Архив Грудень 18th, 2017

«Укрзалізниця» замовила палива на 652 мільйони у клона «Трейд коммодіті»

corupcia2-500x372

 

Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця» 15 грудня 2017 року уклала три угоди з ТОВ «Газтрейд» на постачання дизельного палива на 652,22 мільйони гривень.

Про це пишуть «Наші гроші» з посиланням на дані у системі «Прозорро», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Зазначається, що усіх випадках «Газтрейд», який входить до групи компаній «Трейд Коммодіті», виграв аукціони у ТОВ «Елемент нафта» та ПП «ОККО Контракт», опустивши ціну на 3% від очікуваної вартості торгів.

У виданні додають, що у системі «Прозорро» є дані про закупівлі «Укрзалізниці» дизельного палива з осені 2016 року на 10,03 млрд грн, з яких фірми з групи нардепа від БПП Олександра Грановського «Газтрейд» і «Трейд коммодіті» виграли половину всіх залізничних підрядів.

Крім того, Центр забезпечення виробництва ПАТ «Української залізниці» протягом трьох місяців сплатив 457,7 мільйонів гривень на користь  «Трейд Коммодіті» за постачання палива, вже після того, як проти компанії була порушена справа щодо можливої участі у корупційній схемі.Раніше повідомлялося, що компанія «Газтрейд» у листопаді підписала договір з «Укрзалізницею» на поставку 9 тисяч тонн дизельного палива.

Як відомо, компанія «Трейд Коммодіті», яка, ймовірно, фігурує в корупційній схемі закупівлі пального для Міністерства оборони, починаючи з 2016 року виграла державних тендерів на 4,8 мільярдів гривень.

Крім тендерів Міністерства оборони, «Трейд Коммодіті» неодноразово вигравала аукціони «Укрзалізниці», «Енергоатому», «Центренерго», а також кількох морських портів, зокрема, Маріупольського, Бердянського та Білгород-Дністровського.

1 жовтня детективи НАБУ і САП затримали заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича за підозрою в розтраті держбюджету при закупівлі пального.

12 жовтня Солом’янський райсуд Києва обрав Павловському запобіжний захід у вигляді домашнього арешту без права покидати домівку на 2 місяці.

16 жовтня слідчі Національного антикорупційного бюро затримали одного з інвесторів «Трейд Коммодіті» Володимира Трофименка.

#Кравчук заявив, що #путін готується до масштабної атаки на Україну

Putin-ubludok1

 

Президент РФ Володимир Путін створює умови та можливості для масштабного збройного наступу на Україну.

Про це в коментарі журналістам на полях конференції «Україна — НАТО. Рік зближення та інтеграції» заявив перший президент України Леонід Кравчук, повідомляє 40ka.info.

«Я давно слідкую за виступами російського президента, і недавно слухав його прес-конференцію. Він, здається, починає діяти так, щоб створити більш широке поле для можливої глибшої і масштабнішої атаки на Україну», — сказав Кравчук, коментуючи відкликання російських офіцерів зі Спільного центру з контролю та координації на Донбасі.

Російські представники Спільного центру контролю і координації припинення вогню і стабілізації на лінії зіткнення сторін на Донбасі покинуть Україну 19 грудня через «напружену морально-психологічну обстановку».

Наприкінці листопада українська сторона Спільного центру з координації та контролю заявляла, що російська сторона СЦКК і бойовики ОРДО блокують пошук і вивезення з окупованої території тіла загиблих українців.

Згодом глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що російських офіцерів у СЦКК на Донбасі поставили у «нестерпні умови».

СБУ відібрала біткоїни у засновника блогу Forklog про блокчейн

piket-SBU15-09-2010-1

 

 

15 грудня 2017 року співробітники СБУ провели обшуки в орендованій квартирі засновника проекту про криптовалюти і блокчейн Forklog Анатолія Каплана (Клімова) в Одесі.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Підставою для обшуку стало розслідування проти осіб з США і України, які займалися крадіжками грошей з платіжних карт користувачів. Підозрювані нібито міняли біткоїни на гривні за допомогою Forklog.

Як повідомляє ain.ua, в ухвалі суду по цій справі мова йде про компанію «Майнінг Фекторі», в якій ці особи є співзасновниками, і про вилучення приналежної їм майнінгової ферми.

Вони займалися продажем даних користувачів США, достатніх для створення дублікатів платіжних карт (дампів) на сайті dumps.pw.

В ході діяльності вони використовували біткоїни, «що дозволяло здійснювати операції без розкриття реальних даних контрагентів».

У Forklog стверджують, що на сайті немає функцій, що дозволяють здійснювати обмін криптовалюти на гривні і що особи і компанії, які фігурують у розслідуванні, не пов’язані з ForkLog і його засновниками.

Під час обшуку співробітники СБУ вилучили пристрої, на яких зберігаються криптовалюти, ноутбук та інші особисті речі Каплана.

У ForkLog заявляють, що один із співробітників відомства намагався вивести біткоїни на свій гаманець прямо під час обшуку.

Адвокати Каплана у відповідь на це викликали поліцію і повідомили про грабіж.

На наступний день з гаманця Каплана з ефіром були переведені кошти на новостворений гаманець.

За словами Каплана, ввечері того ж дня якісь люди намагалися зняти з його особистої карти близько 3000 грн.

«На даний момент ми співпрацюємо з адвокатами для того, щоб повернути вилучене майно. Особливо дивною виглядає практика переведення криптовалюти на адреси, підконтрольні співробітникам СБУ… Ситуація з біткоїнами поки не ясна. В ході проведення обшуку моїм адвокатом був виявлений ряд процесуальних порушень, включаючи переривання відеозйомки», — заявив він.

В одеському офісі компанії ForkLog в цей же день також провели обшук, в результаті якого вилучили готівку компанії, всю техніку (близько десяти пристроїв iMac) і пляшку рому Kraken.

За словами керуючого партнера «Юскутум» Артема Афяна (його компанія представляє інтереси ForkLog), правоохоронна система своїми активними діями демонструє, що криптовалюта — це досить цінний актив, щоб заради нього влаштовувати облави.

«Те, що даний обшук марний в рамках розслідуваної справи, не представляє сумнівів. З тим же успіхом можна було б провести обшук в офісі Першого національного телеканалу, заявивши, що вони торгують зброєю, оскільки показують про це сюжети», — заявив він.

Згідно з визначенням суду, за яким проводився обшук, суддя відмовив слідчому у вилученні комп’ютерів і мобільних телефонів, проте, за словами адвоката Дмитра Гадомського, CEO Axon Partners (також представляє інтереси Forklog), слідчий порушив рішення судді.

Юрист відзначає: на цьому прикладі видно, що прийнятий нещодавно закон про заборону обшуків і вилучень серверів фактично не працює.

«Ще у визначенні судді очевидно немає ні слова про те, що слідчий може перераховувати знайдену криптовалюту на будь-які свої гаманці. Те, що слідчий це зробив, виглядає просто як злодійство», — зазначає він.

Також, в ухвалі суду фігурує визначення біткоїну як сурогатних грошей.

Однак, фінансові регулятори України не вважають, що криптовалюта є сурогатними грошима — в законах України взагалі немає визначення криптовалют як таких.

Телеканал Яценюка и Авакова назвал Путина президентом Украины. Фото

putin-espresso-500x281

 

В выпуске программы «Ваша свобода» от 14 декабря 2017 года на канале Эспрессо президента России Владимира Путина представили как президента Украины, сообщает 40ka.info.

Зрителям показали фрагмент пресс-конференции Путина, во время которого на нижней плашке было написано: «Путин президент Украины».

Конечными бенефициарами телеканала Эспрессо являются Арсений Яценюк, супруга министра МВД Арсена Авакова и супруга депутата Николая Княжицкого.

У новий Верховний суд увійшли одіозні судді та ставленики Порошенка, — нардеп Сергій Власенко

pravosudya-po-novomu1-500x225

 

Оновлення Верховного суду не відбулося. До його складу увійшли вигідні президенту Петру Порошенку люди та колишні скандальні працівники Феміди.

Про це сказав народний депутат Сергій Власенко в ефірі одного з телеканалів, повідомляє 40ka.info.

«Ніякого нового Верховного суду у нас нема. Чесного і прозорого конкурсу не відбулося. До Верховного суду потрапила велика кількість одіозних суддів. Потрапили люди, яких особисто відбирали в адміністрації президента, які дивним чином пов’язані з заступником голови АП Олексієм Філатовим. Це все говорить про те, що всі перетворення робляться з метою відволікти людей від нагальних потреб і дати їм надію, яка не справдиться», — сказав Власенко.

Він наголосив, що всі розмови про оновлення Верховного суду — «це звичайна піар-акція в стилі Петра Олексійовича».



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: