Архив Січень 9th, 2018

Офшор #Онищенко з «грошима Януковича» раніше контролював #Арбузов

Arbuzov-simiya1

 

Екс-голова НБУ Сергій Арбузов володів офшорною компанією Quickpace Limited, яка зараз належить нардепу Онищенкові, і на рахунках якої знаходяться заморожені кошти екс-президента Януковича, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це йдеться в численних ухвалах Солом’янського райсуду Києва, які проаналізував проект «Марлін».

У березні 2016 року детективи НАБУ отримали дозвіл заарештувати численні фінансові документи в офісі народного депутата Олександра Онищенка, серед яких також були статутні документи кіпрської компанії Quickpace Limited.

Зокрема, за адресою вул. Хрещатик, 27б у приймальні народного депутата Онищенка були заарештовані копії статутних документів Quickpace Limited англійською та грецькою мовами, Certificate Quickpace Limited, свідоцтва компанії «Квікпейс Лімітед» посвідчені нотаріусом Антиповою Т.В., оригінал спеціальної довіреності від 25.02.2016 «Квікпейс Лімітед» та Довідка Quickpace Limited англійською мовою від 25.02.2016.

Там же були знайдені дві угоди між «А.Р.О. та П.Я.Ф» (абревіатури «Александр Романович Онищенко» та російського бізнесмена «Павел Яковлевич Фукс») від 15 вереснем та 6 жовтня 2015 року, що підтверджує версію Al Jazeera про партнерство останніх.

В першій угоді зазначено, що Фукс та Онищенко ділять власність над офшором 50/50. Про умови другої угоди нічого не зазначено.

Вірогідно це може бути оригінал угоди, де за Онищенком числяться 67% а за Фуксом – 33% Quickpace Limited, чернетку якої оприлюднили журналісти Al Jazeera.

Фактичний контроль над компанією Quickpace Limited та її активами Онищенко та Фукс отримали ще в квітні 2015 року.

У липні 2014 року на підставі ухвали слідчого судді Печерського райсуду Києва був накладений арешт на банківські рахунки та рахунки в цінних паперах компаній, бенефіціарним власником яких є колишній голова Національного банку України, екс-віце-прем’єр міністр Сергій Арбузов.

До переліку компаній, на рахунки яких накладений арешт, було також включено Quickpace Limited.

Як відомо, раніше Al Jazeera оприлюднила розслідування, за яким нардеп-втікач Олександр Онищенко та бізнесмен, засновник девелоперської компанії Mos City Group Павло Фукс придбали у «младоолігарха»-втікача Сергія Курченка компанію, яка володіє 160 мільйонами доларів заморожених активів екс-президента Віктора Януковича.

Онищенко одразу відхрестився від прав на «гроші Януковича», куплених у Курченка.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року в НАБУ заявили, що близько 156,8 мільйона доларів, які належали компанії Quickpace Limited, пов’язаної з нардепом Олександром Онищенком, були арештовані за рішенням суду в травні 2016 року на рахунках в ПАТ «Ощадбанк» в рамках розслідування так званої «газової справи».

У коментарі Українській правді Онищенко заявив, що не має відношення до арештованих коштів компанії Quickpace Limited, і вони були заарештовані Генпрокуратурою у справі про спецконфіскацію коштів екс-президента Віктора Януковича.

У той же час в Національному антикорупційному бюро, коментуючи заяву Онищенка, заявили, що бенефіціаром компанії Quickpace Limited був саме Олександр Онищенко.

Пізніше екс-регіонал та мафіозі Онищенко сказав, що згоден розлучитися з заарештованими коштами компанії Quickpace Limited, якщо НАБУ доведе, що гроші належать йому.

Схема на 300 млн: новые факты о махинациях в БГ Банке

Àêöèÿ ïðîòåñòà ïðîòèâ «áàíêîâñêîãî ïðîèçâîëà» âî Ëüâîâå 4 ìàðòà 2009 ã.

 

В «БГ Банке» меньше чем за месяц до признания финучреждения неплатежеспособным были реализованы схемы по выводу ликвидных активов на общую сумму около 300 миллионов гривен. Об этом сообщает БанкИск со ссылкой на  сайт Фонда гарантирования вкладов физических лиц.

«Показательно, что все манипуляции с активами были проведены в течение одной недели. Предшествовала этим „событиям“ смена акционеров и руководства банка», – говорится в сообщении.

В ноябре 2014 года «БГ Банк» заключил договор, предметом которого являлось отчуждение облигаций внутреннего государственного займа.

В частности, 4699 ОВГЗ номинальной стоимостью $4,7 млн (что в эквиваленте на день сделки составляло свыше 60,8 млн грн), продали за 8,3 тыс. грн. Таким образом, цена продажи оказалась более чем в 7 тыс. раз ниже номинальной стоимости.

Кроме того, в этот же период между «БГ Банком» и финансовой компанией был заключен договор об уступке права требования к должникам финучреждения на сумму более 235 млн грн.

При этом цена продажи прав требования по кредитным договорам составила 23,5 млн грн, то есть в десять раз меньшей суммы от общей задолженности.

На основании договора купли-продажи прав требования «БГ Банк» уступил в пользу финансовой компании совокупность прав как ипотекодержателя, в частности, право обращения взыскания на имущество общей стоимостью 466,5 млн грн.

Таким образом, «БГ Банк» осуществил отчуждение собственных активов общей стоимостью 235,2 млн грн, получив убытки на сумму 211,7 млн грн.

Также путем заключения договора перевода долга, имеющего явные признаки фиктивности, была проведена операция, которая привела к потере банком кредитного актива на сумму 4,32 млн евро (74,6 млн грн).

Помер відомий український тележурналіст Вадим Табачук

Ukr-RIP2-500x325

 

Табачук помер в понеділок, 8 січня 2018 року, про що написав у Фейсбук журналіст Ігор Свиридов, повідомляє 40ka.info.

«Пішов з життя мій соратник, друг і вчитель Вадим Табачук. Велика людина, в прямому і переносному сенсі. З ним ми створювали СПМ «Рекорд» і ТВ Табачук», – написав Свиридов.

Прощання з журналістом відбудеться в середу, 10 січня, з 10:00 до 11:00 в траурному залі при крематорії на Байковому кладовищі.

Вадим Табачук був заступником голови правління ЗАТ “Громадське Українське радiо i телебачення ГУРТ”, продюсером “Студії” TV Табачук”. П’ять років його авторська інформаційна програма “ЗВТ” щодня транслювалася на каналі УТ-3, а потім УТ-2. Табачук активно брав участь в підготовці законів України “Про телебачення і радіомовлення”, “Про зв’язок”, “Про створення системи Суспільного телебачення і радіомовлення України”, “Про радіочастотний ресурс України”. Глядачі пам’ятають цикли його програм “В гостях у Дмитра Гордона”, “Кухня на кухні “,” ГЛОБАльні зустрічі”.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: