Архив Листопад 24th, 2017

Керівник Державного бюро розслідувань Роман Труба переслідував майданівців та має бути люстрований по закону про очищення влади. Документи

Президент Петро Порошенко підписав Указ про призначення Романа Труби директором Державного бюро розслідувань, повідомляє 40ka.info.

Його називають компромісною кандидатурою, яку узгодили члени комісії від різних гілок влади. За даними ЗМІ, в часи Євромайдану він клопотав про відкриття кримінальних справ проти активістів, тож мав підпасти під дію Закону про очищення влади. Однак люстрації Труба уникнув, самостійно звільнившись з органів прокуратури у 2015-му до початку дії Закону.

Цікаво, що Роман Труба на початку конкурсу претендував на посаду заступника бюро, і лише незадовго до фіналу йому та деяким іншим кандидатам дозволили переписати заяви. Деякі експерти вважають, що через цей факт призначення Труби можна оскаржити в суді.

Таке призначення викликало хвилю обурення частини користувачів соцмереж.

Натисніть, щоб збільшити

Натисніть, щоб збільшити

 

«Мною, на початку 2014 року, було віднайдено цікавий документ. В якому Труба Р. М., яро переслідує мету притягнути до кримінальної відповідальності Майданівця. А також мені потрапила до рук газета, де останній признається в коханні пшонці з януковичем. Настільки признається, що як іконами, їхніми портретами заліпив увесь кабінет.

А відтак, з врахуванням вищезазначеного, відсилаю Президенту листа з прямими доказами про те, що Труба Р. М. є посіпакою режиму януковича-пшонки, і що саме він переслідував активістів євромайдану, а тому, як раніше декларував Порошенко, такі люди немають права обіймати державницькі посади.

Так от. Тест. Підпише подання Президент, то це напряму буде суперечити його задеклорованим перед виборами обіцянкам, тобто, доведе всім , що він БРЕХУН. Не підпише, то доведе, що Президент у нас в країні послідовний, і слова вміє дотримуватися. Все дуже просто», — пише Андрій Петришин на своїй сторінці у Фейсбук.

Це підтверджуть матеріали справи обвинувачення учасника Революції Гідності.

Натисніть, щоб збільшити

Натисніть, щоб збільшити

 

Натисніть, щоб збільшити

Натисніть, щоб збільшити

Через «прорив #Саакашвілі» режим #Порошенко карає журналістів

napad-na-presu11

 

Представники ЗМІ відбулися штрафом за незаконний перетин держкордону на пункті пропуску «Шегині».

Суди Львівської області продовжують виносити постаниви про адмінправопорушення до працівників засобів масової інформації, які 10 вересня 2017 року висвітлювали перехід державного кордону колишнім президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі.

Про це стало відомо Національне бюро розслідувань України з Єдиного державного реєстру судових рішень.

31 жовтня суддя Мостиського районного суду Львівської області Юрій Білоус оштрафував кореспондента Київського представництва ВВС Святослава Хоменка і оператора Київського представництва ВВС Олександра Шпигунова на 3,4 тис. грн кожного. Їх звинуватили у  вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.204-1 КУпАП («Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України»).

Також служитель Феміди відкинув аргументи співробітників представництва ВВС, що вони перетнули держкордон України на пункті пропуску «Шегині» в умовах крайньої необхідності з метою захисту життя та здоров’я та під час виконання службових обов’язків.

Крім цього, у середині листопада Апеляційний суд Львівської області залишив без задоволення апеляційні скарги команди ТОВ «Новини-24 години» (продюсера Олексія Худенцова і журналістки Ангеліна Пичик). Це означає, що рішення судів першої інстанції про накладання штрафів у розмірі 3,4 тис. грн залишилися без змін і вступили в силу.

Раніше штрафи про адмінправопорушення були накладені на грузинських та українських журналістів, а також американських режисерів за .«прорив Саакашвілі».

10 вересня цього року Саакашвілі прибув в Україну через польський кордон, буквально прорвавшись з групою прихильників через пункт пропуску «Шегині» у Львівській області. За такі дії екс-глава Одеської ОДА був оштрафований судом на 3,4 тис. грн.

Серед осіб, які перетинали кордон з Саакашвілі, були 5 діючих народних депутатів. Після прибуття в Україну Саакашвілі перебував кілька днів у Львові, після чого відправився з поїздками по країні. Він вже встиг відвідати Київ, Одесу, Дніпро, Чернівці та низку інших міст.

Із 17 жовтня під будівлею Верховної Ради проходить акція протесту за участі Саакашвілі.

4 листопада стало відомо, що Саакашвілі сплатив штраф за прорив кордону.

Загалом, органи охорони державного кордону склали 32 протоколи про адміністративну відповідальність за ч.2 ст. 204-1 КУаАП на осіб, у тому числі народних депутатів, які 10 вересня 2017 року незаконно перетнули український кордон на пункті пропуску «Шегині».



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: