Архив Січень 12th, 2017

Теща і син Турчинова минулого року придбали розкішні будинки під Києвом. Відео

Turchinov-pro-Ukr1

 

Родина секретаря Ради національної безпеки та оборони Олександра Турчинова у 2016 році придбала розкішні маєтки під Києвом.

Про це йдеться у сюжеті «Слідство Інфо», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Журналісти знайшли маєток у селищі Білогородка Київської області площею понад 1 тис кв.м., з прилеглою територією близько півгектара, обслуговуючим персоналом і охороною.

Маєток і земля оформлені на створену у серпні 2016 року фірму «Екостильком», власницею якої є теща секретаря РНБО Тамара Белиба.

По сусідству є будинок, записаний на 23-річного сина Олександра Турчинова – Кирила. Хлопець отримав будинок у подарунок на початку 2016-го. Будинок йому подарувала бабуся – Валентина Турчинова, мати секретаря РНБО.

Майно тещі і сина у декларації Олександра Турчинова не відображено, оскільки вони проживають окремо.

Розкішний будинок тещі Турчинов пояснює її діловими якостями.

«Унікальна жінка. Вона дуже пишається, що понад 20 років працювала на найпотужнішому ракетному підприємстві. Але коли прийшла перебудова. У неї неуйомний характер… Вона пішла в практичну економіку. Займалась торгівлею металом. Сама їздила на розборки з чеченцями», – розповів байку журналістам Олександр Турчинов.

У своїй декларації Турчинов зазначив тільки квартиру на 382 кв.м., яку має у спільній власності з дружиною.

Секретар РНБО розповів, що до приходу в політику також займався бізнесом.

«Я вважаю себе непоганим фахівцем у практичній економіці, у питаннях фінансового консалтингу. Було кілька підприємств, якими я керував, які консультували дуже поважних людей,» – сказав Турчинов.

Однак журналісти зауважують, що бізнесові успіхи тещі Турчинова збігаються з періодами його ж успіхів у політиці.

Після Помаранчевої революції родичі і партнери Турчинова придбали офісний центр в Києві на вулиці Турівській,13-15. Потім тут розмітився офіс партії «БЮТ-Батьківщина».

Після Революції гідності фірми тещі Турчинова, окрім маєтку у Білогородці, придбали низку об’єктів нерухомості в Києві. Йдеться про приміщення на 6 тис кв.м. на проспекті Корольова,1, а також три приміщення по 200 кв.м. кожне на вули. Коновальця, 32-В. Ще у 2014 році тесть Турчинова відкрив ресторан разом з бізнесменом Ігорем Тинним.

Верховний Суд взявся за позов Гладчука і Шеляженка до Верховної Ради про протиправність монополії адвокатури

pres-Gladchuk-Shelyazhenko-2015-05-500x258

 

Верховний Суд України відкрив провадження у справі за позовом Гладчука Вадима Федоровича, Шеляженка Юрія Вадимовича до Верховної Ради України, Президента України про відшкодування шкоди, заподіяної незаконними діями. Цим позовом оскаржується протиправний закон «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)», яким передбачено, що виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді. Про це повідомляє sprotiv.org.

Спочатку позов було подано до Вищого адміністративного суду України, де суддя Веденяпін незаконно та протиправно заблокував його розгляд двома ухвалами. Про перегляд обох ухвал позивачі просили Верховний Суд України.

«В результаті Верховний Суд, суддя Волков відкрив провадження за заявою про перегляд ухвали про повернення позову. Подивимось, яким буде рішення. Налаштовані рішуче захистити право на справедливий суд або в Києві, або в Страсбурзі» – каже правозахисник Юрій Шеляженко, – «А от з переглядом ухвали про залишення позову без руху вийшла комічна історія. Ми так сформулювали позовні вимоги, щоб не платити грабіжницький судовий збір: просили про відшкодування шкоди від адвокатської монополії в сумі 1 гривня. Але суддя Прокопенко з Верховного Суду зажадав сплати судового збору без будь-яких законних підстав. Ми подали заяву про роз’яснення його ухвали, а саме, в якій сумі та на яких законних підставах маємо платити судовий збір. Прокопенко відмовився роз’яснювати свою ухвалу, послався на те, що існує формальна вимога додавати до заяви квитанцію про сплату судового збору. Тоді ми додали квитанцію про сплату 1 копійки судового збору і тут же подали клопотання про повернення надмірно сплаченого судового збору в сумі 1 копійка. Прокопенко змушений був винести ухвалу про повернення нам цієї копійки».

Нагадаємо, що 25.11.2015 року президент України П. О. Порошенко подав «Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)», яким передбачено, що виключно адвокат здійснює представництво іншої особи в суді. 02.06.2016 р. Верховною Радою України було прийнято відповідний закон, а 24.06.2016 р. президент України П. Порошенко його підписав. Гладчук та Шеляженко оскаржили відповідні дії Порошенка та Верховної Ради, посилаючись на те, що такий закон суперечить природному праву позивачів на свободу об’єднання довірителя зі своїм представником у судах без примусу представника до вступу в професійну асоціацію, відповідно до гарантій статті 11 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та статті 20 Загальної декларації прав людини.

На думку журналіста та громадського діяча Вадима Гладчука, в Україні відбувається руйнація правосуддя та нав’язування кишенькових судів, прокуратури та адвокатури режиму Порошенка. Грабіжницький судовий збір та монополія купки високооплачуваних адвокатів на представництво та захист в суді ускладнюють доступ до правосуддя для більшості людей та перетворюють правосуддя на розкіш правлячого класу, дозовану ручним керуванням судами з адміністрації президента. Суди стають придатком режиму внутрішньої окупації, відпрацьовують вказівки згори щодо безкарності корупційної еліти, безправ’я свідомих українців та політичних репресій.

#Савченко незаконно розголосила прізвища військовослужбовців, – офіс омбудсмена. Подробиці

Savchenko-Maidan2-441x500

 

За фактом розголошення нардепом Надією Савченко прізвищ зниклих і полонених українських військослужбовців може бути порушене кримінальне провадження.

Таку думку у коментарі виданню «Українська правда» висловив представник секретаріату уповноваженого Верховної ради з прав людини Михайло Чаплига, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Закон говорить про особливий порядок оприлюднення інформації про військовослужбовців. А частина осіб зниклих або полонених на території ОРДЛО – це наші військовослужбовці. Тут є порушення закону про боротьбу з тероризмом. В цьому аспекті можливий початок якогось кримінального провадження в цій справі», – сказав Чаплига.

Разом з тим, Чаплига констатує, що частина правозахисників вітає таку ініціативу Савченко, як вітає будь-які кроки щодо пришвидшення звільнення українських заручників.
«Якщо є люди, які вважають, що їхнє право на приватність є порушене, то вони можуть звертатися з заявою. Може бути відкрите кримінальне провадження за ст. 182 ККУ – незаконне збирання, зберігання, використання поширення інформації про особу без її згоди. Провадження може бути відкрите слідчим або прокурором лише на підставі заяви», — сказав Чаплига.

10 січня 2017 року Савченко, яка вела переговори із представниками ОРДЛО, опублікувала списки полонених і зниклих безвісти. У той же день відбулась зустріч представників Служба безпеки і Міністерство внутрішніх справ з приводу публікації списків.

Радник глави СБУ Юрій Тандіт у коментарі УП повідомив, що СБУ не може реагувати на факти можливих порушень з боку Савченко.

Водночас радник глави МВС Зорян Шкіряк заявив, що МВС не має повноважень відкривати кримінальне провадження. На його думку, це мають робити інші правоохоронні органи, наприклад, Генпрокуратура.

7 грудня Савченко зустрілася в Мінську з ватажками бойовиків Захарченком та Плотницьким у присутності представника РФ в мінській підгрупі. Українські учасники про цю зустріч дізналися зі ЗМІ.

Бойовики гальмують процес обміну заручників. У той же час, 26 грудня вони заявили, що готові віддати двох полонених жінок депутату Савченко, яка не є представником України в мінській групі.

Пізніше Савченко також заявила, що продовжить зустрічі з ватажками бойовиків, і не виключила, що це може статися в Києві.
В свою чергу представник України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи з вирішення конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко констатувала, що остання заява президента РФ Володимира Путіна свідчить про те, що Росія не готова віддавати заручників.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: