Архив Червень 26th, 2017

Народний обранець Руслан Лук’янчук їздить на машині за $145 тисяч

Lukianchuk-Ruslan2-500x322

 

Машина Wiesmann MF3 (2007 р. в.) депутата від «Народного фронту» Лук’янчука увійшла в топ-5 найдорожчих авто нардепів. Вартість цього автомобіля оцінюється в 145 тис. доларів.

Народний обранець Руслан Лук’янчук їздить на машині за $145 тисяч, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Однак, це не єдина машина депутата. Згідно декларації про доходи, Лук’янчук також володіє Audi A4 2006 р. в. та Audi Q5 2009 р. в…

Руслан Лук’янчук задекларував вклади в банках у сумі 23 179 грн. А ось його дружина має вклади у банках в сумі 8 611 824 грн., а також частка у статутному капіталі підприємств у розмірі 1 400 000 грн.

У минулому році Лук’янчук, згідно з декларацією, заробив 86 746 грн, а на його дружину і семирічну доньку записано 3 153 378 грн. доходів.

Також нардеп Руслан Лук’янчук задекларував земельну ділянку 1 200 кв. м, дві квартири – 67 і 47 кв. м. Члени сім’ї народного обранця традиційно виявилися більш состоятельныи – на них записані дві земельні ділянки: 2 500 і 1 000 кв. м, а також дві квартири – на 299 і 48 кв. м.

Руслана Лук’янчука пов’язують з валютно-обмінними бізнесом. Власниками найбільшої мережі обмінників в Україні «Абсолют Фінанс» є помічник нардепа Оксана Бродівська. Напевно, тому Лук’янчук так старанно дбає про інтереси обмінників «Абсолют Фінанс». У травні 2015 р. він направив депутатський запит Генеральному прокурору України, поскаржившись на обшук, проведений слідчими Обухівського ГВ ГУ МВС України в приміщенні компанії «Абсолют Фінанс».

Дружина Лукъянчука Мирослава – бізнес-партнерка матері Турчинова Валентини, його дружини Анни Турчиновой і тещі секретаря РНБОУ Тамари Белиби з ТОВ «Інститут економіки і права».

Лише на четвертий рік війни у Київській області зобов’язали маркувати всі товари з Росії. Розслідування

rus-tovar3-500x305

 

Четвертий рік тривають військові дії на Донбасі, окупований український Крим, а українцям бариги продовжують продавати російські товари.

Причому часто громадяни навіть не мають можливості дізнатися, що цей товар був вироблений у країні-агресорі. Тільки 22 червня 2017 року депутати Київської області прийняли рішення «Про додаткове маркування товарів, що походять з Російської Федерації, в торгових точках Київської області».

Як повідомив директор Української Асоціації постачальників торговельних мереж, депутат Київської облради Олексій Дорошенко, облраду підштовхнули до цього рішення жителі Броварів, які зацікавилися, чому нічого не зроблено для бойкоту російських товарів.

«Більшість громадян України відмовляються купувати товари, що походять з країни-агресора. Це адекватна, ненасильницька, абсолютно законна і справедлива реакція українців на дії РФ, адже цілком зрозуміло, що, підтримуючи Росію і її економіку, наші громадяни підтримують бойові дії проти України», — уточнив депутат.

Депутат нагадав, що тільки акція «Бойкотуй російське» у торгових мережах в 2015 році знизила продажі продуктів, які походили з РФ на $1 млрд.

Новим рішенням торговим точкам Київської області рекомендували маркувати окремо продукцію, яка походить з РФ, щоб жителі області могли свідомо відмовлятися від російських товарів. Відзначається, що маркування має бути помітним, не менше 5 см, з нанесенням прапора РФ. «На сьогодні продукти харчування, вироблені на території РФ, майже відсутні. Тому це рішення більшою мірою стосуватиметься косметики і побутової хімії», — додав депутат.

Відзначимо, що бойкот придбання товарів країни-агресора має позитивні приклади у світовій історії.

Зокрема, так боролися в Індії з англійськими колонізаторами на початку 20-х років XX століття. Тоді по всій країні індійці масово залишали роботу в підконтрольних Англії урядових установах, бойкотували суди, навчальні заклади, відмовлялися купувати англійські товари і публічно спалювали їх на площах. Ці дії багато в чому сприяли скасуванню апарату колоніального управління.

В окремих регіонах України з 2014 року намагаються маркувати і бойкотувати російські товари. Так, у Львові з літа 2014 року маркують товари з РФ. Це стало можливим після рішення депутатів Львівської обласної ради, які зобов’язали місцевих продавців маркувати російську продукцію. Аналогічне рішення було прийнято депутатами Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Тернопільської, Чернігівської та Сумської областей. У Києві також маркують російські товари, їх викладають на окремих полицях.

По російських товарах сильно вдарило і рішення Кабміну про заборону ввезення в Україну російських товарів. До переліку заборонених увійшли такі товари російського виробництва:

м’ясо та субпродукти великої рогатої худоби, свиней, птиці, риба та ракоподібні, молюски та інші водяні безхребетні, молоко, вершки, кефір, сири плавлені, кава, смажена з кофеїном, чай чорний, кондитерські вироби з цукру без вмісту какао, шоколад, шоколадні цукерки , продукти дитячого харчування, хлібобулочні, борошняні вироби, продукти для приготування соусів і готові соуси, пиво з солоду (солодове), горілка, корм для собак або кішок, сигарети з фільтром, засоби для миття шкіри, гербіциди, засоби, що запобігають проростанню паростків, і регулятори росту рослин, обладнання для залізниць або трамвайних колій, а також локомотиви.

Однак на загальнодержавному рівні Верховна Рада України так і не ввела обов’язкове маркування, хоча в листопаді 2016 року в парламенті був зареєстрований законопроект № 5326 авторства нардепа Віталія Купрія, який передбачав не тільки штрафи, але і конфіскацію продукції і виручки підприємців, які реалізують російські товари, не інформуючи про це споживачів. Нардеп вимагав не тільки маркувати російські товари, але і зобов’язати представників російського бізнесу в Україні розміщувати поруч з власними вивісками і логотипами напис: «Це контролюється країною-агресором».

Відзначимо, що навіть у Великій Британії розповсюджували соціальну рекламу, яка закликала не купувати товари з РФ, щоб не інвестувати гроші в російську армію. Як розповів нардеп Борислав Береза, британці писали: «Кожен раз, коли ви купуєте російські товари, ви інвестуєте в криваву армію».

Перед словом «армія» поставили закреслене слово «Мері», таким чином обігравши назву напою «Кривава Мері».

Вікторія Антонюк, Національне бюро розслідувань України

Підозрюваний у несплаті податків нардеп від «Народного фронту» Лук’янчук йде в Рахункову палату. Відео

Lukianchuk-Ruslan1

 

Пов’язані з Лук’янчуком та Турчиновим обмінники систематично не направляють автоматичну податкову звітність в ДФС, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Народний депутат від фракції «Народний фронт» Руслан Лук’янчук висунув свою кандидатуру на участь у конкурсі на посаду члена Рахункової палати, до повноважень якої входить контроль за використанням бюджетних коштів і проведення фінансових перевірок органів державної влади.

Про це йдеться на сайті Bihus.Info.

Нардеп Лук’янчук раніше фігурував в розслідуванні «Наші гроші», де журналісти з’ясували, що мережу з більш ніж тисячі обмінників, пов’язаних з народним обранцем, систематично не направляють автоматичну податкову звітність в ГФС.

Тобто Руслан Лук’янчук не відповідає, щонайменше, двом вимогам до члена Рахункової палати — про бездоганну ділову репутацію та відсутність членства в політичних партіях, оскільки числиться в списках «Народного фронту».

Раніше повідомлялося, що ГПУ просить Верховну Раду дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт нардепа від «Народного фронту» Максима Полякова, підозрюваного в отриманні 7,5 тис. доларів хабара і зловживанні службовим становищем.

Колишній очільник поліції Києва Олександр Терещук має 3 квартири, а його донька перемагала у тендерах МВС. Відео

Tereshuk-Oleksandr2

 

Колишній очільник поліції Києва, а нині перший заступник голови Одеської облдержадміністрації Олександр Терещук має кілька земельних ділянок та будинків столиці, а його дочка – співвласник новобуду на Печерську.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Серед майна Терещука – три квартири у Києві, 0,4 га та будинок у селі Проців під Києвом, будинок у приватному секторі у столичних Жулянах.

«З приводу процівського будинку. Так, я дійсно купив землі 40 соток. Купив, підготував документи, отримав дозвіл на забудову. Зараз є будівля, невеликий садовий будиночок, збудував я, він не введений в експлуатацію. Ну, і там помічні будівлі. Саджаю там картоплю, полуницю, малину. Зараз не маю часу, а раніше саджав», — пояснив чиновник.

В автопарку родини Терещуків джипи Фольксваген Тігуан і Ауді К’ю7, трицикл і новенький трактор. Серед інших «свіжих» надбань – барокамера вартістю у понад 800 тисяч гривень. А заощаджень у Терещуків – більше мільйона гривень.

Дружина Терещука – Ольга Терещук – підприємцем зареєструвалася лише минулого року.

Але успішною бізнес-вумен виявилася донька Терещуків, дружина інспектора з обігу зброї київської Нацполіції Анатолія Сорочинського – Оксана.

У 2016 році родина Сорочинських задекларувала два позашляховики – Ніссан Кашкай і Ауді К’ю5, дві квартири та поки не завершений маєток під Києвом.

У Голосіївському районі столиці Оксана Сорочинська має 400 квадратних метрів офісних приміщень, а відтак і 400 тисяч гривень щорічного заробітку з оренди.

Ще Сорочинська є співвласницею новобуду на вулиці Верхньогірській, в елітному Печерському районі столиці. Об’єкт на тисячу сто квадратних метрів виставили на продаж за 78,5 мільйонів гривень.

Єдиний партнер Сорочинської у цьому проекті – столичний забудовник Олександр Шихненко. Про співпрацю із донькою Терещука бізнесмен говорити не хоче.

У декларації Сорочинських йдеться також про чималі позики. Одна з них – 2 мільйони гривень – була позичена Оксані Сорочинській власним свекром.

За інформацією з відкритих реєстрів, Володимир Сорочинський зареєстрований як фізична особа підприємець, мешкає у Коростишеві Житомирської області і займається обробкою каменю.

Відзначається, що Оксана Сорочинська почала свою успішну кар’єру лише 3 роки тому у ДП «Розвиток» МВС, де навіть донедавна отримувала матеріальну допомогу коштом платників податків.

Водночас Сорочинська знайшла ще понад 2 мільйони гривень для статутного внеску у ТОВ «Новітнє обладнання», яке у 2016 році активно перемагало у тендерах. Левова частка замовлень надійшла від МВС.

Поговорити про майнові і тендерні з Оксаною Сорочинською журналісти не змогли – генеральської дочки не знайшли ні у квартирах родини, ні у будинку, ні на роботі.

Сумніваючись у законному походженні статків родини Терещуків журналісти подали декларацію Сорочинських до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Перевіряти Терещука пообіцяли і нардеп Ігор Гузь, і люстраційний комітет разом з Олександрою Дрік.

Як відомо, у травні 2015 ркоу видання «Наші гроші» повідомило, що Терещук побудував триповерховий особняк на землі, яка заарештована за підозрою в незаконному виділенні.

5 червня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про звільнення начальника ГУ МВС Києва Терещука в порядку люстрації.

Сам Терещук заявляв, що має всі необхідні акти на землю, і будівництво його будинку було повністю законним.

3 липня президент Петро Порошенко скасував люстрацію Терещука.

А 7 липня Терещука повторно призначили начальником ГУМВС у місті Києві.

7 листопада в Україні було створено Національну поліцію й ліквідовано міліцію.

Терещука було призначено тимчасово виконуючим обов’язки начальника ГУ Нацполіції в Києві.

18 листопада МВС призначило Олександра Терещука начальником Головного управління Національної поліції у Києві.

14 грудня 2015 року Терещука звільнили за поданням Хатії Деканоїдзе.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: