Архив Июнь 5th, 2017

Дело #Гонгадзе: исчезло громкое заявление Пукача о заказчиках убийства Кучме и Литвине

gongadze20011-2

 

Из уголовного дела об убийстве украинского журналиста Георгия Гонгадзе исчезло громкое заявление осужденного Алексея Пукача о экс-президенте Украины Леониде Кучме и экс-спикере Верховной Рады Владимире Литвине.

Об этом заявила адвокат пострадавшего общественного деятеля Алексея Подольского Татьяна Костина, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

«Например, ярким доказательством несоответствия протокола судебного заседания суда первой инстанции реальным обстоятельствам дела является отсутствие в протоколе известных на весь мир слов Алексея Пукача о том, что приговор суда будет ему понятен тогда, когда Кучма и Литвин будут сидеть вместе с ним. В 2015 году эти записи незаконно не рассекретил тот же судья Андрей Мельник, который в 2011 году сам незаконно закрыл процесс в суде первой инстанции. Обществу важно узнать правду о том, что в действительности происходило на незаконно закрытых заседаниях суда первой и апелляционной инстанций», — подчеркнула она.

Суддя Вікторія Сівакова відмовилася забрати в Шуфрича і Бродського землю на Рибальському

Shufrich-Nestor2-500x332

 

Господарський суд Києва повністю відмовив у задоволенні позову київської прокуратури, яка вимагала розірвати договір оренди земельної ділянки у Подільському районі, де будується житловий комплекс Rybalsky, та повернути її громаді.

Про це розповіли журналісти програми «Схеми» Радіо Свобода з посиланням на реєстр судових рішень, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Відповідно до рішення, датованого 25 травня 2017 року, суддя Вікторія Сівакова відмовила у позові прокуратурі Києва, яка вимагала розірвати договір оренди земельної ділянки площею 4,5659 га на вулиці Електриків, 23-б, укладений між Київською міською радою та публічним акціонерним товариством «Київський річковий порт» і зобов’язати ПАТ «Київський річковий порт» повернути Київській міській раді оренди земельну ділянку.

Прокуратура Києва заявила про необхідність повернення земельної ділянки у комунальну власність наприкінці березня, обґрунтовуючи це тим, що «в порушення умов договору земельна ділянка використовується не за призначенням, а для будівництва житлових будинків».

Це сталося за півтора місяці після того, як у своєму розслідуванні журналісти «Схем» встановили, що житловий комплекс Rybalsky не відповідає рішенню Київради й умовам договору оренди земельної ділянки, а ПАТ «Київський річковий порт» не виконує зобов’язання щодо використання земельної ділянки, цільове призначення якої «для експлуатації й обслуговування майнового комплексу», а не для будівництва.

ПАТ «Київський річковий порт» – компанія з орбіти народного депутата від «Опозиційного блоку» Нестора Шуфрича і екс-голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського. Директор ПАТ «Київський річковий порт» – керівник київської регіональної організації «Партії вільних демократів» Бродського.

Зазначається, що на жодне із п’яти засідань у справі щодо повернення ділянки громаді Києва не з’явився представник департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю КМДА. Засідання, на якому ухвалене рішення про відмову, датоване 25 травня, хоча на попередньому засіданні 16 травня було винесено ухвалу про продовження строків розгляду на 15 днів, тобто засідання мало відбутися 1 червня.

Аваковщина. «Беркут» в форме новой полиции кошмарит киевлян. Видео

police-new1-500x330
Совладелец украинского интернет-издания «Буквы» Петр Терентьев откровенно поведал ужасную историю о стычке с сотрудниками киевской полиции, сообщает Национальное бюро расследований Украины.
В своем Facebook Терентьев под ником «Greg Davis» рассказал, что он в ужасе от беспредела местной полиции. Стычка с полицией Авакова произошла на проспекте Победы. Оказалось, что сотрудники МВД напали на Терентьева и «силой обмана завладели его транспортным средством», то есть угнали автомобиль. Теперь совладелец интернет-издания называет полицейских не иначе как «банда террористов».

«Я боюсь! Мне сильно страшно, ведь в нашем городе, пережившем многое, вероломно орудует банда террористов!», — пишет пострадавший.
Интересно, что пока в розыск нападавшие не объявлены, и правоохранительные органы ситуацию никак не комментируют.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: