Архив Лютий 3rd, 2017

Фірми #Порошенко й #Кононенко весь рік на мільйони купували газ у екс-регіонала Злочевського. Розслідування Радіо Свобода. Відео

Zlochevskyi-Mikola3

 

Фірма міністра екології в уряді часів Віктора Януковича Миколи Злочевського продавала газ компаніям президента Петра Порошенка та його оточення.

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми» Радіо Свобода, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Згідно з інформацією журналістів, аналіз документів вказує на те, що Злочевський залишається єдиним бенефіціарним власником Burisma Group.

ТОВ «Парі» – це одна з чотирьох газодобувних фірм Burisma Group, за весь 2016 рік продала газ на 270 мільйонів гривень. Частину – своїм же компаніям з Burisma Group для подальшого перепродажу.

«Решта видобутого газу була поставлена напряму справжнім VIP-клієнтам – фірмам президента Петра Порошенка, народного депутата Ігоря Кононенка та заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олега Гладковського», — зазначають журналісти.

Зокрема, «Пісківський завод скловиробів» у 2016 році заплатив за газ фірмі Злочевського майже 100 мільйонів гривень.

Власниками заводу є фонд «Прайм Ессетс Кепітал» Порошенка та фонд «Вік» Кононенка.

«Міжнародна тенісна академія», яку заснував фонд Ігоря Кононенка, у минулому році також забезпечувалася газом «від Злочевського».

Торік фірма екс-міністра отримала від цього спортивного закладу понад один мільйон гривень за газ.

Газу на суму більше ніж 2,5 мільйона гривень у фірми «Парі» в минулому році купив “Спортивно-оздоровчий комплекс «Монітор», більш відомий як елітний фітнес-клуб «5-й елемент». Його заснували фонди трьох бізнес-партнерів – Порошенка, Кононенка та заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони Олега Гладковського.

«Таким чином, три компанії президента України та його бізнес-партнерів лише за 2016 рік сумарно сплатили фірмі Миколі Злочевського понад 100 мільйонів гривень», — підсумували журналісти.

У Порошенка, Кононенка та Гладковського відхрестилися від причетності до вказаних компаній.

У Міжнародній тенісній академії констатували, що наразі не мають договірних відносин із ТОВ «Парі». Але й не спростували, що купували газ у фірми Злочевського у 2016-му.

На Пісківському заводі скловиробів Кононенка-Порошенка на запитання, відколи і на яких умовах співпрацюють з фірмами Злочевського, відповіли наступне: «Підприємство з метою досягнення найбільш високих фінансових показників від своєї діяльності має право обирати серед низки постачальників найбільш вигідну пропозицію за багатьма критеріями. У тому числі і за ціновою ознакою… З метою утримання режиму здорової конкуренції на ринку виробників склотари на високому рівні, підприємству недоречно розкривати комерційну таємницю».

Генпрокуратура оголосила у розшук Злочевського в січні 2015 року за підозрою у незаконному збагаченні.

За рік стало відомо, що Генеральна прокуратура передала справу проти Злочевського до НАБУ.

13 вересня 2016 року суддя Печерський райсуд Києва зобов’язав ГПУ встановити розумний термін для ухвалення слідчим рішення про поновлення досудового розслідування, а також рішення про припинення розшуку Злочевського.

Пізніше з сайту МВС зняли інформаційно-статистичну картку про розшук Злочевського за запитом ГПУ.

У грудні минулого року Злочевського помітили в ресторані Відня у компаніїнардепа від БПП Ігоря Кононенка. Їх зафіксували на фото.

Генпрокуратуру зустріч Кононенка і Злочевського не зацікавила, в січні 2017 року стало відомо, що справи проти екс-міністра закрито.

Кононенко стверджує, що не мав зустрічі з колишнім міністром екології та природніх ресурсів.

23 січня 2017 року Transparency International Україна та Центр протидії корупції закликали притягнути до відповідальності співробітників ГПУ, які закрили справу Злочевського, і поновити розслідування.

Суд зобов’язав Генпрокуратуру перевірити незаконне збагачення києво-святошинського прокурора Юрія Дмитруня. Подробиці

Dmitrun-Yuryi-Yulya1-500x333

 

Печерський райсуд Києва зобов’язав Генпрокуратуру внести в Єдиний реєстр досудових розслідувань інформацію щодо можливого незаконного збагачення очільника Києво-Святошинської прокуратури Юрія Дмитруня.

Про це пише видання «Наші гроші», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Відзначається, що інформацію про нерухоме майно Дмитруня та його дружини прокурорки Лілії Дмитрунь «Наші гроші» опублікували наприкінці 2016 року.

У матеріалі йшлося, що дружина очільника Києво-Святошинської прокуратури Юрія Дмитруня Лілія оформила на себе квартиру площею 78 квадратів у районі столичної Саперної Слобідки наприкінці 2016 року. У сусідніх будинках нині таке житло продають по $1 тисячі за квадрат.

А на початку року брат Лілії Дмитрунь Ігор Маркітанюк оформив на себе житло площею 107 кв. м у с. Чайки в передмісті Києва. Зараз така квартира коштує 1,5 мільйони гривень.

Дружина Юрія Дмитруня є прокурором прокуратури Київської області.

Швагро прокурора Маркітанюк – студент Національного авіаційного університету, бізнесу не має, не зареєстрований як ФОП.

Також Маркітанюк у 2016 році безоплатно отримав 10 соток землі у Вишгородському районі Київської області.

Юрій Дмитрунь був прокурором Вишгородського району після Майдану.

Центр протидії корупції попросив ГПУ провести досудове розслідування після цього матеріалу. Однак прокуратура не відреагувала на це прохання.

Тоді ЦПК поскаржився на бездіяльність ГПУ в Печерський районний суд.

Представник ГПУ в суд не з’явився і попросив вирішити питання без його участі.

Нардеп Каплин считает покушение на николаевского бизнесмена Макса заказом мафиози Пашинского и Авакова

Kaplin-Max1-500x439

 

Нардеп Украины Сергей Каплин прокомментировал покушение на убийство николаевского бизнесмена Дмитрия Макса, назвав его политическим заказом, связанным с Сергеем Пашинским.

Об этом он написал на своей странице в Facebook, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Так, Сергей Каплин навестил Дмитрия Макса в больнице, а после отправился к губернатору — тот заверил, что держит расследование под контролем.

— Пули наемных бандитов догоняют его уже второй раз за полгода. На этот раз ему попали в голову. Реабилитация будет длительной, но со своего пути он не сойдет и никого не испугается. После медучреждения побывал у губернатора Николаевщины. Алексей Савченко заверил, что держит расследование на контроле и пообещал свою всемерную поддержку, — написал народный депутат.

После он отметил, что дело однозначно является политическим заказом, за которым может стоять Сергей Пашинский.

— У нас мало веры в правоохранительную систему Авакова, скорее, в его содействие этим покушениям. И это однозначно политический заказ. И причастных к предыдущим двум до сих пор не нашли. Наши партийцы в Николаеве раскрывают коррупционные схемы и уголовные сделки. Мы с Денисом Жело, в дом которого недавно врывались в масках и с дубинками, обнародовали схемы хищения завода 61-го коммунара Пашинским, боремся за работников. Если Пашинский собственноручно выпускает пули в людей, где гарантии, что по его заказу они не долетают до тех, кто пытается перейти ему дорогу, — пишет нардеп.

1 февраля 2017 года неизвестные снова совершили нападение на николаевского предпринимателя и активиста Дмитрия Макса — бизнесмену стреляли из травматического оружия три раза в голову.

25 августа 2016 года в полицию поступило сообщение о том, что возле дома № 138 по улице Потемкинской неизвестный причинил огнестрельные ранения николаевскому предпринимателю Дмитрию Максу.

Дмитрий Макс получил ранения ноги и поясничной области. Одна из пуль прошла навылет.

У шоколаді? Генпрокуратура Луценко закрила справу проти екс-міністра регіонала Злочевського. Подробиці

Zlochevskyi-Mikola3

 

Генеральна прокуратура України закрила кримінальне провадження щодо ТОВ ЕСК Еско-Північ, компанії екс-міністра Миколи Злочевського, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Як зазначає прес-служба Генпрокуратури України, збитки державі відшкодовано. В цілому сума сплати до державного бюджету склав 180 млн гривень, зазначили у відомстві…

Раніше екс-міністра екології та природних ресурсів слідство підозрювало в розкраданні, відмиванні доходів та ухиленні від сплати податків (ч. 3 ст. 368-2; ч. 3 ст. 212; ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу України).

За результатами попереднього розслідування щодо Злочевського не виявлено порушень податкового законодавства в частині повноти і своєчасності сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб Злочевським. Це підтверджується позаплановою документальною перевіркою Державної податкової інспекції у Шевченківському районі Головного управління Державної фіскальної служби в Києві.

Розшук Злочевського було припинено 27 вересня 2016 року відповідно до постанови Печерського райсуду Києва.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: