Архив рубрики: ‘Дайджест’

Русские под Докучаевском атаковали санитарный автомобиль. Фото

obstril-skoraja1-500x334

 

Пресс-центр Объединенных сил за 18 июня 2018 года на Старогнатовском плацдарме (между Донецком и Мариуполем) зафиксировал боевые действия собственно у Старогнатовки, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Воюющая на данном участке фронта 93-я бригада ВСУ рассказала подробнее.

С 16:22 до 20:10 ее укрепления ДНР обстреливала из 120 и 82-миллиметровых минометов (более 30 мин), противотанковых гранатометов, БМП и крупнокалиберных пулеметов. Раненых и погибших у наших нет, однако серьезно пострадал санитарный автомобиль (смотри фото).

Любопытно, что ОБСЕ ранее рассказала, что СММ 15 июня зафиксировала 9 броневиков рашистов у Новоласпы и по одному у Староласпы и Докучаевска. А у Петровского один из террористов нес противотанковый управляемый ракетный комплекс (9М133 «Корнет», 152 мм).

Закон «Про освіту» по-новому – за державний кошт навчать лиш читати і писати

osvita1

 

Новий закон «Про освіту» – за державний кошт навчать лиш читати і писати, повідомляє 40ka.info.

Грошей на гуртки, профільне навчання та групу подовженого дня не передбачено. Закон «Про освіту» змінює не лише обсяг освітніх послуг, але й суттєво обрізає державне фінансування програм позашкільної освіти, поглибленого вивчення природничих та гуманітарних предметів.

Реформа провадиться у стилі радянської зрівнялівки, а система освіти має виховувати людей з мінімумом знань, бажано неглибоких.

В сукупності ж таке «реформування» у подальшому викличе пониження середнього інтелектуального рівня населення, що за висновками експертів, як правило веде до бідності.

Обдаровані діти, які мали змогу навчатися у спеціалізованих школах, наприклад, з поглибленим вивченням фізики, математики, що є базовими галузями для розвитку сучасної високотехнологічної економіки втрачають таку можливість. Тепер пропонують «урівнюватися» на найслабшого.

Держава суттєво зменшує видатки на освітні послуги у школах та понижує гарантії якісної освіти. Школи з поглибленим вивченням іноземних мов та інших предметів ліквідовуються. Держава більше не буде платити за утримання шкільної бібліотеки, психолога, логопеда, соціального педагога, гуртків та груп подовженого дня.

Українським дітям фактично пропонують лише приміщення, яке, до речі, також більше не утримується державою, а передається на місцевий рівень, де грошей, як відомо нема, бо бюджет у нас централізований і залежить від «дядька з Києва».

Внаслідок «реформи» під скорочення потраплять, у першу чергу, вчителі іноземних та української мови, викладачі природничих предметів. Також зникнуть керівники гуртків і позакласної роботи – тих місць, де дітям якраз найбільше цікаво.

Депутат від ВО “Батьківщина” хоче залишити українців без трусів

BUT_vsem_sosat

 

Депутат Тернопільської міськради від ВО “Батьківщина” Володимир Гринда під час засідання сесії 15 червня 2018 року зажадав заборонити в місті продавати нижню білизну, повідомляє 40ka.info.

До такого кроку депутата підштовхнуло те, що під час Трійці він побачив на тернопільській вулиці торгові “точки”, де торгували нижньою білизною.

“У державі є прийняті державні свята, які зобов’язують по всій державі їх святкувати. Зелені свята входять в тих же державних свят. Іду я по вулиці 15 квітня на Зелені свята. Вісім торгових наметів всього-на-всього відкриті – труси продають, ліфчики. … Але, щоб на Зелені свята і на світлий понеділок люди відкрили і продавали труси … Це перегин“, – заявив депутат.

Володимир Гринда попросив, щоб мерія підготувала документ, який би заборонив продавати нижню білизну під час свят.

Мер пообіцяв звернутися в управління торгівлі міськради, щоб підготувати звернення до тернопільських підприємців з проханням не торгувати під час свят.

У близьких друзів судді Татькова знайшли майже 100 об’єктів нерухомості, — розслідування. Відео

Tatkov-Co1

 

На родичів та незаможних друзів екс-голови Вищого господарського суду записано близько сотні об’єктів нерухомості в Україні та під десяток в Іспанії.

Про це йдеться в розслідуванні журналістів програми «Схеми», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

У сюжеті повідомляють, що Татьков уже три роки мешкає в елітному районі у Відні.

Зокрема, перекладач Татькова в Австрії Іван Папуровий в телефонній розмові з журналістами підтвердив, що той проживає там, проте дістатися до самого судді «Схеми» не змогли.

Журналісти зазначають, що колишня дружина судді українська поп-співачка Ярослава Красильникова офіційно є власницею 23 об’єктів нерухомості.

Татьков і Красильникова одружились у 2005-му, та вже за декілька місяців розлучились, але через чотири роки після розлучення у них народилася двійня – Іван та Анастасія.

На самого Татькова зареєстровано лише дві квартири в окупованому Донецьку та невеликий будинок у Донецькій області.

Крім того, у розпорядженні «Схем» опинилося фото із «не чужими судді людьми».

На знімку біля Татькова стоять Красильникова та їхні близькі друзі – три сестри: Євгенія та Валерія Катасонові і Ганна Братусь з чоловіком Антоном Яїцьковим.

«Понад двадцять об’єктів нерухомості на оточення Віктора Татькова записано у одному з житлових комплексів столиці – „Новопечерських липках“. За даними ріелторів, у середньому один квадратний метр квартири в цьому комплексі коштує щонайменше півтори-дві тисячі доларів», — йдеться в розслідуванні «Схем».

Так, на Братусь зареєстровані 53 об’єкти нерухомості в Україні.

Яїцьков володіє нерухомістю у «Новопечерських липках»: двома квартирами та паркувальними місцями.

На Валерію Катасонову теж зареєстровані 4 квартири та 6 паркомісць у «Новопечерських липках».

Євгенія Катасонова – колишня співробітниця апарату Вищого господарського суду. Її підозрюють разом із Татьковим у втручанні в роботу автоматизованої системи розподілу розгляду судових справ. Зараз Катасонова ховається від слідства в Москві.

Повідомляється, що всі ці родичі і друзі написали довіреності на купівлю та розпорядження нерухомістю і банківськими сейфами на ім’я Татькова або Красильникової.

Тобто, фактично, право користування розпорядження цим майном перейшло до судді.

У першої дружини Татькова 58-річної Зої Татькової журналісти виявили нерухомість в Іспанії на березі Середземного моря.

Так, компанію Vebelle Royal G SL у Малазі у 2016 році зареєстрували на Зою Татькову. Фірма володіє 9-ма об’єктами нерухомості зі статутним капіталом у понад 450 тисяч євро.

Сама Зоя Татькова запевнила, що не має ніякого майна.

Як повідомлялось, екс-голова Вищого господарського суду Віктор Татьков попросив притулку в Австрії.

17 жовтня 2016 року ГПУ повідомила про підозру Татькову та його заступнику Артуру Ємельянову в незаконному втручанні в автоматизовану систему розподілу справ.

Адвокат Татькова раніше розповідав суду, що підозрюваний перебуває на лікуванні в Німеччині та Австрії. Крім того, у Відні живуть його дружина та малолітні діти.

 

29 вересня 2016 року Верховна Рада звільнила Татькова з посади судді, так як він підпадає під дію закону «Про очищення влади» (про люстрацію).

У липні 2016 року в ГПУ заявляли, що домагаються арешту рахунків панамської фірми у Ліхтенштейні, бенефіціарами якої були суддя Вищого господарського суду України Ємельянов і його дружина.

Сутки в реанимации равны месячной пенсии. Это так, для Гройсмана с приветом

v-morg1

 

Дома. 38 дней в больничном заключении. Шестичасовая операция, одиннадцать суток без сознания, потом ампутация и снова – реанимация, отек легких – реанимация… Выжили. Выходили. Вопреки.

И знаете что. Я дала себе обещание. Никогда не состариться в этой стране. Неважно эмиграция это будет или КамАЗ по встречке. Лишь бы не ад отечественной медицины в семьдесят восемь лет.

– Нужно, – говорит доктор, – Чтобы ваш папа хоть немного двигался…

А как? Как, блядь, доктор?! Как здесь можно двигаться?

Ни на одной кровати не поднимается спинка. Не в платных палатах, не в бесплатных. Посадить лежачего больного, чтобы банально напоить его водой – аттракцион из двух сильных, крепких людей и свернутого рулоном матраса.

Эти крепкие люди – родственники. Нет родственников – нет шансов. Приговор приводится в исполнение мгновенно. Морг – через дорогу.

Господи, спасибо тебе, что в палате случайно была свободная койка. Потому что сутками на больничном стульчике возле тяжелейшего больного – это ахуй.

Под реанимацией нет даже стульчика. За месяц я простояла в общей сложности 48 часов под этой жуткой обшарпанной дверью.

– Ну как там мой? – Стабильный.

Это всё. Ах да, чуть не забыла, сутки в реанимации равны месячной пенсии. Это так, для Гройсмана, с приветом. Еще за 200 гривен, сунутых в карман медсестре, есть надежда, что старика там покормят бульоном.

Аптека внутри больницы вдвое дороже аптеки через дорогу. Вдвое, я не преувеличиваю. Какому из боевых пидарасов передать привет даже не знаю.

Из реанимации больных переводят в квест-отделение. «Выживет – не выживет» – это такая игра, гадание на физрастворе. Горячей воды нет, в туалет и здоровый человек не войдет, не говоря уже о тяжелейших пациентах. Окна не открываются, духота, смрад и постоянный монотонный стон. Дедушки и бабушки. Без ног, без помощи, без надежды. Потухшие глаза, почерневшие лица.

Если что, я говорю про одну из лучших клиник в городе миллионнике (!). Что там в области или райцентрах даже представлять не хочу.

– Родственники, следите, чтобы старики переворачивались!

Поручней, чтобы человек после операции хотя бы попытался подтянуться – нет. Нет нихуя. Вообще. Мы примотали мамин шарф к быльцу кровати.

– Бахилы! – Кричит санитарка на первом этаже.

Тетенька, милая, не спасет. Кровь, гной и жуткий лязг грузового лифта. Это нельзя отмыть. Сколько не бросай хлорку в воду, здесь пахнет смертью.

Старость – вот настоящий лакмус любого государства. Ни парки, ни лавочки, ни супермаркеты.

Говорят, после выборов в Украине начнется перепись населения. Даже интересно, сколько миллионов вы успели похоронить за годы независимости, дорогие государственные мужи.

Мерзавцы, сидящие на откатах, схемах, трубах. Ваши рожи не меняются в телевизоре годами. Сука, ваши декларации в совокупности – это современная больница в каждом городе. Один ваш гребаный ролик, минута эфирного времени на центральных каналах, могла бы спасти сотни настоящих жизней. Или хотя бы дать им возможность уйти достойно. Блядь, они гниют от пролежней, у них нет денег на элементарные антибиотики, они орут от боли, потому что не хватает на хорошие обезболивающие.

Да, понимаю, вам похер. Ваши дети здесь не учатся, ваши старики здесь не лечатся.

Но знаете что. Если у вас есть хоть крохотная амбиция оставить свое имя в истории этого государства – стройте больницы. Вместо храмов. Вам зачтется.

Папу мы выходим. А я. Я никогда здесь не состарюсь, обещаю. Дочь, ткни меня этим постом лет через тридцать, пожалуйста.

Анна Гин, FacebookНациональное бюро расследований Украины

Навіть при Януковичу такого не було. Державіаслужба ввела тоталітарні правила для безпілотників

Poroshenko-angl1

 

Державна авіаційна служба встановила тоталітарні обмеження на польоти дистанційно пілотованих повітряних суден вагою до 2 кілограм, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це йдеться в оприлюдненому Тимчасовому порядку використання повітряного простору України.

Зазначається, що польоти таких суден здійснюються без інформування та отримання дозволів від різних відомчих органів, однак «за умови дотримання наступних вимог».

Зокрема польоти повинні виконуватися лише вдень.

Також порядок забороняє літати над об’єктами під охороною, визначеними Міноборони, МВС, прикордонною службою, СБУ, Нацполіцією, Нацгвардією, УДО, іншими військовими та правоохоронними органами.

Не можуть ДППС літати над дорогами державного значення, промисловими зонами, електростанціями, залізничними станціями, морськими портами, сховищами пального, нафти, газу, інших небезпечних речовин та рідин тощо.

Центральні вулиці міст, селищ міського типу та сіл, залізні дороги державного та регіонального значення та лінії електропередачі можна перетинати, але не літати над ними.

Заборонені польоти безпілотників також над виправними центрами, колоніями та СІЗО.

У порядку також вказується без уточнення про заборону польотів над «іншими важливими державними та потенційно небезпечними об’єктами».

Над переліченими об’єктами можна літати, отримавши дозвіл від відповідного відомства, власника, адміністрації тощо.

Крім того, заборона на польоти стосується місць аварій та катастроф, зон поліцейських, АТО, спеціальних операцій та зон, «визначених для забезпечення безпеки осіб, відносно яких здійснюється державна охорона».

Оприлюднений порядок також визначає максимальну швидкість польоту (160 км/год), висоту (50 м), відстань від пілота (не більше 500 м) та відстань до сторонніх осіб: не ближче 30 метрів, для осіб до 12 років – не ближче 50 метрів, для груп понад 12 осіб – не ближче 150 метрів.

Як пише у Facebook юрист Масі Найєм, за новим порядком політ має припинятися на вимогу представників правоохоронних органів або військових формувань, якщо вони вважають, що судно «загрожує інтересам національної безпеки чи безпеці інших людей».

За ствердженнями Найєма, пілот має також на вимогу передати правоохоронцям «відзнятий з повітря матеріал для проведення його експертизи».

«Це прямо порушує Конституцію України в частині презумпції невинуватості (ст. 63) та в частині права вільно збирати інформацію (ст. 34)», – зазначає юрист.

За його словами, 28 лютого 2018 року було створено робочу групу, що складається з 26 членів, метою якої була робота над концепцією інтеграції безпілотних повітряних суден до існуючої системи використання повітряного простору.

10 квітня концепція була ухвалена, однак 6 червня Украерорух і Державіаслужба провели інформаційну зустріч, під час якої ввели зазначені тимчасові правила, а не запропоновану концепцію.

Найєм наполягає, що створена, але не ухвалена концепція є збалансованою.

Він зазначив, що компанія «Міллер», юристом якої він є, буде оскаржувати правила на замовлення Всеукраїнська федерації власників безпілотників.

Відтепер журналісти не зможуть використати дрони, щоб провести відеозйомку об`єктів новоукраїнської еліти режиму Порошенка. «Заборона на польоти стосується … зон, «визначених для забезпечення безпеки осіб, відносно яких здійснюється державна охорона»!

США закликали Росію вивести війська з Донбасу та звільнити політв’язнів

okupacia1-500x391

 

У Вашингтоні заявили, що травень в Україні був «найкривавішим» у поточному році, повідомляє sprotiv.org.

Сполучені Штати закликали Росію вивести свої війська з території Донбасу, а також звільнити усіх незаконно утримуваних українських політв’язнів.

Про це заявила речниця Державного департаменту США Гізер Нойєрт.

«Сполучені Штати закликають до негайного звільнення українського журналіста Романа Сущенко та всіх українських політичних в’язнів, утримуваних Росією», — написала Нойєрт у Twitter.

Також у Вашингтоні заявили, що травень в Україні був «найкривавішим» у поточному році, оскільки на Донбасі було вбито 10 людей та ще 91 поранено.

«США залишаються з Україною та закликають Росію відвести війська», — сказала Нойєрт.

Вооруженный «дашкой» фельдшер Чезар Никифореску сорвал атаку оккупантов под Луганском

ZSU-nespodiv1-500x334

 

Диверсанты гибридной армии РФ неудачно пытались захватить позиции сил ООС, а снайпер ВСУ ликвидировал одного из «полевых командиров» на Бахмутке, сообщает 40ka.info.

Обстреляв ночью из минометов опорный пункт украинских войск у Станицы Луганской, боевики под прикрытием автоматного огня попытались захватить позицию ВСУ. Их планы сорвал фельдшер Чезар Никифореску, который находился на наблюдательном посту и, заняв место пулеметчика, открыл прицельный огонь. Об этом эпизоде войны сообщил штаб операции объединенных сил.

Одновременно с фронтальным обстрелом «опорника» диверсанты начали обстрел позиции ВСУ с фланга, предпринимая попытки захватить ее.

«Прапорщик Никифореску мгновенно перенес огонь ДШК в сторону ДРГ, заставив ее отступить», — уточнили в штабе.

По данным разведки, во время боя фельдшер уничтожил огневую точку российско-террористических войск и нескольких боевиков, тем самым не допустив прорыва оборонительной линии сил ООС под Луганском.

Аваковщина. 700 тысяч долларов США: сбережения простого одесского следователя Сергея Чернеева

police-new1-500x330

 

Следователь Шевченковского отдела полиции Одессы Сергей Чернеев задекларировал почти 17 миллионов гривен наличными.

Соответствующие данные содержатся в электронной декларации, поданной Чернеевым, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Согласно документу, правоохранителю принадлежит квартира площадью 46 квадратных метров, купленная в 1999 году, два автомобиля ВАЗ 1985 и 2003 годов выпуска, а также Volkswagen Passat 1991-го года. Живёт следователь, согласно данным декларации, на одну зарплату, которая составила 170 тысяч гривен.

Но в разделе, касающемся денежных активов, сказано, что следователь Чернеев хранит наличными 16 миллионов 800 тысяч гривен и 12 600 долларов. Кроме того, ещё 1 миллион 560 тысяч он одолжил некоему третьему лицу. Таким образом, совокупные денежные сбережения простого следователя составляют почти 700 тысяч долларов США.

Такую же сумму Чернеев задекларировал и в прошлом году — то есть, случайной описки здесь нет.

Сам Чернеев пока не комментирует происхождение такой суммы денег.

Смоленський теракт путіна: на корпусі літака Качинського знайшли сліди вибухівки

Litak-Kachinskogo1-500x330

 

На елементах корпусу польського літака Ту-154М, який розбився під Смоленськом у 2010 році, а також на тілі принаймні однієї жертви катастрофи виявлено сліди вибухівки, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це йдеться в заяві польської підкомісії Міністерства оборони з розслідування Смоленської катастрофи, інформує RMF24.pl.

Підкомісія оголосила про завершення огляду і аналізу доказів, що є в розпорядженні Комітету з місця катастрофи літака екс-президента Лєха Качинського.

«Згідно з отриманими доказами, на багатьох фрагментах літака, а також на тілі принаймні однієї жертви, які досліджувалися спеціальними пристроями, зокрема і хроматографічним методом, виявлено наявність вибухових матеріалів», — йдеться у заяві.

Підкомісія також прийшла до висновку, що немає ніякої інформації або доказів, які б свідчили про наявність вибухових речовин у ґрунті на місці падіння літака.

Нагадаємо, у середині квітня підкомітет опублікував технічний звіт щодо Смоленської катастрофи, в якому йдеться про те, що літак Ту-154М був зруйнований під час вибуху, а вибухи відбулися над землею.

Попередній звіт розслідування катастрофи від 2011 року, який здійснила підкомісія на чолі з Єжи Міллером, визнали недійсним. Тоді підкомісія дійшла до висновку, що літак розбився, бо пішов на контрольоване зближення з землею. Мацеревич назвав звіт заснованим на фальшивих матеріалах і політичному тиску.

Технічний звіт вже був представлений родинам жертв загиблих, а сьогодні його відправили в прокуратуру.

Як відомо, 10 квітня 2010 року неподалік від аеродрому «Сєвєрний», що поблизу Смоленська, розбився польский літак Ту-154.

У катастрофі загинуло 96 осіб. Польська делегація прямувала на заходи з нагоди 70-ї річниці Катинського злочину.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: