Архив Березень 4th, 2015

Повестки украинцам в армию уже шлют заказными письмами. Подробности

Poroshenko-povestka1-300x189

Генштаб отчитался об успехах в деле мобилизации и заявил, что вручение повесток и оповещение выполнено на 90%. При этом поиск уклонистов и рассылка повесток продолжатся, сообщает 40ka.info.

В Минобороны говорят, что проблемы с уклонением от призыва были, но их старались максимально оперативно решать.

Точных цифр уклонистов, однако, не называют, пока не закончится четвертая волна. Но, например, только в Ивано-Франковской области в розыск объявили 8 тысяч человек.

«Мы не раздали примерно 30% повесток, — говорит военком в Киевской области. — Как правило, этих людей либо не оказывается дома, либо родные говорят, что человек уехал. Но чаще всего просто не открывают двери. Таких людей стараемся разыскивать через милицию».

Чтобы выполнить план по мобилизации, военкоматы используют разные методы. «Мне повестка пришла по почте заказным письмом (человек не знает, кто прислал, но подписывает документ, что его получил. — авт.), представляете? — говорит мобилизованный Илья Карасюк. — Родители мои живут в провинции, я там бываю раз в несколько месяцев и вручить мне повестку в руки вообще бы никак не получилось».

 

 

Татьяна Донец из фронта Яценюка гоняла понты в Раде с сумкой за 52 600 грн. 2 фото

Donec-Tetyana-sumka2-300x224

 

Татьяна Донец, нардеп «Народного фронта» Яценюка появилась на одном из заседаний Рады с сумкой Celine средних размеров. Аксессуар французского бренда выполнен из замши и кожи. Продукцию марки Celine называют «парижской роскошью, доступной каждому».

Считается, что это люксовые товары по заниженным для своего класса ценам. Сумку Донец в онлайн-магазине можно купить за 52 600 грн, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Donec-Tetyana-sumka1

Экс-регионалка Татьяна Бахтеева шикует в Раде с сумкой за 86 000 грн. 2 фото

Татьяна Бахтеева, депутат от кремлевского «Оппозиционного блока» со своими люксовыми вещами часто попадает в объективы парламентских фотографов.

На сей раз политик была с кожаной сумкой от французского бренда Сhanel. Отметим, что так как эта модель из прошлых коллекций, ее стоимость с 86 000 грн (по курсу НБУ на 01.03.2015) на сегодняшний день упала до 63 850 грн.

Bahteeva-Tetyana-sumka1

Такая сумка стоит $2300

Такая сумка стоит $2300

 

Также в коллекции у личной докторши Януковича Бахтеевой есть шарфики от Сhanel, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

СБУ навіть не розшукує корупціонера на українофоба Дмитра Табачника. Наливайченко вже у долі?

Tabachnik-Dmitro10

 

Екс-міністр освіти часів Віктора Януковича Дмитро Табачник повернувся в Ізраїль.

Про це в ефірі телеканалу новин «24» розповів керівник Головного слідчого управління Служби безпеки України Василь Вовк.

«Я хотів би щоб ми так боляче не реагували на приїзд чи від’їзд високопосадовців. Приїхав він один раз – ще раз приїде. Так сталося, що він приїхав і зразу ж іншою стороною виїхав з України в Білорусь, звідти – в Москву, а звідти – знову в Ізраїль», — зазначив Вовк.

Він додав, що Табачник покинув Україну через день після приїзду. Розшукових заходів щодо нього не було, адже він не перебуває в розшуку. Вовк запевнив, що приліт екс-чиновника контролювався.

«У нас є кілька кримінальних проваджень, в яких досліджуються обставини діяльності Міністерства науки, яке очолював у свій час Дмитро Табачник», — наголосив представник СБУ.

Він зазначив, що ГПУ орієнтується, «коли і що пред’явити Табачнику, коли є достатньо доказів, щоб це не була проста формальність, а щоб це була серйозна робота з пред’явлення підозри і з розслідування до кінця, аж до судового розгляду».

«Я не готовий вам сказати, на якій стадії в Генеральній прокуратурі перебуває кримінальне провадження щодо високопосадовців, в тому числі й Дмитра Табачника», — сказав Вовк.

28 лютого 2015 року жирна аваківська шістка Антон Геращенко повідомила, що Табачник прилетів в Україну, де він потрібен як «цінний свідок злочинів епохи Януковича».

Раніше Наливайченко від СБУ інкорпорував кума Путіна Медведчука не у тюрму, а для переговорів з рашистами начебто про звільнення полонених.

Засновником партії регіонів та членом політбюро СДПУ(0) є Петро Порошенко, який успішно кришує своїх колишніх однопартійців, повідомляє  40ka.info.

Екс-регіонал Льовочкін намагався завалити закон про банки. 2 фото

Fursin-Igor-Liovochkin2-500x333

 

Один з лідерів Опозиційного блоку Сергій Льовочкін і його друг Іван Фурсін з групи «Воля народу» намагалися завалити прийняття закону про відповідальність власників банків.

Це випливає з їх листування в чаті WhatsApp, яке зняв фотограф Богдан Бортаков, пише у своєму блозі на «Українській правді» депутат з БПП Сергій Лещенко.

«Співрозмовник Фурсіна внесений у телефонну книгу як „Сергій Муся“, і за цим ім’ям ховається Сергій Льовочкін», — запевняє Лещенко.

Fursin-Igor-Liovochkin1

 

З листування випливає, що перед прийняттям законопроекту Фурсін вже встиг поговорити з Наталею Агафоновою, Віталієм Кличком, Олегом Ляшком і Андрієм Кожем’якіним.

Всі вони, нібито, погодилися підтримати законопроект тільки в першому читанні.

Крім того Фурсін просив Льовочкіна написати «герою», щоб він «не давав голосів».

«Очевидно, мова йде про Юрія Бойка, керівника фракції „ОБ“, якого через непорозуміння нагородили за часів Кучми орденом Герой України», — припускає Лещенко.

Але очікування Фурсіна і Льовочкіна не виправдалися: і «Батьківщина», і Радикальния партія Ляшка, якого часто пов’язують саме з Льовочкіним, підтримали закон в цілому.

А ось велика група депутатів-ударівців з БПП таки не проголосували за цей закон, включаючи згадану Агафонову.

«Цей закон дуже неприємний Фурсіну. Він навіть ходив в Нацбанк, щоб заблокувати його прийняття. Зрозуміти Фурсіна можна — в один з банків, де він був акціонером,»Надра” — вже введена тимчасова адміністрація, і ще незрозуміло, чим для нього обернеться ця історія”, — резюмував Лещенко.

Як відомо, ухвалений закон передбачає введення відповідальності, включаючи кримінальну, не тільки для керівників банків, але і для їх власників.

Карати, за новим законом, будуть «за вчинення будь-яких дій, які призвели до віднесення банку до категорії неплатоспроможних, якщо це завдало великої матеріальної шкоди державі чи кредитору», повідомляє Національне бюро розслідувань України.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: