Архив Июнь 7th, 2017

Тандіт визнав, що #Медведчук не допомагає звільняти українських заручників. Відео

Medvedchuk-mitnyi-souz11-500x327

 

«За три роки Медведчука не було в процесі звільнення заручників, тобто він був менше в цьому процесі. Можу сказати, що основні процеси у цьому напрямку відбувалися під егідою Антитерористичного центру».

Про це в ефірі телепрограми на телеканалі ZIK заявив Юрій Тандіт з Центру сприяння та звільнення полонених і заручників при СБУ, коментуючи роль Віктора Медведчук, екс-керівника адміністрації президента України і кума президента РФ. Пан Тандіт акцентував, що взагалі не коментує ролі Віктора Медведчука. «Можу сказати, що будь-яка людина, яка може допомогти нам зі звільненням заручників, застосовується Службою безпеки і тими, хто веде переговори. Ми сподіваємось, що ця особа може і зможе нам ефективно допомогти», – зауважив радник.

Юрій Тандіт в ефірі продемонстрував свій телефон, яким веде переговори за лінією розмежування, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Там знають цей номер телефону, я користуюсь ним за розпорядженням голови СБУ», – додав представник СБУ. Гість студії зізнався, що телефонував з цього номера одному з колишніх польових командирів ОРДЛО – той двічі свого часу віддавав українських бійців. «Це завдяки тому, що ми з ним були на контакті. Ми дістали журналіста Єгора Воробйова – це відома історія, коли визволяли його – зайшли на їхню територію і вивели його звідтіля.

Я нещодавно телефонував до цього ж командира – він вже в Росії. Сподіваюсь, що надасть вичерпну інформацію, яка допоможе знайти групу з 9 українських бійців майора Вільче – в одному з госпіталів у Росії ми її знайшли. Була така первинна інформація, ми її перевіряли, але мало про це говоримо, бо є чимало людей за лінією розмежування і в РФ, які допомагають Україні», – висловив сподівання парламентар від СБУ.

#Гройсман в 100 километрах от Киева построит хранилище отработанного ядерного топлива

Groisman-Volodimir6

 

Члены правительства Владимира Гройсмана одобрили проект без обсуждения, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Кабинет министров утвердил проект «Строительство централизованного хранилища отработанного ядерного топлива реакторов типа ВВЭР отечественных атомных электростанций» в Чернобыльской зоне (около 100 километров от Киева).

Отметим, что этот проект члены правительства одобрили без обсуждения.

Согласно проекту, в будущем это позволит хранить в Украине все использованное ядерное топливо, тогда как его часть сейчас за деньги временно хранится в России.

В хранилище будет отгружаться использованное ядерное топливо с Южно-Украинской, Ривненской и Хмельницкой атомных станций, тогда как Запорожская АЭС имеет собственное хранилище.

В 2012 года Верховная Рада приняла, а президент Янукович подписал Закон «Об обращении с отработанным ядерным топливом по размещению, проектированию и строительству централизованного хранилища отработанного ядерного топлива реакторов типа ВВЭР отечественных атомных электростанций». В законе определены требования к размещению, проектированию и строительству Централизованного хранилища отработанного ядерного топлива. Согласно закону, ЦХОЯТ реакторов типа ВВЭР отечественных атомных электростанций является частью единого комплекса по обращению с отработанным ядерным топливом государственного специализированного предприятия «Чернобыльская АЭС».Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: