Архив Вересень 24th, 2016

Депутаты обойдутся нам почти в миллиард гривен, а #Порошенко в 1,7 млрд грн

stan-deputatom1-300x201

 

В правительстве Гройсмана, похоже, решили в следующем году не обижать депутатов и чиновников. Поэтому на 2017 год им существенно увеличили финансирование, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Так, на обеспечение деятельности парламента заложено 987,8 млн гривен. В бюджете-2016 их запросы были скромнее — на деятельность депутатов закладывали 628 млн грн.

Для обеспечения работы аппарата президента в следующем году будет выделено более 1,7 млрд грн. В 2016-м запросы президентской команды тоже были поскромнее — всего 1,17 млрд грн.

Получается, что в 2017-м расходы на депутатов и чиновников по сравнению с этим годом вырастут в полтора раза. Для сравнения: среди простых бюджетников больше всего обещают добавить учителям и врачам. Им повысят тарифный разряд, в результате чего их доходы вырастут на 20-30%. При этом всем остальным зарплаты и пенсии поднимут всего на 10,1%, большую часть из которых съест инфляция (8,1%).

Как говорится, почувствуйте разницу.

«На всіх болт забив», — нардеп Олег Барна обізвав Арсена Авакова міністерським мажором та шантажистом

avakov-poroshenko-kaznokrad1

 

Народний депутат з Тернопільщини Олег Барна (БПП – «Солідарність») просить не збільшувати фінансування міністерству внутрішніх справ через те, що його міністр Арсен Аваков «зажерся». Про це повідомляє sprotiv.org.

Цього нардепа обурив той факт, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не ходить на засідання комітету протидії корупції.

– Реформування міліції звелося лишень до реформування ДАІ в патрульну поліцію, ліквідувавши відділи по боротьбі із організованою злочинністю (УБОЗи). І як результаті – різке зростання злочинності. Враховуючи те, що Аваков давно не ходить на засідання профільних комітетів, ігноруючи депутатів, перетворився в так званого міністерського мажора, який на всіх болт забив, прикриваючись квотою Яценюка та шантажем «Народного фронту», то сподівання народу на поліцейський захист є марним, – заявив Олег Барна.

На думку Барни, іншим силовим структурам, керівники котрих є адекватними, потрібно взяти на себе відповідальність за захист народу і держави від організованої злочинності та бандтизму. Що цікаво, комітет підтримав пропозицію Барни.

Також Олег Барна закликав своїх колег не погоджуватися на збільшення видатків на МВС.

– Гадаю, що збільшення видатків на реформування МВС (поліції) є недоречним, бо ефективніше і справедливіше було б ці додаткові кошти (різниця збільшення) додатково надати для ЗСУ. Деякі депутати заявляють про реформу поліції тупо дивлячись тільки на патрульних. Мабуть, в провулку за гаманець чи годинник не били цих депутатів, але скоро будуть, бо злочинність зростає в геометричній прогресії, а розкриття злочинів падає. Патрульні виконують менше функцій, аніж колишні ДАІвці? Але повний розвал районних структур (оперативників, дільничих, слідчих тощо), які саме і боролися зі злочинністю, нам гарантує велику вдячність від криміналітету та злочинців, – зауважив Барна.

Масштабні махінації нардепів з квартирами. Відео

stan-deputatom1-300x201

 

Журналісти з’ясували, що за 25 років незалежності України безліч народних депутатів приватизували службові квартири, які їм слід було звільнити після завершення каденції.

Про це йдеться в сюжеті ТСН, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

В апараті Верховної ради не змогли назвати точну кількість депутатів, які привласнили службові квартири. Але, згідно з матеріалом, більшість депутатів вигідно їх продали або ж заселили туди родичів або квартирантів, а самі перебралися в маєтки під Києвом. Зокрема, свою квартиру в центрі Києва за 89 тис. доларів продав народний депутат від Батьківщини Сергій Соболєв. Замість цього, купив за 3 тис. доларів ділянку землі і побудував там особняк.

Колишній нардеп від Партії регіонів Тарас Чорновіл також приватизував квартиру, отриману ним у ролі депутата.

«Тебе весь час підштовхують, кажуть, що ти ідіот, чому ти не береш? Викликали помічників, дали їм пакет і змусили. Мені сказали: у нас не передбачено грошей на утримання службового житла. Отримав тут однокімнатну квартиру», — заявив політик.

По сусідству отримав квартиру старший брат екс-президента Віктора Ющенка Петро Ющенко. При тому, що у нього ще мінімум дві квартири біля Хрещатика і будинок в селі Нові Безрадичі.

Безкоштовне житло від держави отримали навіть мільйонери, зазначається в сюжеті. Нардеп Лев Миримський, якого називали найбагатшою людиною в Криму, за чотири скликання отримав дві квартири в спальному районі Києва, які здає в оренду. Отримав квартиру і інший заможний екс-депутат Микола Рудьковський. Квартира також пустує. Він живе в елітному котеджному містечку «Золоті ворота», причому охорона спробувала заборонити журналістам знімати маєток.

Колишній лідер Компарії України Петро Симоненко також отримав трикімнатну квартиру в елітному мікрорайоні на Печерську. Але живе в елітному маєтку під Києвом.

«Очевидно, продав (квартиру). Він не зробив ремонт. Потім стало зрозуміло, чому, тому що він планував іншу сім’ю», — підтвердила нардеп від Батьківщини Олександра Кужель, яка і сама отримала квартиру в цьому ж будинку.

Привілеї приватизувати безкоштовне житло депутати втратили чотири роки тому. Але, згідно з сюжетом, дев’ять депутатів досі не хочуть звільняти отримані для тимчасового проживання квартири і судяться з державою. Їхні прізвища зокрема – Колоцей, Самойленко, Черноморов, Ковальова, Маньковський.

«Ці люди розуміють, що їх рано чи пізно виселять, але добре жити в Києві на шару. А за ці квартири навіть квартплату, комунальні – все оплачує держава», — заявив журналістам Олег Купрієнко, заступник голови комітету ВР з питань регламенту та організації роботи парламенту.

Також журналісти дізналися, що в парламенті з’явилися плани побудувати ще один будинок для нардепів на 450 квартир, прямо біля будівлі Ради. Туди хочуть заселяти народних обранців лише на період скликання.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: