Архив Вересень 20th, 2017

Росія зібрала на військові навчання 100-тисячне угрупування в трьох регіонах. Відео

rus-nakaz1-500x333

 

Росія зібрала на навчаннях в Криму, Кубані та Краснодарському краї угрупування військ, яке складає більше 100 тисяч осіб.

Про це заявив заступник начальника Генштабу (2006—2010) Ігор Романенко, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Росіяни у Білорусі показують те, що хотілось їм показати, а навколо України в цей час проходять навчання в Криму, на Кубані, в Краснодарському краї. І уже зараз за даними розвідки це угрупування складає більше 100 тисяч. Війна інформаційна продовжується. А війська зосереджуються на цьому маленькому клаптику», – вважає пан Романенко.

За словами заступника начальника Генштабу, сценарій російських військових навчань це підготовка до великої війни.

«У зв’язку з російськими навчаннями з нашого боку і союзників є не тільки стурбованість, а конкретна відповідь, яка полягає у тому, що у нас проводяться свої навчання. Частина з них територіально на півночі та на північно-східному напрямку. Це дуже суттєва сила, якщо навіть піде щось не за тим сценарієм, про який була розмова. А сценарій тут дійсно підготовка до великої війни. А в чому ж різниця. Це навчання в Білорусі іграшкове на якому зосереджують увагу своїх виборців. Назовні показують, що все безпечно, а насправді навколо цього, як це було анонсовано у минулому році 2500 військових на Кавказ-2016, а зібрали ударне угрупування чисельністю більше 100 тисяч», – підсумував пан Романенко.

Закон про судову систему може вилитись у зловживання та корупцію, – нардеп Альона Шкрум. Відео

pravosudya-po-novomu1-500x225

 

В українських реаліях закон про нову судову систему може спричинити ще більших зловживань у цій сфері. Суддям, до яких і без того немає довіри, надають, практично, узурпаторські повноваження.

Таку думку висловила народний депутат Альона Шкрум, повідомляє Український інформаційний портал.

Обговорення судової реформи може тривати весь тиждень. Адже свого часу у законі про державну службу було не набагато менше поправок. Тоді ж відбувалось по п‘ять-шість засідань робочої групи, а документ обговорювали зі всіма експертами.

«Тут потрібно було зробити так само і обговорити кожну поправку разом із юристами та адвокатами, які хоч трішки розбираються у цій історії. І тоді  вже проходити це на комітеті, маючи погоджений нормальний текс», – вважає депутатка.

Ми ж, за її словами, маємо найдовший законопроект України та один із найдовших в світі. Туди вносяться зміни до п‘яти процесуальних кодексів, створюється три нових та ще й вноситься зміни до вісімнадцяти законів. Тож важливою є кожна буква.

«Тож, на жаль, поряд із позитивним розділенням юрисдикції та добрими нормами, бачимо і дуже негативні, які закривають судочинство для звичайних громадян, можуть заборонити трансляції. Українському суду і без того не має довіри, тоді як новим законом йому надають практично узурпаторські повноваження – як от виводити людей із засідання», – розповіла Шкрум.

Тож в українських реаліях це може вилитись у зловживання та корупцію.

 

 



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: