває 94 людини, і щоб розмістити всіх, ми перепрофілювали два відділення – хворі на кір займають зараз чотири відділення. Переважно люди потрапляють з високою температурою, характерним висипом, дуже багато ускладнень у вигляді пневмонії”, – розповіла Лаврюкова.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: