Архив рубрики: ‘Зеленський Володимир Олександрович’

Конституційний суд у вівторок продовжить засідання щодо неконституційності розпуску парламенту

Konst-garant1

Конституційний суд у вівторок, 18 червня 2019 року, продовжить в закритому режимі розглядати подання народних депутатів щодо конституційності указу проросійського диктатора зеленского про розпуск Верховної Ради, повідомляє 40ka.info.

Як йдеться на сайті КС, засідання розпочнеться у вівторок о 10 годині ранку.

«Продовження розгляду справи за конституційним поданням 62 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) указу президента України „Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів“ (закрита частина пленарного засідання)», — йдеться в повідомленні.

11 червня Конституційний суд провів відкриту частину слухань за позовом народних депутатів щодо конституційності указу президента Зеленського від 21 травня щодо припинення повноважень Верховної Ради 8 скликання і призначення виборів на 21 липня.

Далі суд має прийняти рішення у закритому засіданні.

Кремлядь Юлія Тимошенко порадила презеденту Володимиру Зеленському не скасовувати свій указ про розпуск парламенту, навіть якщо Конституційний Суд визнає його неконституційним. Вона стверджує, що ЦВК зобов’язана буде виконати цей указ, незважаючи на рішення КС.

Водночас у громадянській мережі ОПОРА заявили, що дострокові парламентські вибори не відбуться, якщо Конституційний Суд визнає неконституційним указ президента Володимира Зеленського.

Тимошенко радить диктатору Зеленскому не зважати на рішення Конституційного Суду

zel-tim-500x354

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко радить президенту Володимиру Зеленському не скасовувати свій указ про розпуск парламенту, навіть якщо Конституційний Суд визнає його неконституційним.

Про це вона заявила в ефірі каналу «112 Україна» 12 червня 2019 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Навіть якщо Конституційний Суд на корупційній основі визнає указ президента про розпуск парламенту неконституційним, тоді мусить іти наступний крок — президент мусить скасувати цей указ. Так само як якщо КС визнає неконституційними певні положення закону, парламент мусить скасувати ці положення закону. А до тих пір, поки парламент не скасує або президент не відмінить указ про дострокові вибори, всі ці законодавчі нормативні акти залишаються в силі», — стверджує Тимошенко.

Тому, за її словами, «навіть якщо на корупційній основі КС винесе рішення, що указ президента про розпуск Верховної Ради є неконституційним, то президенту як гаранту Конституції, який точно знає, що указ конституційний, можна указ не скасовувати».

«Навіть якщо суд прийме незаконне абсолютно рішення, то президенту не треба скасовувати указ про розпуск парламенту, а треба вимагати його виконання», — порадила вона.

Тимошенко розповіла, що головною темою її зустрічі з Зеленським у середу було те, «як не допустити скасування дострокових виборів, руйнації всього виборчого процесу».

«Не можна допустити, щоб КС зруйнував дострокові вибори», — наголосила вона.

Лідер «Батьківщини» також сказала, що виступає за об’єднання з партіями «Слуга народу» та «Голос» на деяких мажоритарних округах, де присутні «найвидатніші монстри корупції режиму Порошенка».

«Слід трьом партіям – „Слуга народу“, „Батьківщина“ і „Голос“ – об’єднатись і висунути єдиного кандидата, щоб не дати цим монстрам за рахунок підкупу перемогти на цих округах», – заявила Тимошенко.

11 червня Конституційний суд провів відкриту частину слухань за позовом народних депутатів щодо конституційності указу президента
Зеленського від 21 травня щодо припинення повноважень Верховної Ради 8 скликання і призначення виборів на 21 липня.
Далі суд має прийняти рішення у закритому засіданні.

12 червня лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко зустрілася з президентом Володимиром Зеленським.

Конституція України

Стаття 152. Закони та інші акти за рішенням Конституційного Суду України визнаються неконституційними повністю чи в окремій частині, якщо вони не відповідають Конституції України або якщо була порушена встановлена Конституцією України процедура їх розгляду, ухвалення або набрання ними чинності.

Закони, інші акти або їх окремі положення, що визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність, якщо інше не встановлено самим рішенням, але не раніше дня його ухвалення.

#Зеленский призначив на ДУС корупціонера Борзова з КВН. Відео

Borzov-Sergyi1

Президент Володимир Зеленський звільнив Івана Куцика з посади керівника Державного управління справами та поклав виконання обов’язків керівника ДУС на заступника голови Сергія Борзова, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Відповідні укази оприлюднено на офіційному сайті презедента 11 червня 2019 року.

Генерал-полковника міліції Куцика на посаду керівника ДУС у 2016 році призначив Петро Порошенко.

Сергій Борзов працює заступником керівника Державного управління справами ще з червня 2014 року.

Борзов відомий своєю діяльністю в КВН: з 2006-го по 2011 рік працював директором команди “Вінницькі перці”. У 2011-му очолив команду КВН “Збірна України”. Також працював у ТОВ “Телевізійне творче об’єднання “Олександр Масляков і Компанія” (АМІК).

У червні 2016 року у ЗМІ з’явилася скандальна інформація, що Борзов безкоштовно отримав від Державного управління справами квартиру на Печерську вартістю 10 мільйонів гривень.

За інформацією журналістів програми “Наші гроші з Денисом Бігусом”, у грудні 2015 року Державне підприємство “Укржитлосервіс”, підвідомче Державному управлінню справами, видало родині Борзових свідоцтво про право власності на квартиру площею 187,8 кв. метрів у будинку на бульварі Лесі Українки.

Сам Борзов пояснив це необхідністю перевезти до Києва своїх батьків.

Журналісти звернули увагу, що сім’я Борзових є досить заможною і не потребувала покращення житлових умов.

“Помешкання в центрі Києва Борзов отримав з порушеннями, адже квартира була оформлена не як службова, а одразу у власність. Крім того, за законом, житлові приміщення надаються чиновникам у межах 13,65 квадратного метра житлової площі на одну особу. Однак навіть для шести осіб житло площею 190 квадратних метрів (110 – житлової) – це перевищення усіх норм.

До речі, в березні 2016 року дружина Борзова Ірина придбала у власність автомобіль BMW 520i 2016 року випуску, ринкова вартість якого сягає 65 тисяч доларів”, – ішлося в повідомленні Центру протидії корупції.

Після виходу сюжету програми Бігуса “Центр протидії корупції” звернувся із заявою про злочин до Національного антикорупційного бюро України.

Не виключено, що Борзов сам ухвалив рішення про виділення дорогої квартири, зловживаючи своїм службовим становищем, зазначили антикорупційні активісти.

У вересні 2016 року Національне антикорупційне бюро порушило кримінальне провадження за фактом передачі квартири у центрі столиці службовими особами ДУС у приватну власність Сергію Борзову (№52016000000000262 у ЄРДР, імовірне зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, – ч.2 ст. 364 КК України”), йшлося в листі НАБУ.

Раніше НАБУ порушило справу через виділення дорогої квартири екс-керівникові ДУС.

Велика Палата Верховного Суду відкрила провадження за позовом Гладчука до президента Зеленського про визнання протиправним і нечинним указу про достроковий розпуск парламенту

pozov-gladchuk-zel1

Велика Палата Верховного Суду відкрила провадження та витребувала справу за позовом редактора часопису sprotiv.orgВадима Гладчука до президента Володимира Зеленського про визнання протиправним і нечинним указу про достроковий розпуск парламенту.

Як зазначав Гладчук у апеляційній сказі, судом першої інстанції порушено ст. ст. 2, 5-7, 19, 160, 266 КАС України, що призвело до постановлення незаконної ухвали, яка перешкоджає подальшому розгляду справи та порушує права позивача на справедливий суд і на ефективний засіб юридичного захисту, передбачені ст. ст. 6, 13 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

Номер справи 9901/275/19 для пошуку на сайті Верховного суду: https://court.gov.ua/fair/

Повний текст апеляційної скарги за цим посиланням:
https://sprotiv.org/69808

На фото: Вадим Гладчук 3 червня 2019 року оскаржив порушення Конституції України диктатором Владимиром Зеленским до Верховного суду

На фото: Вадим Гладчук 3 червня 2019 року оскаржив порушення Конституції України диктатором Владимиром Зеленским до Верховного суду

Фальсифікація виборів? Зеленскому зараховують зіпсовані бюлетені. Відео

Kivalov-vibori1-500x368

Це ж фальсифікація виборів?

Зараховувати зіпсовані бюлетені одному з кандидатів під час підрахунку голосів у другому турі виборів 21 квітня 2019 року, цікавиться редакція sprotiv.org.

Цікаво, по всій країні таке робилося?

«Це братська війна», — назначений Зеленским начальник УДО у 2014 році тиснув руку кату Моторолі. 2 фото. Відео

Голова АП та керівник УДО. 2015 рік

Голова АП та керівник УДО. 2015 рік

Новопризначений презедентом Зеленским начальник управління державної охорони, підполковник Збройних сил України Олексій Оцерклевич у 2014 році зустрівся з терористом «ДНР» Арсенієм Павловим (позивний «Моторола»), повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Під час зустрічі український військовий демонстративно потиснув руку терористу Моторолі для відео, знятого журналістами російського телебачення.


«Дуже було приємно познайомитися з командирами. Я дуже радий, що так вийшло, я думаю, що ми мирову ще будемо святкувати. Просто я вважаю, що це братська війна, яка нікому не потрібна. Головне, щоб у нас у верхах розібралися. А ми солдати, нам сказали – ми робимо», – сказав тоді Оцерклевич.

Через ці слова в громадськості почав розгоратися скандал.
Ocerkevich2-500x371Відзначимо, Олексій Оцерклевич – підполковник ЗСУ, учасник війни на Донбасі, заступник командира 1-го механізованого батальйону 93-ї окремої механізованої бригади за часів боїв за Донецький аеропорт, згодом виконував обов’язки командира підрозділу.

Наводнение на Закарпатье. Что ДОЛЖЕН был сделать Президент. Расследование

zel-nedolzhen1-500x500

Наводнение на Закарпатье. Затоплены огромные территории,погибли люди, уничтожен урожай, нанесен огромный материальный ущерб. Со всех щелей Зе несется истошный вой «Что он мог сделать? Это не он вырубил леса ! » Да не он. Леса в Карпатах вырубают лет сто уже. И наводнения там явление почти ежегодное. И вопрос не в том, что он мог сделать, вопрос в том, что он ДОЛЖЕН был сделать.

На столе Зеленского еще 19 мая 2019 года лежала бумага в которой четко и ясно говорилось что местная ГСЧС не сможет самостоятельно справится с масштабами нынешнего наводнения. Но бумага прочитана не была. ни 20, ни 21, ни 22, ни 23. Президент Зеленский банально ленивый и не приученный к регулярному распорядку человек, появляющийся на рабочем месте к десяти утра. Регулярные, рутинные обязанности вызывают у него отвращение. Он был занят другим. «Мы хотим сделать страну в смартфоне», — Зеленский. Конечно это ему ближе. В смартфоне не бывает наводнений.

И даже это не страшно. Страной правит не президент. Страной правит созданная им структура. Вот только беда состоит в том, что структура созданная Зеленским — его точная копия.

Вторым человеком который обязательно должен был отреагировать является глава администрации Президента должность которого занимает Андрей Богдан… Согласно правилам, уже утром 21 мая Богдан должен был уведомить президента о наличии не визированных документов на его столе и получить указание о работе с ними. Но Богдан был занят. Он с упоением объяснял всему миру что закон о люстрации на него не распространяется, попутно пытаясь удалить из реестра минюста свою фамилию из списка люстрированных чиновников.

Структура МВД и министр Аваков должны были срочно найти Президента и уведомить о ситуации. Это ее прямая обязанность. Но Авакова нет. Кстати, где он?

22 мая страна обрела секретаря РНБО в лице Данилюка. Фигура на этой должности просто трагикомичная. Человек прекрасно знающий все нюансы финансовых приливов и отливов, но видевший реальное наводнение только в своей шестикомнатной квартире после затопления . Сводки ГСЧС кучкой лежали у него но прочитаны не были.

23 мая презедент Украины Владимир Зеленский позвонил исполняющему обязанности главы Закарпатской облгосадминистрации Ярославу Галасу

24 мая презедент Украины Владимир Зеленский выразил соболезнования семьям погибших во время наводнения в Закарпатской и Ивано-Франковской областях.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №325/2019 Про невідкладні заходи щодо подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру на окремих територіях Закарпатської та Івано-Франківської областей.

А теперь ответ на вопрос что ДОЛЖЕН был сделать Президент.

20 — объявление ЧС в зоне стихийного бедствия, подъем по тревоге специализированных инженерных подразделений для укрепления береговых линий в района вероятного подтопления.

Переброс вертолетного подразделения МВД для мониторинга ситуации и спасательных работ в зоне подтопления.

Подъем воинских частей и техники для эвакуации населения.

21 вывод саперных подразделений для мониторинга дамб, водоотводов.

Начало эвакуации населения, разворачивания мест размещения эвакуируемых.в местах недоступных наводнению.

Распечатывания НЗ продовольствия и медикаментов.

Ничего этого сделано не было. Результат 3 погибших 11 пропавших без вести, огромные материальные убытки.

Все это абсолютно четко попадает под ст.367 Уголовного кодекса Украины п.2 от двух до пяти. «Служебная халатность, то есть неисполнение или ненадлежащее исполнение должностным лицом своих служебных обязанностей вследствие недобросовестного отношения к ним, причинившее существенный вред охраняемым законом правам, свободам и интересам отдельных граждан, или государственным либо общественным интересам, или интересам отдельных юридических лиц»

С чем мы Зеленского и поздравляем.

Для тех у кого «он только пришел». Закон не делает исключений по сроку пребывания на должности. В момент когда президент берет в руки удостоверение — он отвечает за свои действия полностью.

Alla Boyadjyan, Национальное бюро расследований Украины

Команда Порошенка не віддала сервери із секретними даними РНБО в АП зебанді проросійського диктатора? Відео

top-secret2

Новопризначений секретар РНБО Олександр Данилюк заявляє, що із ситуаційної кімнати в адміністрації президента зникли монітори і сервери із секретною інформацією, повідомляє 40ka.info.

Данилюк записав відео, у якому показав ці кімнати і опублікував його у Facebook.

«Це ситуативна кімната Адміністрації президента. От так вона зараз виглядає. Ще місяць тому вона виглядала абсолютно інакше. На всіх стінах були великі монитори, які приєднані до серверів», — сказав він.

За його словами, «все було знято під час зміни влади. От така вийшла цивілізована передача влади».

Він стверджує, що під час нарад дуже часто використовувалась інформація з секретних джерел.

«Інформація потрапляла через захищені канали зв’язку до цієї кімнати», — розповів секретар РНБО.

За його словами, ця секретна інформація «мала зберігатися на серверах» у кімнаті, де зараз порожньо.

«Сервери також були вивезені», — додав він і запитав «що сталося із серверами, на яких зберігалася секретна інформація?».

Водночас прес-секретар Петра Порошенка Святослав Цеголко заявив, що техніка у ситуативній кімнаті була орендована і потім повернута власнику, а також він заперечив, що на серверах була конфіденційна інформація.

«Жодної конфіденційної інформації на серверах не зберігалося, доступ до неї забезпечувався лише on line», — стверджує речник.

За його словами, кімната працювала як відображення різних джерел інформації, але ці джерела залишалися на своїх місцях у Прикордонній службі, СБУ чи податковій.

«До речі, в РНБО, де працює пан Данилюк, є ситуаційний центр, з усіма конфіденційними серверами», — додав Цеголко.

Колишній секретар РНБО Олександр Турчинов також прокоментував відео Данилюка.

«Хочу підкреслити, що наведений Данилюком відеоматеріал жодним чином не має відношення до РНБО. Він був знятий в окремих приміщеннях Адміністрації Президента України (вулиця Банкова)», — заявив Турчинов.

За його словами, головний ситуаційний центр РНБО, який знаходиться на вулиці Болбочана, та обладнання приміщень працівників РНБО «перебувають під надійною охороною та працюють в штатному режимі».

«Коли Олександр Данилюк потрапить на своє робоче місце в Апараті РНБО, він зможе в цьому переконатися», — запевнив Турчинов.

Незаконний глава АП Богдан про петицію за відставку Зеленского: «Ми розцінюємо цю петицію, як жарт, можливо навіть як смішний жарт»

zel-peticia1-500x340

Глава адміністрації президента Володимира Зеленського Андрій Богдан, який незаконно був призначений на цю посаду, прокоментував петицію про відставку Зеленского, яка набрала необхідну кількість голосів для її розгляду, повідомляє 40ka.info.

Це він зробив в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Ми розцінюємо цю петицію, як жарт, можливо навіть як смішний жарт. Законом передбачені випадки, коли закінчуються повноваження президента і такі петиції не є підставою для реагування шляхом закінчення повноважень президента», — заявив Богдан.

За його словами, у команді Зеленського усвідомлюють, що частина населення його не підтримує.

«Але у будь-якому випадку ми розуміємо, що є частина населення, яка незадоволена діями чинного президента і ми будемо старатися, щоб ця частина населення зменшувалась шляхом їх переконання і щоб вони стали нашими однодумцями», — зазначив глава АП.

Електронна петиція «За відставку президента Володимира Зеленського» набрала понад 25 тисяч голосів, необхідних для її розгляду главою держави.

Будь-який громадянин може звернутися до президента з електронними петиціями.

Петиція розглядається за умови, якщо упродовж 3 місяців збере не менше, ніж 25 тисяч підписів громадян.

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше 10 робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Про підтримку або не підтримку електронної петиції публічно оголошує сам президент на сайті Офіційного інтернет-представництва президента.

Якщо президент визнає доцільними викладені в електронній петиції пропозиції, то вони можуть бути реалізовані шляхом прийняття президентом відповідного рішення, якщо воно відноситься до його компетенції.

Проросійський диктатор #Зеленский видав неконституційний указ про розпуск українського парламенту

ukaz-rozpusk1

Президент Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради 8-го скликання.

Про це свідчить інформація на сайті диктатора, у якому сьогодні вже є російська версія, повідомляє 40ka.info.

«Керуючись частиною другою статті 77, частинами шостою і сьомою статті 83, пунктом 1 частини другої статті 90 Конституції України та відповідно до пунктів 7 і 8 частини першої статті 106 Конституції України постановляю: 1. Припинити достроково повноваження Верховної Ради України восьмого скликання», — сказано в указі.

Також цим указом він призначив позачергові вибори до Верховної Ради на 21 липня 2019 року.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

20 травня Володимир Зеленський склав присягу президента України та офіційно почав виконувати обов’язки.

Під час своєї інавгураційної промови він заявив про розпуск Верховної Ради.

21 травня Зеленський провів консультації з керівниками парламентських фракцій з питання розпуску парламенту. Після цього повідомлялось, що дострокові вибори парламенту можуть пройти 21 або 28 липня.

Йшлося також про скликання позачергового засідання Верховної Ради, на якому має розглядатись одночасно зміна виборчого законодавства та кадрові призначення.

Радник президента з юридичних питань Андрій Богдан заявив також, що навіть після указу про розпуск Ради вона має продовжити свою повноцінну роботу до складання присяги новообраним парламентом.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: