Архив рубрики: ‘Дайджест’

Кучма: «Я ніколи не погоджуся з тим, що б Бандера і Шухевич були героями України». Відео

KuchmaZaharchenko1-500x336

Кучма з колорадкою заявляв «Я ніколи не погоджуся з тим, що б Бандера і Шухевич були героями України», повідомляє sprotiv.org.

Це відео 2002 року.

Цікаво, чи це зараз говорить цей ватнік на переговорах у Мінську за дорученням Зеленского?

У Борисполі патрульні поліцейські збили дитину на пішоходному переході. Відео

mvs-vbibci1-500x333

У Борисполі на вулиці Шевченка патрульні поліцейські наїхали на школяра, який переходив дорогу на пішохідному переході, повідомляє 40ka.info.

Відео опубліковано в пабліку Київ Оперативний в Facebook.

На відео видно, як хлопчик намагається перейти дорогу з самокатом, однак на нього наїжджає машина патрульних, після чого він падає на асфальт. При цьому на проїжджій частині немає чіткої відповідної розмітки.


У Київському міському центрі дитячої нейрохірургії 3 червня 2019 року помер 5-річний хлопчик Кирило, якого у Переяслав-Хмельницькому розстріляли патрульні поліцейські.

Любов по-путінські. 18+

rus-law1

 

Що пов’язує ці дві світлини?..

На верхній світлині — обличчя вбитого росіянами на російсько-українській війні українського воїна… Страшна картина. Перед тим. як відійти у вічність, цей воїн страшенно мучився. І нікому було припинити його муки… Так буває на війні… Та йому зараз вже не боляче.

На нижній світлині — сцена насильства. Сцена побиття жінки чоловіком. Відворотна картина. В сприйнятті правильно вихованої людини (в традиціях взаємоповаги і любові до ближнього). Цитата із Біблії: «Бог є любов»… Кожен нормальний християнин не просто погоджується з цими словами. Він сприймає їх всією душею.

А якщо я скажу, що на нижній світлині зображена не сцена насильства, а… любовна сцена?.. Скажете, що це маячня?.. А я буду наполягати, що це саме любовна сцена. І приведу цьому докази… Всього дві фрази. «Бьет — значит любит» і «Бог терпел — и нам велел»… Саме ці підходи до сприйняття любові не як божественного акту, а як акту насильства і до необхідності терпіти таку «любов» — є постулатами російської любові і російської моралі. В такому деспотичному трактуванні Бога і любові і криється розгадка таємниці «загадочной русской души»…

Ось чому Путін щиро каже слова про «братскую любовь россиян к украинцам». Він вірить в цю любов… І водночас, Путін не менш щиро, віддає накази своїм підлеглим і заохочує своїх найманців і колаборантів йти в Україну і вбивати всіх українців. І тих, які незгодні з таким розумінням братерства і які не бажають терпіти таку збочену форму любові, і тих, яким ці збочення до вподоби… Бо робить це з любові. В російському розумінні. І він, а разом з ним, десятки мільонів росіян і їх симпатиків щиро ненавидять всіх, хто не згодні миритись з таким розумінням любові і протистоять тим, хто несе цю збочену «любов» своїм сусідам…

На жаль. в Україні вкрай багато громадян, які прихильно ставляться до Росії і росіян, активно чи пасивно «топлять» за мир і дружбу з цією нацією насильників і вбивць… Хоча всі ці відкриті й таємні любителі «русского мира» в душі чудово розуміють, що росіяни можуть демонструвати добрі наміри і імітувати нормальну любов лише до того моменту, поки відносити складаються так, як бажають вони… Але найменші прояви невдоволення їх діями і поведінкою викликають в росіянах неймовірну лють і агресію… Деспотизм у них в крові. Як і ненависть, як і збочене розуміння любові…

Саме заради того, щоб «русская любовь» не повернулась в Україну і знову не стала в ній домінувати, і загинув у стражданнях той воїн з верхньої світлини і ще тисячі таких, як він…

Нам, тим хто ще тримають цю тонку червону лінію між нормальним і збоченим, кладучи на це свої життя, здоров’я і моральні сили, неймовірно боляче від того, що за нашими спинами хтось вже готує повернення «русской любви» и миру с «русскими братьями» в наше суспільство… Мені цілком зрозуміло, що цього бажають тільки ті, кому подобається саме така збочена «русская любовь», або ті, хто бояться протистояти цьому збоченню, або ті, хто не здатні зрозуміти, що чекає Україну і їх самих в разі повернення до неї «путинской любви» та домінування в ній її носіїв.

Сумно…

Игорь Надолько, фейсбук40ka.info

ЗЕбанда хоче знати все про доходи українців, отримати відсоток з «амністування» нерухомості та 5% з доходів заробітчан

zel-zarobitchane1-500x289

У ЗЕбанді новообраного президента Володимира Зеленского розглядають можливість введення загального декларування доходів громадян, повідомляє 40ka.info.

Про це заявив «експерт» ЗЕбанди Зеленського Данило Гетманцев, який відповідає за сферу економіки, фінансів і оподаткування в інтерв’ю виданню Цензор.НЕТ.

«Наступний пункт наших пропозицій — загальне декларування доходів. Воно не буде стосуватися тільки тих, хто отримує доходи від держави. Скажімо, пенсіонерів…», — зазначив Гетманцев.

Також він підтримав проведення податкової амністії в Україні.

«І це дозволило вивести на світ божий 117 мільярдів доларів, не тільки в грошах, але і в інших активах. Адже амністувати потрібно не тільки капітал, але і, скажімо, нерухомість, яка є в Україні і за кордоном, інші цінності», — розповів «експерт», додавши, що така амністія не торкнеться чиновників, де є питання корупції.

Гетманцев підкреслив, що амністія капіталу не буде працювати на доходи, отримані злочинним шляхом.

«У нашому проекті закону записано, що доходи, здобуті злочинним шляхом, отримані від корупції або торгівлі людьми, на них не поширюватиметься амністія. І якщо якийсь умовний корупціонер скористається амністією, а потім буде доведено, що він є злочинцем, гроші будуть конфісковані. За Кримінальним кодексом» — запевнив радник Зеленського.

Нагадаємо, що улюблений кремлівський блазень Володимир Зеленский — новий президент України. Він набрав більше ніж 73% голосів виборців. Це рекордний відсоток в історії України.

Не повірите, якщо в Україні 135 податкових платежів, то у Швеції — лише два! У Гонконгу, Катарі й на Мальдівах — по три.

28 батальоно-тактических групп, — у Азовского моря заметили огромную группировку войск России

rusnya-dohla1

 

Ситуация на украинско-российской границе по-прежнему остается сложной — Россия готовит очередной план по захвату Украины.

Так, у Азовского моря была замечена огромная группировка российских войск. Об этом заявил министр обороны Украины Степан Полторак, сообщает 40ka.info.

«Ситуация остается сложной. Группировка войска, которая находится на границе с Украиной, опасна для Украины. 28 батальонов тактических групп, огромная группировка в районе Азовского моря, силы и средства, увеличенные во время оккупации Крыма по отдельным направлениям в 10 раз, являются опасными», — сказал глава Минобороны в интервью телеканалу «Прямой» в субботу, отвечая на вопрос о ситуации на границе с Россией и намерениях российских войск.

По его словам, Вооруженные силы Украины мониторят ситуацию, работает разведка и получается необходимая информация.

«Мы всегда находимся наготове, чтобы выполнить свой конституционный долг и защитить наше государство», — подчеркнул Полторак.

Отвечая на вопрос о возможности полномасштабной войны с Россией, министр выразил убеждение, что у России и сегодня есть стремление захватить Украину.

«Единственное – меняется тактика, меняются формы осуществления агрессии. Нас испытывают на фронте. Не получается на фронте – они пробуют внутри страны. К сожалению, угрозы открытой агрессии никуда не отошли, они существуют и, к сожалению, сегодня являются весьма возможными», — сказал Полторак.

Адвокату изнасилованного в колонии ветерана АТО сообщили что насильника зовут Виктор Мирошниченко. Его намерены отпустить досрочно

Ukr-turma1

На пресс-конференции в Киеве адвокат Олег Колбанцев, который вместе с правозащитниками проводит расследование заявления матери ветерана АТО об изнасиловании ее сына в бердянской колонии № 77, рассказал, кто совершил это преступление. Об этом сообщает Национальное бюро расследований Украины.

— Психиатр колонии Станислав Бондаренко сообщил нам фамилию, имя и отчество заключенного, который изнасиловал бойца АТО Александра, — заявил журналистам Колбанцев, возглавляющий организацию «Майдан — общественный контроль». — Через четыре часа после того, как Бондаренко назвал нам имя насильника, домой среди ночи к Александру (он сейчас на свободе) приехали сотрудники правоохранительных органов — упрашивать его мать забрать заявление об изнасиловании.

После того как факт изнасилования стал достоянием гласности, преступника, которого нам назвал психиатр, перевели в другую колонию. Примечательно, что в места лишения свободы он попал за изнасилование, суд приговорил его к восьми годам заключения. Он уже отсидел пять лет. По нашим сведениям, его намерены отпустить досрочно! Замечу, что несколько свидетелей сообщили нам, что Сашу изнасиловал именно он.

Мама Александра рассказала мне, что заключенные требовали от ее сына деньги, она высылала их, пока не осталась без гроша. По словам свидетелей, согласившихся рассказать, что произошло с этим молодым человеком, Александра жестоко избили и осужденный, фамилию которого мы знаем, изнасиловал ветерана АТО, когда тот находился в бессознательном состоянии. Придя в себя и узнав, что произошло, Саша попытался повеситься. Его вытащили из петли, передали в руки психиатра Бондаренко. Так врач узнал о случившемся. Кстати, он характеризует Сашу как человека сильной воли.

Затем ветерана АТО перевели в Вильнянскую психбольницу при колонии № 20. Его там лечили с помощью целого «букета» препаратов. Парня уже выпустили на свободу, но его психическое состояние весьма тяжелое. Ему нужна реабилитация у высококлассных специалистов.

Боец АТО Александр пошел на фронт добровольцем вместе со своим братом Артемом. Однажды в зоне АТО они получили приказ от своего командования задержать двоих местных жителей, которые подозревались в сепаратизме. Братья выполнили приказ. Но вскоре один из задержанных умер. Экспертиза доказала, что смерть была естественной, однако на Сашу и Артема завели уголовное дело. Обоих суд приговорил к одному году лишения свободы, однако прокуратура обжаловала это решение. В результате братья получили по три года заключения. Артема отправили отбывать срок в Полтавскую область, а Александра — в Бердянскую колонию № 77, которая славится жестоким обращением с заключенными.

После того как этот случай был предан огласке, стали всплывать другие шокирующие факты о бердянской колонии. Заключенные рассказали, что в стенах учреждения они регулярно подвергаются пыткам и продолжается это, по их словам, годами.

Аваковщина. Суд виніс умовний вирок патрульній, яка катувала п’яного чоловіка. Відео

police-new1-500x330

Колишній інспектор патрульної поліції, яка застосувала насильство щодо чоловіка напідпитку, отримала умовний тюремний термін.

Про це повідомляє прокуратура Сумської області.

Зарічний районний суд міста Суми 26 березня 2019 року визнав, що обвинувачена перевищила свої службові повноваження.

Жінку засуджено до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на 3 роки з позбавленням спеціального звання «лейтенант поліції».

Мова йде про резонансну подію, що відбулась 13 травня 2018 року. Тоді патрульні поліцейські виїхали на виклик та виявили на лавці чоловіка в нетверезому стані.

Інспектор роти батальйону Управління патрульної поліції в Сумській області застосувала до чоловіка, який не чинив опір, фізичну силу. Зокрема вона завдавала чоловікові удари ногою по правій гомілці, а також наступала взутою ногою на ступню потерпілого.

Відео цього ганебного вчинку поліцейської виклали в мережу Інтернет небайдужі громадяни, повідомляє 40ka.info.

Потерпілий, відповідно до висновків експерта, отримав легкі тілесні ушкодження.

Суддя Аблов, якому загрожує звільнення за рішення про розгон Майдану, зібрав на вечірку правоохоронний бомонд та Ківалова з Матіосом. Відео

kivaloff-noga

Заступник голови Окружного адміністративного суду Києва Євгеній Аблов, якого звинувачують в ухваленні рішень проти активістів Майдану, відсвяткував день народження. На святі, серед інших, гуляли члени комісії, що має розглянути його відповідність займаній посаді.

Про це йдеться в розслідуванні «Слідства.інфо», повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Як з’ясували журналісти, вечірка проходила 13 березня 2019 року в дорогому ресторані біля Оперного театру в центрі Києва. Заклад орендували повністю. На заході було до трьох десятків гостей, переважно впливових представників судової та правоохоронної систем.

Помічений тут був і головний військовий прокурор Анатолій Матіос. Його охоронець заніс до ресторану великий білий пакет, в якому, ймовірно, був подарунок.

Серед відвідувачів свята «Слідство.інфо» також ідентифікувало до десятка суддів Окружного адміністративного суду Києва — колег Євгенія Аблова, а крім того, голів Одеського та Вінницького окружних адмінсудів — Олега Глуханчука та Олександра Вільчинського.

Завітали до ресторану й керівники судів вищих інстанцій — голова Київського апеляційного адміністративного суду Андрій Горяйнов та голова Касаційного адміністративного суду Михайло Смокович. Саме ці суди переглядають рішення, винесені Абловим та його колегами.

Проте найнесподіванішою для «Слідства.інфо» стала поява на вечірці членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, яка оцінюватиме Аблова та має вирішити, чи бути йому суддею надалі. Журналісти на вході в ресторан упізнали трьох членів комісії — Тараса Лукаша, Володимира Бутенка та голову ВККС Сергія Козьякова.

Однак сам Козьяков стверджує, що отримав запрошення в ресторан на «неформальну дискусію» від шеф-редактора одного з профільних юридичних видань, а не на день народження Аблова. А під час заходу з суддями ОАСК нібито не спілкувався.

Лукаш також сказав «Слідству.інфо», що в ресторані того вечора мав зустріч з журналістами.

Серед гостей також був одіозний екс-регіонал Сергій Ківалов.

Координаторка проекту «Просуд» Катерина Бутко пояснила, що члени ВККС не можуть відвідувати спільні вечірки з суддями, професійність і доброчесність яких незабаром будуть оцінювати.

«Це, звичайно, є конфліктом інтересів. Тому що кваліфікаційне оцінювання незабаром буде проходити не лише сам Аблов, але й інші судді Окружного адміністративного суду Києва. Крім того, ОАСК розглядає кілька позовів, які подавалися проти членів ВККС і в яких поставало питання щодо законності їхнього перебування на посадах», — каже Бутко.

Проект нагадує, що суддею Аблов працює 12 років. Відомим став завдяки скандальним судовим рішенням. Зокрема, в грудні 2013 року Аблов зобов’язав спецпризначенців розігнати активістів Майдану, у 2017-му — визнав законною схему закупівлі так званих «рюкзаків Авакова», чим допоміг сину міністра внутрішніх справ уникнути покарання. А у 2018-му поновив на посаді ректорку медичного університету імені Богомольця Катерину Амосову.

8 технических кандидатов в президенты, — #Тимошенко cфальсифицирует #выборы в окружкомах. Документ

kurva-Timoshenko1

 

Штаб кандидата в президенты Юлии Тимошенко готовится фальсифицировать выборы, получив контроль над окружными избирательными комиссиями через представителей своих технических кандидатов. Об этом в своем Facebook написал политический эксперт Глеб Ляшенко, передает 40ka.info.

«Глядя на то, как проводит избирательную кампанию Юлия Владимировна, прихожу к однозначному выводу: президентом она не станет никогда. Очень много тактических ошибок, откровенно слабая команда политтехнологов и отсутствие былой энергетики внутри самой ЮВТ закрывают перед ней двери в президентский кабинет. Буквально накануне всплыло очередное доказательство того, что команда Тимошенко готовится к массовым фальсификациям на выборах. Нардеп Саврасов опубликовал документы, подтверждающие, что в ходе заседания окружной избирательной комиссии №201 в Черновицкой области «доверенным лицом Тимошенко Юлии Владимировны была предоставлена информация о том, что все вопросы касаемо восьми технических кандидатов решать через нее», – написал Ляшенко, приведя также ссылку на опубликованные документы.

По словам эксперта, таким образом у Тимошенко фактически назвали перечень ее технических кандидатов.

«Говоря простым языком, у Тимошенко открыто признали, что 8 зарегистрированных кандидатов в президенты – Соловьев, Габер, Новак, Носенко, Тарута, Кармазин, Деревянко и Наливайченко – являются техническими кандидатами Юлии Владимировны. Чуть позже появилась информация, что то же самое наблюдается и в других окружных избирательных комиссиях (в частности, №113 и №163)», – отметил политолог.

Timosj-okruzkomi1

Он также пояснил, что без масштабных фальсификаций у Юлии Тимошенко нет шансов даже выйти во второй тур.

«Выходит, что Тимошенко целенаправленно пытается через подставных кандидатов взять под контроль окружные комиссии. Зачем? Для того чтобы никто не мешал в день выборов устроить массовые фальсификации. Для нее подобная тактика – последний шанс сохранить надежду на благоприятный исход. В условиях честной борьбы Юлия Владимировна президентские выборы не выиграет. Значит, нужно действовать грязными методами, ибо цель оправдывает средства», – констатировал эксперт.

В колонии Запорожской области сокамерники изнасиловали участника АТО

Ukr-turma1

В бердянской колонии зафиксировали случай изнасилования участника АТО.

Данная информация была подтверждена родителями парня, передает 40ka.info.

По их словам, после случившегося мужчина хотел покончить жизнь самоубийством.

Сейчас он находится в ужасном психическом состоянии.

На скандальную ситуацию отреагировал и глава ОО «Майдан – Общественный контроль» Виктор Колбанцев, он заявил, что молодого человека изнасиловал заключенный по отмашке кого-то из администрации колонии.

«Молодой человек 1995 г.р. поймал в зоне ООС какого-то сепара, доставил в полицию, а в итоге ему же дали три года тюрьмы. Этот боец накануне суда от страны получил орден «За мужество». А за это же мужество на фронте в колонии его растоптали и унизили. Если бы не врачи – мы бы в живых парня не увидели. У него ужасное психическое состояние. Он хотел несколько раз покончить жизнь самоубийством. Сейчас он даже маму свою по имени и отчеству называет. Я не понимаю: в какой стране мы живем, если своих героев в тюрьмах насилуем», — заявил Колбанцев.

На данный момент вопиющий случай находится на рассмотрении в Верховной Раде.

Обращение родных парня также было направлено в Генпрокуратуру, Нацполицию и Министерство юстиции. Теперь остается ждать их реакции.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: