Архив рубрики: ‘Національна безпека’

Повзуча #окупація: путін готує роздачу паспортів РФ усім українцям

Putin-shur1

Президент РФ Володимир путін заявив, що в Москві думають над тим, щоб надавати громадянство Росії у спрощеному порядку не тільки жителям ОРДЛО, але і всім українцям, повідомляє 40ka.info.

«Ми взагалі думаємо про те, щоб надавати в спрощеному порядку громадянам України наше громадянство» — заявив він на прес-конференції в Пекіні, передає російський «Інтерфакс».

Крім того, президент РФ назвав «страшилками» твердження про те, що надання паспортів РФ жителям Донбасу дорого обійдеться російському бюджету.

«Що стосується обговорення цієї теми: я думаю, що в обговоренні цієї теми, перш за все, особливо з точки зору „страшилок“ для російського бюджету, для наших бюджетників, ось ці „страшилки“ вкидаються, безумовно, тими людьми або тими політичними силами, які не хочуть, щоб Росія якось підтримувала людей, які проживають на Донбасі», — заявив він.

Президент РФ підкреслив, що рішення про громадянство не було спонтанним, і «не приймалося з кондачка».

«Ми все прорахували. І кількість можливих претендентів на наші паспорти, і кількість пенсіонерів з цього числа. Це приблизно одна третина з того контингенту, який, як ми вважаємо, може претендувати на наше громадянство», — відзначив Путін.

24 квітня 2019 року Володимир путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Міністерство закордонних справ України назвало «юридично нікчемним» указ президента РФ Володимира Путіна про спрощену видачу російських паспортів українцям в ОРДЛО та заявило, що це рішення має на меті дестабілізацію внутрішньополітичної ситуації в Україні у післявиборчий період.

Рада Безпеки ООН зібралась на екстрене засідання, щоб обговорити указ президента РФ про спрощений порядок отримання російського громадянства жителям ОРДЛО.

Його учасники наголосили, що «паспортний указ Путіна» підриває суверенітет України.

У Великій Британії заявили, що такі дії Росії — це спроба дестабілізувати Україну. Дії РФ засудили також Німеччина і Франція.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що українські дипломати працюють над посиленням міжнародного тиску на Росію через рішення про видачу паспортів РФ жителям окупованої частини Донбасу.

Дружину Зеленского внесли у базу «Миротворця» за заклик повідомляти рашистам про переміщення #ВСУ. Фото. Відео

zel-viisk1

Сайт «Миротворець» вніс дружину кандидата в президенти Володимира Зеленського у свою базу через те, що 2014 року вона перепостила на своїй сторінці в Facebook публікацію російських ЗМІ, які просили за винагороду надсилати інформацію про переміщення українських військ. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Інформатор бойовиків НВФ. Після того, як інформація про пособництво поширилася 20.04.2019, сторінку видалила», — йдеться на сайті «Миротворця».

Пост Елены Зеленской, в якому російське інформагенство LIFE пропонує українським громадянам 15000 рублів за відеоролики про пересування українських військ.
Користувачі Facebook обурювалися з приводу перепосту Зеленською в 2014 році публікації російського пропагандистського ресурсу LifeNews.
«Надсилайте відео переміщення українських військ. Гонорар 15 000 рублів», — йшлося у пості.

Водночас після того, як у мережі почало поширюватися обурення перепостом, пост Зеленської за 2014 рік був видалений з її сторінки, однак лишився в архіві.


Сама Олена Зеленська у переписці з кореспондентом «Української правди» фактично відмовилася коментувати свій давній пост, попросивши «не сприяти розгону цієї «новини».

Зеленська Олена Володимирівна внесена в базу Миротворця.

https://psb4ukr.org/criminal/zelenskaya-elena-vladimirovna/

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України.

Раніше Зеленский назвав російські окупаційні війська на Донбасі — «повстанцями».

Взломанные электронные письма указывают, что Зеленского финансирует Россия, — Newsweek

zel-pidtrimka1-500x500

Авторитетнейшее американское издание Newsweek в своем расследовании пишет: «Взломанные электронные письма указывают, что Зеленского поддерживает Россия. У комика сильный покровитель: Кремль». Об этом сообщает Национальное бюро расследований Украины.

«Комик и актер Владимир Зеленский, политический новичок, перевернул президентскую гонку в Украине за последние несколько месяцев, пообещав молодым избирателям вырваться из прошлого.

Но теперь взломанные электронные письма указывают, что у Зеленского есть собственный могущественный покровитель: Кремль.

Во вторник Служба безопасности Украины отметила, что они расследуют, получала ли кампания Зеленского финансирование от сотрудников российских спецслужб, которые поддерживают руководство «ДНР», самопровозглашенного пророссийского сепаратистского прото-государства на Донбассе.

Украинская хакерская группа опубликовала взломанные электронные письма, в которых говорилось, что российский сотрудник службы безопасности, сотрудничающий с руководством «ДНР», попытался отправить средства на президентскую кампанию Зеленского. В одном из электронных писем сотрудник российских спецслужб отмечает, что они «утвердили бюджет на действия комика».

Электронные письма также показывают, что часть финансирования поступила от кремлевского помощника Владислава Суркова и российского миллиардера Константина Малофеева, которые помогают диктовать политику Кремля в отношении Украины.

«Сурков является главным архитектором кремлевской пропаганды, наиболее известной как «гибридная война», — сказала Newsweek Ольга Лаутман, следователь по России и Украине. «Он был одним из архитекторов аннексии Крыма».

«Малофеев служит посредником между пророссийскими боевиками на Донбассе и Москвой, и [бывший президент Барак] Обама наложил санкции за то, что он оказывал финансовую поддержку русским националистам в Крыму», — продолжила Лаутман.

Инсайдер, лондонский сайт журналистских расследований, опубликовал копии утечек в среду и утверждает, что они реальные. Euromaidan Press, украинский веб-сайт, открытый после прозападного движения Евромайдана в 2014г, аналогичным образом проверил документы и определил, что «взлом является подлинным». Другие независимые исследователи пришли к аналогичным выводам.

Зеленский говорит, что выступает за диалог с Россией. Были также подняты вопросы о том, слишком ли Зеленский обязан украинскому олигарху Игорю Коломойскому, человеку, которому принадлежит телевизионный канал, на котором транслируется популярное телевизионное шоу Зеленского.
Кремль предпочитает комедианта Зеленского, а не действующего президента Петра Порошенко.

«Если они действительно подлинные, то значение электронных писем показывает, что Кремль хочет продвигаться глубже в Украину и рассматривает Зеленского как инструмент для этого», — сказал Newsweek Андреа Чалупа, писатель и режиссер, специализирующийся на Украине.

„Электронные письма были подтверждены как реальные. Он имеет полную поддержку и доступ к одному из крупных телеканалов, принадлежащих олигарху Коломойскому, которого многие считают его покровителем“, — продолжил Чалупа. «Ясно, что Зеленский является лучшим кандидатом для Кремля, учитывая полное отсутствие у него политического опыта и его сопротивление прозрачности и подотчетности в качестве кандидата».

Сотрудники Зеленского уже пытаются встретиться с влиятельными членами внешнеполитического ведомства США, в том числе с членами Конгресса и представителями мозговых центров. В среду, член партии Зеленского «Слуга народа», которая был названа в честь фильма, нанял лоббистскую фирму Signal Group Д.К. за $60 000».

Ряжений преЗЕдент як гібридна зброя

zel-gubarev1

Мені видається, що наступні мої роздуми є доволі слушними для опису можливих негативних сценаріїв розвитку ситуації.

У ході гібридної війни, як і будь-якої іншої, також відбувається удосконалення сил і засобів ведення бойових дій.

Ще на початку російської агресії ворог для створення потрібної телекартинки і віртуальної реальності використовував ряжених акторів і працівників спецслужб. Але сьогодні ряжені «жертви бандеровцев», що розповідають про «распятых мальчиков» удосконалили до рівня ряженого кандидата в президенти, який розповідає про кінець епохи жадібності і бідності.

Зеленський — це лише фейковий образ, призначений для зомбування телеглядачів. Якщо ряжений кандидат виграє вибори, ми матимемо ряженого преЗЕдента, а Кремль — усю повноту повноважень українського президента, а згодом і більшість в українському парламенті та лояльний уряд.

З жадібним олігархом, який віддав у користування телеканал і забезпечив юридичний і безпековий супровід ряженого кандидата, розрахуються нашими з вами грошима. Бо він прагне лише грошей, а не політичної відповідальності. Коломойський технічно відмежується від Зеленського, підкреслюючи, що не має і ніколи не мав ніякого на нього впливу, а лише виконував умови контракту.

Далі може бути два сценарія підпорядкування путіним України.

1. Ряжений президент за підтримки Росії стає інструментом, за допомогою якого Україна розвертається у бік Росії. Ймовірність перетворення Зе в ефективний політичний інструмент типу Тимошенко є вкрай низькою. Тому більш вірогідним є інший варіант.

2. Після формування в парламенті проросійської більшості і з огляду на неспроможність ряженого президента виконувати свої функції, Україна спочатку де факто, а потім і де юре перетворюється в чисто парламентську республіку. Тоді консенсусу олігархів під кураторством Кремля вже ніяке народне волевиявлення не загрожуватиме.

Сергій Сиротенко, фейсбук, 40ka.info

В СБУ зареєстровано заяву про державну зраду Зеленського, — Вадим Гладчук

Gladchuk-SBU-15-04-2019-1

Служба безпеки України (СБУ) зареєструвала заяву стосовно кандидата у президенти Володимира Зеленського, якого редактор інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук звинувачує у державній зраді, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За словами журналіста, заяву про вчинення дій, передбачених ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада), зареєстрували 15 квітня 2019 року.

Gladchuk-SBU-15-04-2019-2

Гладчук, зокрема, звинувачує Зеленського в отриманні мільйонів російських рублів за державні замовлення уряду Російської Федерації під час війни України за Донбас.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Отримувач коштів від уряду Російської Федерації Зеленський В.О. з 2014 року  почав інформаційну українофобську медійну кампанію проти України, українців та мобілізації. Це відео розміщено «Вечірнім кварталом» 7 липня 2014 року.

Через два тижні 21 липня 93 ОМБр перший раз штурмувала с. Піски. Загинуло 6 захисників України, поранено 11.

Посилання на оригінал https://www.youtube.com/watch?v=kgOSrw9Q8rc», пише Гладчук.

Також Гладчук заявляє, що Зеленський в інтерв’ю з Дмитром Гордоном розповів, що проводив час у російських лазнях із держдіячами РФ. Зокрема, Зеленський сам хвалився, що серед них були Дмитро Медведєв та Віктор Янукович.

Гладчук висловлює впевненість, що саме особисте знайомство та пиятики у російських банях спонукали політиків РФ використати кандидата для руйнування державності України.

Серед доказів російського сліду у балотуванні Зеленського Гладчук вказує агітацію за Зеленського від депутатів Держдуми РФ Жириновського та Наталії Поклонської, комуніста Зюганова та сєпара Губарева.

Повний текст заяви про злочин та обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення Зеленським опубліковані за цим посиланням.

 

Суд скасував заборону на в’їзд російському політтехнологу Шувалову

zrada-peremoga1

У 2017 році Шувалова видворили з України і заборонили йому в’їзд у країну на п’ять років.

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною заборону на в’їзд в Україну громадянинові Російської Федерації Ігорю Шувалову.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України з посиланням на рішення суду.

Зазначається, що суд визнав протиправною заборону на в’їзд Шувалову і в повному обсязі задовольнив його позов до Державної міграційної служби України.

Рішення приймав суддя Сергій Каракашьян.

Шувалов почав свою діяльність в Україні 1998 року з обрання великого бізнесмена, зятя екс-президента Леоніда Кучми Віктора Пінчука народним депутатом у мажоритарному окрузі в Дніпропетровську.

Потім з 2002 по 2004 рік серед його клієнтів був голова адміністрації Кучми, кум президента РФ Віктор Медведчук. Ті представники журналістського цеху, хто працював на початку 2000-х, напевно, пам’ятають практику розсилки «темників» від адміністрації Медведчука з докладними інструкціями про те, як висвітлювати найважливіші події життя країни. Одним з їхніх авторів тоді вважали Шувалова. Сам він своє авторство незмінно заперечував.

Уже за Віктора Януковича і після нього Шувалов постійно працював із Сергієм Льовочкіним.

Нагадаємо, в травні 2017 року Шувалова, який протягом багатьох років відповідав за інформаційну політику телеканалу «Інтер», видворили з України і заборонили йому в’їзд у країну на п’ять років. За даними нардепа від «Народного фронту» Антона Геращенка, Шувалова використовували спецслужби РФ для проведення антиукраїнських пропагандистських заходів. Сам Шувалов назвав це рішення абсурдним.

У травні 2018 року Шувалов подав позов до ДМС в Окружний адмінсуд Києва.

С14 и НациАнальный корпус названы «группами ненависти» в отчете Госдепа США

pobitya30-04-2014-2-500x375

 

Вашингтон считает, что к появлению таких организаций и к «среде безнаказанности» проводит неэффективность правоохранительных органов, сообщает 40ka.info.

Украинские организации С14 и Нацдружины/Нацкорпус названы в отчете Бюро по вопросам демократии, прав человека и труда Госдепартамента США «группами ненависти». Об этом пишет пресс-служба американского внешнеполитического ведомства со ссылкой на доклад Мониторинговой миссии ООН по правам человека за 2018 год.

«Поступали сообщения о том, что члены националистических групп ненависти, таких как С14 и Национальный корпус, иногда совершали произвольные задержания с очевидного согласия правоохранительных органов», — подчеркнули в Вашингтоне.

Госдеп напомнил, как представители С14 прошлой весной «незаконно задержали в Киевской области мужчину, которого подозревали в том, что он является членом вооруженной группировки ЛНР». «После допроса, когда он лежал лицом вниз в наручниках, С14 передали его СБУ», — отмечается в отчете.

Как отмечается в отчете ООН, именно «произвольные аресты широко распространены» в ОРДЛО.

«C14 в Киеве напали на журналиста, освещавшего судебный процесс над членами C14, которые были обвинены в нападении на лагерь ромов», — пишет Госдеп.

Не остались без внимания дипломатов США и расследования журналистов о «нескольких случаях, когда правительство давало гранты или сотрудничало с группами ненависти».

В качестве примера называется грант для С14 в размере 440 тысяч гривень от Министерства молодежи и спорта за проведение молодежного летнего лагеря. Позднее ведомство объяснило это тем, что оно предоставило средства только для конкретных проектных мероприятий, которые не были насильственными.

По данным СМИ, пишет Госдеп, «C14 и другие группы ненависти» заключили официальные соглашения с городскими властями в Киеве и других городах о создании «муниципальной варты», а в интервью в декабре 2017 года лидер C14 «рассказал о сотрудничестве с СБУ и полицией».

Вашингтон подытожил тем, что указал на «неспособность правоохранителей предотвратить акты насилия (против ромов, членов ЛГБТ-сообщества, предполагаемо пророссийских граждан и прочих, — ред.), назвать их преступлениями на почве ненависти и эффективно расследовать».

Именно это привела к «среде безнаказанности и отсутствия справедливости для жертв», подчеркнули в Госдепе.

МАУ Коломойского отказалась изменять русское название Киева на украинское

Kolomoyskiy10

 

Авиакомпания Международные авиалинии Украины не соглашается изменять название Киева, написанное латиницей, на Kyiv. МАУ продолжает использовать русифицированный вариант Kiev поясняя это тем, что не хочет «путать иностранных пассажиров». Об этом сообщает 40ka.info со ссылкой на Twitter компании.

Одна из пользовательниц социальной сети призвала авиакомпанию изменить название Kiev (русскоязычная транслитерация на латиницу) на украинский вариант Kyiv. Девушка привела в пример лоукост WizzAir, который уже внес изменения. В МАУ в ответ пояснили, форма Kiev используется потому, что именно такая транслитерация считается официальной в Международной ассоциации воздушного транспорта IATA.

«Мы используем именно этот вариант, чтобы не путать иностранных пассажиров. Пока официальная транслитерация IATA – Kiev, мы не используем других вариантов написания города на английском», — пояснили в МАУ.

Ранее  фактический монополист авиакомпания МАУ ужесточила правила перевозкиручной клади на всех рейсах.  Согласно новым правилам, пассажиры с билетами без зарегистрированного багажа, могут взять на борт самолета одно место ручной клади весом до 7 кг и размерами не более чем 55×40х20 см, а также верхнюю одежду и зонтик. Так, согласно распоряжению авиакомпании теперь любые вещи или аксессуары должны быть размещены внутри ручной клади, разрешенной к перевозке в соответствии с нормами, установленными настоящими правилами и условиями.

Олигарх из окружения Путина контролирует важнейшие промышленные отрасли Украины

putin-zradniki1

 

Российский олигарх Олег Дерипаска сумел, начиная с 2002 года, взять под контроль важнейшие промышленные отрасли Украины, в том числе две стратегические. На данный момент российский магнат, несмотря на пребывание в санкционных списках, по-прежнему контролирует критические важные для Украины объекты.

Об этом заявил бывший советский разведчик, а теперь американский аналитик Юрий Швец, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

«В Украине „Русал“ блестяще выполнил план Кремля по захвату двух стратегических отраслей промышленности, имеющих прямое отношение к национальной безопасности. Это алюминиевая промышленность и — через нее — аэрокосмическая. В феврале 2000 года 30% акций Николаевского глиноземного завода отдали „Русалу“. В течение последующих лет „Русалу“ продали еще 25% акций», — рассказал Швец. По словам Швеца, первые 30% акций Дерипаске удалось купить за $ 50 млн.

Кроме того, российский миллиардер взял под контроль стратегического производителя бронетехники — Харьковский тракторный завод. Также Дерипаска сумел добился контроля, а затем, по сути, уничтожения Запорожского алюминиевого завода.

Аналитик обращает внимание, что уголовное дело против Дерипаски, открытое в 2017 году, похоже, положили под сукно и забыли. Санкции, введенные против миллиардера в мае 2018 года, оказались малоэффективными. «Идет пятый год войны с Россией, а кошелек Путина Дерипаска по-прежнему контролирует стратегические объекты в Украине», — констатировал Швец.

Ранее Минфин США снял санкции с компании «Русал» Олега Дерипаски. Сам миллиардер остается в санкционном списке.

Порошенко підписав закон про ув’язнення росіян, які незаконно перетнули український кордон

rus-nakaz1-500x333

Президент підписав законопроект про кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону громадянами Росії, яким Україна заборонила в’їзд, та представниками силових відомств РФ, повідомляє sprotiv.org.

Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

Зокрема, під дію закону підпадає перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в’їзд до України.

Також дія закону стосується представників підрозділів збройних сил чи інших силових відомств держави-агресора, які перетнуть український кордон, у будь-який спосіб поза пунктами пропуску чи в пунктах пропуску без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості.

Такі незаконні дії караються позбавленням волі на строк до трьох років.

«Ті самі дії, вчинені повторно або групою осіб, караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років», — йдеться в тексті законопроекту.

Крім того, такі дії поєднані з насильством або із застосуванням зброї будуть каратися позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Закон набере чинності з наступного дня після його опублікування.

Як повідомлялося, 18 жовтня 2018 року Верховна Рада підтримала законопроект 243 голосами народних депутатів.

Підслідність щодо розслідування таких злочинів визначена за Службою безпеки України.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: