Архив рубрики: ‘выборы’

#Держпереворот. У ватника Зеленского запустили пропагандистську кампанію по неконституційному розпуску Верховної Ради

ze-banda2-353x500

Команда Зеленського опублікувала відео щодо розпуску Верховної Ради і обіцяє, що Зеленський «зверне на нього увагу», якщо відео набере мільйон переглядів.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Відео опубліковано в неділю на сторінці Команда Зеленського у Facebook.

«Руслан Ханумак записав перше питання, що є одним з головних на „порядку денному“ громадян України: розпуск Верховної Ради. Якщо вас хвилює це питання — дивитесь відео, надсилаєте своїм друзям, знайомим, ділитесь на своїх сторінках. Коли відео набере 1 000 000 переглядів — Володимир Олександрович особисто зверне на нього увагу», — йдеться у пості.

На відео автор ставить перехожим на вулиці питання, чи потрібно розпускати Верховну Раду. Переважна більшість тих, кого включили до відеоролику, висловилися за розпуск.

Разом з тим, джерела «Української правди» повідомляють, що в команді Зеленського вже навіть підготували проект указу майбутнього президента про розпуск парламенту, яким передбачається провести позачергові вибори до ВР у липні цього року.

Джерела також зазначають, що в оточенні Зеленського ведуться дискусії щодо дострокових виборів до Верховної Ради – частина команди виступає за негайний розпуск Ради після інавгурації, інша – проти, щоб встигнути повноцінно підготувати партію «Слуга народу».

За словами редактора Вадима Гладчука повноваження парламенту не можуть бути достроково припинені в останні 6 місяців до чергових виборів. Це є порушенням ст. 90 Конституції України.


«По-перше, згідно зі статтею 90 Конституції, повноваження парламенту не можуть бути достроково припинені в останні шість місяців строку його повноважень.
По-друге, Раду не можна розпустити до вступу на посаду нового президента. Дата інавгурації поки невідома.
По-третє — навіть якщо суд в квітні або травні встановить, що коаліції не існує, наприклад, з 2016 року, то з моменту судового рішення настає новий 30-денний термін її формування заново.
І тільки за фактом її не формування можна розпускати парламент.
Все має бути по закону, #Зеленский», пише Гладчук у фейсбуці.

Нагадаємо, що The Insider, той самий, що у співпраці з The Bellingcat (який зробив неоціненний внесок у розкриття участі Росії в окупації Донбасу і Криму), розкрив участь агентів ГРУ Петрова і Бошірова в отруєнні Сергія Скрипаля та його дочки в Солсбері, підтверджує фінансування щонайменше у $800 тис Зеленського ФСБ та ГРУ ЗС РФ, — про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Взломанные электронные письма указывают, что Зеленского финансирует Россия, — Newsweek

zel-pidtrimka1-500x500

Авторитетнейшее американское издание Newsweek в своем расследовании пишет: «Взломанные электронные письма указывают, что Зеленского поддерживает Россия. У комика сильный покровитель: Кремль». Об этом сообщает Национальное бюро расследований Украины.

«Комик и актер Владимир Зеленский, политический новичок, перевернул президентскую гонку в Украине за последние несколько месяцев, пообещав молодым избирателям вырваться из прошлого.

Но теперь взломанные электронные письма указывают, что у Зеленского есть собственный могущественный покровитель: Кремль.

Во вторник Служба безопасности Украины отметила, что они расследуют, получала ли кампания Зеленского финансирование от сотрудников российских спецслужб, которые поддерживают руководство «ДНР», самопровозглашенного пророссийского сепаратистского прото-государства на Донбассе.

Украинская хакерская группа опубликовала взломанные электронные письма, в которых говорилось, что российский сотрудник службы безопасности, сотрудничающий с руководством «ДНР», попытался отправить средства на президентскую кампанию Зеленского. В одном из электронных писем сотрудник российских спецслужб отмечает, что они «утвердили бюджет на действия комика».

Электронные письма также показывают, что часть финансирования поступила от кремлевского помощника Владислава Суркова и российского миллиардера Константина Малофеева, которые помогают диктовать политику Кремля в отношении Украины.

«Сурков является главным архитектором кремлевской пропаганды, наиболее известной как «гибридная война», — сказала Newsweek Ольга Лаутман, следователь по России и Украине. «Он был одним из архитекторов аннексии Крыма».

«Малофеев служит посредником между пророссийскими боевиками на Донбассе и Москвой, и [бывший президент Барак] Обама наложил санкции за то, что он оказывал финансовую поддержку русским националистам в Крыму», — продолжила Лаутман.

Инсайдер, лондонский сайт журналистских расследований, опубликовал копии утечек в среду и утверждает, что они реальные. Euromaidan Press, украинский веб-сайт, открытый после прозападного движения Евромайдана в 2014г, аналогичным образом проверил документы и определил, что «взлом является подлинным». Другие независимые исследователи пришли к аналогичным выводам.

Зеленский говорит, что выступает за диалог с Россией. Были также подняты вопросы о том, слишком ли Зеленский обязан украинскому олигарху Игорю Коломойскому, человеку, которому принадлежит телевизионный канал, на котором транслируется популярное телевизионное шоу Зеленского.
Кремль предпочитает комедианта Зеленского, а не действующего президента Петра Порошенко.

«Если они действительно подлинные, то значение электронных писем показывает, что Кремль хочет продвигаться глубже в Украину и рассматривает Зеленского как инструмент для этого», — сказал Newsweek Андреа Чалупа, писатель и режиссер, специализирующийся на Украине.

„Электронные письма были подтверждены как реальные. Он имеет полную поддержку и доступ к одному из крупных телеканалов, принадлежащих олигарху Коломойскому, которого многие считают его покровителем“, — продолжил Чалупа. «Ясно, что Зеленский является лучшим кандидатом для Кремля, учитывая полное отсутствие у него политического опыта и его сопротивление прозрачности и подотчетности в качестве кандидата».

Сотрудники Зеленского уже пытаются встретиться с влиятельными членами внешнеполитического ведомства США, в том числе с членами Конгресса и представителями мозговых центров. В среду, член партии Зеленского «Слуга народа», которая был названа в честь фильма, нанял лоббистскую фирму Signal Group Д.К. за $60 000».

Глава УГКЦ Святослав: «Не даймо нікому висміяти Україну»

Ukr-peremoze1-500x333

«Ми виявлятимемо нашу національну і християнську зрілість через участь у виборах Президента України. Тому закликаю вас до зрілої відповідальності. Не даймо нікому висміяти Україну, глумитися над кров’ю і стражданням нашого народу, який ціною власного життя виборює справжню свободу!»

Закликав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у традиційному Посланні до молоді на Квітну неділю, повідомляє  Департамент інформації УГКЦ.

У Посланні мовиться, що, за нещодавніми соціологічними опитуваннями, більшість молодих українців найважливішою цінністю свого життя вважає свободу. Варто зауважити, що такої позиції дотримується і велика частина дорослого населення. Для пострадянського українського суспільства такий ціннісний орієнтир можна вважати справжнім проривом.

«Наприкінці 2013 року, – пише Глава УГКЦ до молоді, – нас намагалися позбавити можливості реалізувати нашу національну мрію – мрію про вільну, соборну, європейську Україну. І цілком невипадково, що супротивні сили обрали мішенню свого удару саме молодь. Церковні дзвони пробудили нашу совість, і ми на Майдані ціною великих жертв відстояли наше право у свободі чинити добро, вільно жити на своїй Богом даній землі. Серед Героїв Небесної сотні були і ваші ровесники – студенти, спортсмени, волонтери, молоді батьки. Вони з Божого вічного „тепер“ споглядають на нас сьогодні, щоб знову дзвонами сумління пробудити нас до чуйності та відповідальності. Сьогодні нашу свободу ціною великої самопожертви оберігають від російського агресора захисники на сході України, яким ми не маємо права завдати удару в спину».

Свобода, наголошено в тексті, – це не просто людська цінність, якої ніхто не має права нас позбавити. Справжня свобода – це дар Божий, який ми одержали в Христі-Ісусі.

«Заклик до зростання у свободі водночас є закликом до дозрівання у відповідальності. Адже нині ворог нашого спасіння – особистого і національного – знову намагається приспати нашу чуйність. Хоче, щоб ми сприймали свободу як право без особистого зусилля, щоб просто „плили за течією“, самі відмовилися від високих устремлінь та ідеалів», – звертає увагу духовний лідер молодих людей.

Справжня свобода, наголошує Послання, неможлива без відповідальності. Свобода без відповідальності стає сліпою і руйнівною силою, сваволею, що закриває очі на дотеперішні здобутки, нищить наявне добро – особисте та суспільне – і ставить під сумнів особисте та національне «завтра».

«Історія спасіння показує усім нам, що дорога з рабства до свободи – це важкий і тривалий шлях, яким треба крокувати з дня на день, послідовно й витривало. На цьому шляху можливі помилки, але неприпустимо допускатися злочинної байдужості чи легковажності, якими ми самі, часто навіть не помічаючи цього, переходимо на бік нашого противника, самі добровільно повертаємося під його кормигу», – вважає Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ наголошує, що сьогодні ми в Україні виявлятимемо нашу національну і християнську зрілість через участь у виборах Президента України. «Для когось із вас це, – пише Предстоятель до молодих українців, – можливо, перші вибори в житті. Саме цей день може стати вирішальним для долі країни на десятиліття, а навіть і для її подальшого існування. Тому закликаю вас до зрілої відповідальності. Тільки зріла особа здатна передбачити наслідки свого вибору та брати на себе особисту відповідальність за них. Не даймо нікому висміяти України, глумитися над кров’ю і стражданням нашого народу, який ціною власного життя виборює справжню свободу!»

Для того, щоб молоді українці краще і якомога свідоміше прийняли особисте й відповідальне рішення, Глава Церкви пригадав критерії, які свого часу висловив святої пам’яті Блаженніший Любомир і за якими, на його думку, необхідно оцінювати претендентів на пости в органи державної влади: професіоналізм, порядність і патріотизм. «Тільки той, хто має всі три риси, може бути гідним нашої довіри», – наголошено в Посланні.

Найгірший російський сценарій для України. Розслідування

1993_parliament_moscow-500x281

Найгірший російський сценарій для України такий.

Якщо #зеленский отримає владу ймовірно буде введено військовий стан та розстріляний український парламент як Верховный совет РФ у 1993 році.

У нього лише 1 депутат у його групі ВР — Купрій.

Газета Мостової, пасинок якої Разумков начштаба, писала, що зельонка розпустить ВР (підставою стане рішення суду про відсутність урядової коаліції).
90 ст. Конституції України забороняє розпуск парламенту за півроку до виборів.

Але Конституція зеленским буде розтоптана.

Його рейтинг 30% за результатами 1 туру. Йому та його ляльководам з Кремля потрібна конституційна більшість для «воссоєдінєнія».

https://www.facebook.com/104637639610681/videos/1078810822320922/

https://www.facebook.com/104637639610681/videos/542531066272392/

Своїм неконституційним указом він розпустить Раду, призначить дострокові парламентські вибори.

Це викличе спротив діючих депутатів та масові протести захисників демократії.

Зеленский введе військовий стан, виведе танки або залучить російський спецназ та зробить все як у його кіно.

Або так як це було у 1993 році у Росії.oktyabr-1993-fall-parlament-500x299

Ось скріншот з групи Патріоти України. Допис був зроблений 14.04.2019.

Зайдіть у групу і подивіться зараз!

Зеботи вже спамять у соцмережах, пропагуючи кремлівський план знищення парламентаризму в Україні.

zel-rozpusk-radi1

Тож мої прогнози щодо неконституційного російського сценарія розпуску ВР зеленским мають сприйматися як серйозне застереження всім демократам!

Україна у небезпеці!

Анастасія Марцинюк, для Національного бюро розслідувань України

Кум Путина заявил о поддержке Зеленского

ze-komanda1-500x375

Кум российского президента Виктор Медведчук, лоббирующий интересы Кремля по Донбассу, намерен поддержать на выборах кандидата в президенты Владимира Зеленского, сообщает 40ka.info.

По словам Медведчука, президент Порошенко мира не хочет.

«Если Зеленский действительно хочет мира и восстановления экономического потенциала Украины, то наша партия поддержит его действия», — сказал Медведчук в интервью Financial Times.

В СБУ зареєстровано заяву про державну зраду Зеленського, — Вадим Гладчук

Gladchuk-SBU-15-04-2019-1

Служба безпеки України (СБУ) зареєструвала заяву стосовно кандидата у президенти Володимира Зеленського, якого редактор інтернет-видання sprotiv.org Вадим Гладчук звинувачує у державній зраді, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За словами журналіста, заяву про вчинення дій, передбачених ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада), зареєстрували 15 квітня 2019 року.

Gladchuk-SBU-15-04-2019-2

Гладчук, зокрема, звинувачує Зеленського в отриманні мільйонів російських рублів за державні замовлення уряду Російської Федерації під час війни України за Донбас.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Отримувач коштів від уряду Російської Федерації Зеленський В.О. з 2014 року  почав інформаційну українофобську медійну кампанію проти України, українців та мобілізації. Це відео розміщено «Вечірнім кварталом» 7 липня 2014 року.

Через два тижні 21 липня 93 ОМБр перший раз штурмувала с. Піски. Загинуло 6 захисників України, поранено 11.

Посилання на оригінал https://www.youtube.com/watch?v=kgOSrw9Q8rc», пише Гладчук.

Також Гладчук заявляє, що Зеленський в інтерв’ю з Дмитром Гордоном розповів, що проводив час у російських лазнях із держдіячами РФ. Зокрема, Зеленський сам хвалився, що серед них були Дмитро Медведєв та Віктор Янукович.

Гладчук висловлює впевненість, що саме особисте знайомство та пиятики у російських банях спонукали політиків РФ використати кандидата для руйнування державності України.

Серед доказів російського сліду у балотуванні Зеленського Гладчук вказує агітацію за Зеленського від депутатів Держдуми РФ Жириновського та Наталії Поклонської, комуніста Зюганова та сєпара Губарева.

Повний текст заяви про злочин та обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення Зеленським опубліковані за цим посиланням.

 

За листівки проти Зеленського поліцаї почали незаконні затримання на вулицях. Фото. Відео

Ovcharenko-zatrimanya1-372x500

7 квітня 2019 року близько 9:00 на Майдані Незалежності було затримано Леоніда Овчаренка, активіста руху “Відсіч”, який планував роздавати листівки з викривальною інформацією проти Володимира Зеленського. Про це повідомляє 40ka.info.

zel-list-Vidsich

Затриманий станом на 11.00 перебував у відділку поліції на вул. Прорізній.

Є пряма трансляція.

#Зеленский будет сдавать анализы в лаборатории своего сторонника-миллионера Пальчевского

zel-tim1-420x500

Кандидат в президенты Владимир Зеленский хочет сдавать анализы в лаборатории своего сторонника Андрея Пальчевского.

Об этом на брифинге сказал советник Зеленского Дмитрий Разумков, сообщает 40ka.info.

«У нас есть много возможностей сдать анализы, нежели сдавать их на территории Олимпийского стадиона. Я думаю, что глядя на то, что там сегодня происходит, есть колоссальное количество службы безопасности, оцепления… Это странно», — сказал он на брифинге журналистам.

Взамен штаб Зеленского предложил сдавать анализы в лаборатории Eurolab на Соломенской улице.

«Завтра в 8 утра мы приглашаем и нашего оппонента, и вас всех. Это независимая лаборатория, где можно будет сдать анализы и ни у кого не будет вопросов», — сказал Разумков. В то же время он добавил, что команда его кандидата может рассматривать другие лаборатории.

Eurolab принадлежит миллионеру Пальчевскому, который открыто поддерживает Зеленского на выборах. Но Разумков считает, что лаборатория сторонника Зеленского все равно будет меньше ангажирована, чем «Министерство здравоохранения, которое достаточно неплохо поддерживает действующего гаранта Конституции».

Порошенко предложил Зеленскому сдать анализы в медпункте «Олимпийского», где Зеленский хочет проводить дебаты.

Условие сдать анализы на кровь и наркотики было предложено самим Зеленским.

Почему не в цирке? Зеленскому мощно ответили по поводу дебатов с #Порошенко на стадионе

zel-ohlo1-486x500

Согласие Владимира Зеленского на участие в президентских дебатах — это хорошее решение, но вот выбор стадиона в качестве места для публичной дискуссии откровенно удивил. Об этом сообщает 40ka.info.

Главный редактор газеты «ФАКТЫ» Александр Швец напомнил кандидату в президенты, что не стоит превращать важную предвыборную процедуру в балаган.

«Нет, все правильно: предложили Зеленскому поучаствовать в публичных дебатах — он с удовольствием согласился. А как иначе, если и закон того требует, и народ с нетерпением ждет открытого разговора двух претендентов на пост лидера страны, и мировая практика давно существует… Только вот почему на стадионе? Почему не в цирке? Или в 25-метровом бассейне? Или — на худой конец — в бане, например? Ведь и поярче было бы, и поэпатажнее, и порезонанснее», — отмечает Александр Швец.

«А, если серьезно, то, справедливо требуя к себе уважения как к кандидату в президенты, Владимир Александрович мог бы уже и понять соответствие своих слов и действий своему же нынешнему статусу. И не стоит превращать ожидания исстрадавшихся соотечественников в очередной политический балаган. Речь-то ведь идет уже не о выяснении отношений между двумя, пускай и по-разному состоявшимися мужиками, а о судьбе миллионов людей в стране, между прочим, охваченной войной…» — добавил главный редактор «ФАКТОВ».

Оксана Забужко: “#ЗЕЛЕНСЬКИЙ” – це не політик, “#зеленський” – це технологія. Розслідування

zel-rus1-375x500

Гординя — страшна штука, від неї втрачають зв’язок з реальністю. От пише хтось такий: «Избиратель Зеленского — это, как правило, нереализованные люди…» ©

Все, кидаю, далі можна не читати.

Бо, по-перше, це неправда (серед виборців Зеленського є купа людей, цілком собі успішних). А по-друге й найголовніше — тут якраз нема жодного «правила», в традиційному політологічному сенсі. Зрозуміймо ж нарешті, що «Зеленський» — це не ПОЛІТИК, «Зеленський» — це ТЕХНОЛОГІЯ. Вперше в електоральній історії сучасної цивілізації застосована з таким успіхом системна технологія телевізійної розкрутки «віртуального кандидата» — чистого, бездомішкового медіапродукта. «Набору пікселів», коли хочете.

Тут не місце цю технологію аналізувати, скористаюсь для зручности метафорою з історії фотографії: спершу виготовляється (не за один рік!) полотняний задник з відповідним малюнком і вирізаним отвором для голови («владу геть»-»треба міняти систему»-»нічого не міняється» — «Порошенко, де зміни?» — «хто завгодно, тільки не Порошенко»- «потрібні нові обличчя»-»нові обличчя»-»нові обличчя»…) — і нарешті, коли всі вже зневірились у можливості появи отих «нових облич», ув отвір — гульк! — встромляється обличчя, добре знайоме з телевізора: нове в політиці, зате з кредитом «емоційного позитиву» (пов’язане з приємними емоціями — сміх, відпочинок, «тобі личить моє кохання»…), і каже: ку-ку, оце ж і я, викликали? — і тепер уже в цей сліпучий (прикритий веселою клоунською посмішкою) отвір кожен, попередньо «підключений» до задника, САМ інвестує все, що йому особисто лежить на серці (від невдоволення тим. що долар не по 8, до «та доки ж ця війна, хлопці гинуть, а в мене син»), — Всміхнена Чорна Дірка вбере все, її завдання — всього лиш «не заважати» психологічно завербованим у цю гру САМИМ ЛІПИТИ СОБІ ПРЕЗИДЕНТА, і чим більше «з себе» (свого емоційного капіталу) у той «набір пікселів» завербована людина інвестуватиме, тим важче їй буде відступитися, отямитися й розгледіти підставу (цей механізм «колаборації жертви з шахраєм» я була пояснювала позаторік у Скрипіна на прикладі одурених мешканців окупованих територій, кому цікаво — є на ютюбі).

Тож ЄДИНЕ, що можна наразі впевнено сказати про «виборців Зеленського», — що це люди, які піддалися на технологію «Зеленський» (соррі за тавтологію!). Ці люди можуть бути дуже різні — за віком, за освітнім чи майновим цензом, ба навіть — авжеж! — за політичними переконаннями, — спільною для них усіх є хіба що т.зв. «суґестивна нестійкість» (висока піддатливість емоційним впливам і зовнішній локус контролю). Людей із такою характеристикою, за даними деяких психіатричних досліджень (Andrew Lobaczewski), в кожному соціумі В НОРМІ близько 18% (6% «зловмисників»+12%»залежних», згрубша — «кожен п’ятий»), якщо більше — це вже «червоний сигнал» (знак, що суспільство ввімкнуло режим самознищення).

Тому, перш ніж депресувати, варто спочатку дочекатись офіційних результатів 1-го туру)). І ні в якому разі не приписувати «виборцям Зеленського» фіктивних політичних портретів.

Це війна, панове, і це воєнні технології — хуцпа «нової орвелівщини». Це «Мілена» з мого оповідання 20-літньої давности — кінець цієї «Мілени» буде такий самий, як і в оповіданні, і маємо, кожен зосібна, просто зробити все можливе, щоб вона не потягла за собою нас усіх.

Oksana Zabuzhko, (Оксана Забужко), sprotiv.orgClose
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: