Архив рубрики: ‘Зеленський Володимир Олександрович’

Блазень Зеленський розважав Януковича й Медведєва після ратифікації «Харківських угод» — вони були у в банних халатах. Відео

Перший раунд перемовин Януковича й Медведєва з приводу укладення «Харківських угод» проходив у квітні 2010 року в Харкові, а другий — в травні того ж року у Києві.

Київський раунд сторони відзначили на дачі лазнею й корпоративом в столичному передмісті, на якому виступав тоді ще комедійний актор і шоумен, а нині президент України Володимир Зеленський. Про це із посиланням на фейсбук народного депутата Володимира Ар’єва, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

«Зеленський після скандальної ратифікації злочинних домовленостей виступав перед президентами України і РФ Януковичем і Медведевим, які слухали найнятого коміка в банних халатах. Про це Зеленський сам розповів в інтерв’ю Гордону. Напевно, тоді він не дуже зважав на прислів’я про язика і ворога, тому описав усе в деталях. Це було 17 травня 2010 року під Києвом», – зазначає Ар’єв.

США запровадили санкції проти спільника Зеленського

США запровадили візові санкції проти проросійського мафіозі Ігоря Коломойського.

Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України з посиланням на заяву держсекретаря США Ентоні Блінкена.

«Сьогодні я оголошую про санкції проти олігарха та колишнього українського державного чиновника Ігоря Коломойського через його причетність до значної корупції», — йдеться у заяві Блінкена.

У Держдепі пояснили, що як керівник Дніпропетровської області з 2014 по 2015 рік Коломойський був причетний до корупційних дій, що підривали верховенство права та віру української громадськості в демократичні інститути та громадські процеси, включаючи використання його політичного впливу та владних повноважень для особистої вигоди.

«Хоча ці санкції базуються на діях за його перебування на посаді, я також хочу висловити занепокоєння постійними зусиллями Коломойського, які тривають досі, щодо підриву демократичних процесів та інституцій в Україні, які становлять серйозну загрозу її майбутньому», — заявив Блінкен.

Санкції також наклали на дружину олігарха Ірину Коломойську, його дочку Анжеліку Коломойську та його сина Ізраїля Цві Коломойського. Це означає, що Коломойському і членам його родини заборонений в’їзд до Сполучених Штатів.

Блінкен підкреслив, що санкції підтверджують прагнення США підтримувати політичні, економічні та правові реформи, які є ключовими для євроатлантичного шляху України, а також не виключив подальших санкційних рішень щодо громадян України, які цьому перешкоджають. «Державний департамент і надалі використовуватиме подібні повноваження й інструменти, щоб посилювати відповідальність корумпованих суб’єктів у цьому регіоні та в усьому світі».

З 2014 року під санкціями США  перебуває кум президента РФ Путіна Віктор Медведчук — за підрив безпеки, територіальної цілісності та демократичних інституцій України.

У лютому США підтримали Україну після  після запровадження санкцій проти Медведчука.

Коломойський допоміг Зеленському обратися преЗЕдентом України, також у пресі були публікації про відмивання компаніями Зеленського 41 мільйонів доларів з Приватбанку.

Зрадник Зеленський залишив без охорони екскерівника ГУР Василя Бурбу, що свідчив у справі «вагнерівців»

Колишнього начальника військової розвідки Василя Бурбу, який дав свідчення про провал операції із захоплення російських терористів «Вагнера», виселили з дому і позбавили його охорони.

Про це написав журналіст Юрій Бутусов у Facebook з посиланням на власні джерела, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

За даними Бутусова, 22 лютого 2021 року без попередження сім’я генерал-полковника ГУР Міноборони Василя Бурби була виселена з охоронюваного селища у Конча-Заспі. Також розвідника позбавили документів прикриття.

«Напередодні виселення з Конча-Заспи з Бурбою провів зустріч співробітник спецслужб, довірена особа президента Зеленського, який запропонував Бурбі призначення послом України в Австралії, в обмін на публічне спростування скандалу з „вагнерівцямі“, відмову від інтерв’ю і будь-якої співпраці з розслідувачем „Беллігнкет“ Христо Грозєвим.

В іншому випадку Бурба отримав прямі погрози — виселення з охоронюваного будинку, позбавлення документів, звільнення з роботи в МЗС рідного брата, відкриття кримінальних справ. Бурба відмовився від такої ганебної угоди. І перші погрози були негайно здійснені».

Офіційною причиною виселення з будинку є ремонтні роботи, проведені сім’єю Бурби без погодження з ДУС. На підтвердження своїх слів Бутусов опублікував лист до Бурби, направлений йому Державним управлінням справами.

Також Бутусов додав, що за даними джерел, такі дії стосовно Бурби пов’язані зі виходом першої частини розслідування Христо Грозєва про ПВК «Вагнера» і, зокрема, про провал спецоперації із захоплення россійських терористів. «За даними наших джерел, Грозєву дзвонив особисто глава ОП Андрій Єрмак, обговорював, як можна пояснити свою позицію, дізнатися, що буде у фільмі. Його почули, але на терміни виходу фільму це ніяк не вплине», — наголосив Бутусов.

24 липня 2020 року заступник голови Служби безпеки України Руслан Баранецький та тодішній начальник Головного управління розвідки Міноборони Василь Бурба доповіли про проведення фінальної стадії операції в офісі президента. На доповіді були присутні президент Володимир Зеленський, голова його офісу Андрій Єрмак, перший заступник секретаря РНБО, голова комітету з розвідки Руслан Демченко, заступник голови ОП з питань оборони Роман Машовець, секретар президента Марія Левченко.

Після доповіді Єрмак попросив відкласти спецоперацію. Він послався на перемовини з помічником президента Росії Володимира путіна і на те, що операція нібито могла б зірвати обмін полоненими, який готувався у той час, та початок перемир’я. Операцію відклали на кілька днів.

Вже 3 серпня Зеленський знову зібрав нараду. На ній Бурба заявив, що операція провалена і причина цьому – зрада. Бурба вимагав почати перевірку всіх, кому було відомо про операцію. Зокрема, він хотів, щоб на поліграфі перевірили його самого, Єрмака, Демченка та Машовця.

Зеленський тоді жодних рішень про перевірку не ухвалив. Розслідування провалу не було розпочато.

Крім того, після цих подій Зеленський звільнив Бурбу і призначив нового начальника ГУР.

Банда Зеленського залякує суддів Конституційного Суду України, суддя КС Сліденко хоче емігрувати. Відео

Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко заявляє, що тиск з офісу президента на нього триває і він планує покинути Україну, повідомляє 40ka.info.

Про заявив суддя Сліденко в коментарі «5 каналу».

«Я і планую це зробити (емігрувати – ред.), нічого не змінилося. Я чекаю відставки. Заява лежить на столі. Розглянуть, коли буде засідання. Я попросив охорону – мені її не надали. Мені дали зрозуміти, що тут працювати не буду», заявив суддя.

Сліденко вкотре сказав, що на нього тиснуть з Офісу президента і «доходить навіть до дрібниць, які не мають стосунку до КСУ».

30 жовтня 2020 року Суддя Конституційного суду Ігор Сліденко, який був доповідачем у справі про скасування відповідальності за незаконне збагачення посадовців, заявив, що з Офісу президента на нього тиснули – і він написав заяву про відставку.

Голова КС Олександр Тупицький на брифінгу перед Ігорем Сліденком також звинуватив оточення президента в атаці на Конституційний суд і в намаганні створити «кнопочний» КС.

Конституційний суд наголосив на своїй незалежності і недоторканності та закликав усі органи державної влади дотримуватись основного закону України і не втручатись у роботу суду.

29 грудня 2020 року резидент Володимир Зеленський підписав злочинний указ про відсторонення Тупицького від посади судді Конституційного Суду строком на два місяці.

Рішення про звільнення судді з посади ухвалюється виключно Конституційним Судом на спеціальному пленарному засіданні, і жоден інший орган чи посадова особа не можуть ухвалити таке рішення замість суду.

Конституція України не наділяє президента правом «відсторонення від посади судді Конституційного Суду України». Більше того, Конституція взагалі не передбачає можливості відсторонення судді КС від посади.

Видавши указ № 607/2020 від 29 грудня 2020 року, Зеленський вийшов за межі своїх конституційних повноважень президента та порушив приписи статей 1, 6, 8, 19, 106, 147, 149, 153 Конституції України.

Кримінальний кодекс України передбачає кримінальну відповідальність за втручання у діяльність державного діяча (стаття 344) та втручання в діяльність судових органів (стаття 376).

Статтею 60 Конституції України встановлено, що ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

До похорон сепара та посібника російських окупантів Кернеса залучили курсантів ЗСУ. Відео

До церемонії похорон сепаратиста та антимайданівця Кернеса влада Зеленського дала вказівку залучити Збройні сили України, повідомляє 40ka.info.

Це просто плювок в обличчя всім майданівцям, патріотам України, тим, хто загинув у російсько-українській війні.

Додатково.

У 2014 Кернес проводив з’їзд владних сепаратистів регіонів «Юго-Востока» у Палаці спорту.

https://www.bbc.com/ukrainian/ukraine_in_russian/2014/02/140222_ru_s_kharkiv?fbclid=IwAR1CjOkUTrcX-J9XIB27zAFY1ua_75gFo1yFEKWVYRFxt8ek2tJX-rUVEyI

 

Террористы рассказали о пророссийской роли Кернеса в попытке захвата Харькова. Видео

https://sprotiv.org/64254

 

Кернес назвав гімн України «кричалкою» і заборонив його виконувати в Харківській міськраді. Відео

https://sprotiv.org/61114

 

З 12 хвилини уважно дивіться
https://www.youtube.com/watch?v=3zHE2pxsgMU

Ілля Павлюк керує депутатами «Слуги народу» за спиною Зеленського? Відео

Окремі нардепи від партії «Слуга народу» перед важливими голосуваннями відвідують офіс бізнесмена Іллі Павлюка, який був долучений до президентської кампанії Володимира Зеленського. Його також пов’язують із олігархом Рінатом Ахметовим, повідомляє 40ka.info.

Офіс бізнесмена знаходиться в урядовому кварталі біля Офісу президента та трохи далі від Верховної Ради та Кабміну.

Журналісти вказують, що нардепи ходять в гості до офісу Павлюка перед голосуваннями за важливі законопроєкти, зокрема щодо грального бізнесу, бюджету та е-декларування.

Неодноразово сюди приходили Олег Марусяк, Богдан Торохтій, Сергій Бунін та Олександр Горобець. Журналісти також зафіксували візит нардепа Дмитра Соломчука.

Окрім того, вказують у Bihus.info, Павлюк контролює близько 30 депутатів президентської партії. Їх координацією в Раді займається Олег Марусяк.

Журналісти також з’ясували, що Павлюк і сам відвідував Офіс президента. Зазначається, що заходив він через службовий вхід.

У своїх відповідях нардепи заперечували як відвідування бізнесмена, так і знайомство з ним. А Павлюк заявив, що його не цікавить політика.

  • Раніше Павлюк був соратником скандального депутата-комуніста Ігоря Калєтніка, якого в часи Януковича вважали «смотрящим» за митницею. У нього він був оформлений помічником у 2007—2011 роках. У ті часи ЗМІ називали Павлюка “королем контрабанди західної митниці”.

Поліція побила підприємців на Майдані Незалежності. 4 фото. Відео

На Майдані Незалежності, куди 15 грудня 2020 року перемістилася з вулиці Грушевського акція протесту малих підприємців, почалися зіткнення з поліцією, у яких постраждали маніфестанти, повідомляє 40ka.info.

Причиною агресії поліції стала спроба учасників акції встановити на Майдані наметове містечко.

Перших травмованих відвезла з місця подій «швидка допомога».

Останній раз силовики так жорстоко били багато людей під час Євромайдану за часів Януковича.

Державний переворот? Ватник Зеленський вирішив звільнити суддів Конституційного Суду, порушуючи Конституцію України

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження суддів Конституційного суду, визнати його рішення про декларування «нікчемним» і без правових наслідків та скасувати відповідні зміни до ЗУ «Про запобігання корупції», повідомляє 40ka.info.

Про це йдеться проєкті закону №4288 «Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства».

Проєкт закону містить лише дві статті: «Неправосудність рішення, прийнятого у власних інтересах» та «Відновлення конституційного судочинства».

Першою пропонується визнати рішення КС від 27 жовтня 2020 року «нікчемним (таким, що не створює правових наслідків) як таке, що прийнято суддями Конституційного Суду України в умовах реального конфлікту інтересів».

Окрім того, ініціюється повернення редакцій закону «Про запобігання корупції» та Кримінального кодексу, що діяли до рішення КСУ.

У статті 2 йдеться про припинення повноважень складу Конституційного суду, який діяв на момент прийняття скандального рішення.

Також відповідним суб’єктам наказується розпочати процедуру відбору нових суддів. Важливо, що новий склад КСУ пропонують обирати відповідно до “порядку, визначеному Конституцією України та Законом України «Про Конституційний Суд України». Водночас та ж Конституція забороняє таким чином припиняти повноваження суддів КСУ. У ній визначений чіткий перелік підстав для звільнення судді.

У пояснювальній записці до законопроєку вказується, що рішення КСУ, за поданням 47 нардепів, не мало належного обгрунтування та виходить за межі конституційного подання. На думку авторів, Конституційний Суд України шляхом маніпуляцій вдався до ухвалення цього рішення.

«Відтак існує необхідність забезпечити збереження європейського та євроатлантичного вибору українського суспільства, дотримання принципу верховенства права конституційними органами, усунути загрозу для національної безпеки України та забезпечити дотримання принципу верховенства права, встановленого Конституцією України», – йдеться у записці.

Змінити склад Конституційного суду можна лише за згодою самих суддів. Для цього потрібно щонайменше дві третини від конституційного складу суду.

У Конституції вичерпно перераховані підстави для звільнення судді КСУ. Зокрема, це може бути неспроможність виконувати свої обов’язки за станом здоров’я, порушення вимог щодо несумісності, вчинення істотного дисциплінарного проступку чи нехтування своїми обов’язками та подання заяви про відставку.

Крім того, Конституція чітко визначає, що рішення та висновки КСУ є обов’язковими, остаточними та не можуть бути оскаржені.

Проте законопроєктом президента пропонується не виконувати рішення КСУ та повернути дію окремих положень антикорупційного законодавства, які суд визнав неконституційними.

Також КСУ неодноразово перелічував характеристики нормативних актів, зокрема і законів. Серед їх ознак є те, що вони встановлюють загальні правила поведінки та є неодноразовими у застосуванні. Водночас, проєкт закону Зеленського пропонує припинити повноваження саме того складу суддів, який був на момент ухвалення відповідного рішення.

27 жовтня 2020 року за поданням 48 народних депутатів Конституційний суд визнав неконституційними окремі положення антикорупційного законодавства, хоча конституційність ще низки положень вивчатиметься далі.

Батько загиблого розвідника Ярослава Журавля, подав позов проти ватника Зеленського

Батько загиблого на Донбасі розвідника Ярослава Журавля, Сергій Журавель подав позов проти президента Володимира Зеленського через злочинну бездіяльність.

Про це йдеться у заяві Журавля у Facebook, повідомляє 40ka.info.

«Я не пробачу тим, хто завдяки популізму і некомпетентним діям став причиною загибелі мого сина. Я не пробачу тим, хто ставить під загрозу життя наших військовослужбовців, під прикриттям „прагнення до миру“.

Я подаю позов у Генеральну прокуратуру щодо вчинення злочину Володимиром Зеленським на посту верховного головнокомандувача і президента України».

Я, Сергій Журавель, батько загиблого воїна України- Ярослава Журавля.
Я не пробачу тим,хто завдяки популізму і…

Опубліковано Остапом Підковою Четвер, 22 жовтня 2020 р.

Журавель додав, що не боїться і піде до кінця, заради справедливості.

Батько розвідника звинувачує Зеленського у тому, що він «заборонив залучення підрозділів спеціального призначання для проведення рятувально-пошукових заходів» біля Зайцевого. За словами батька, це призвело до того, що поранений Ярослав Журавель загинув від крововтрати у «сірій зоні».

Сергій Журавель вимагає розпочати досудове розслідування за ч. 4 статті 426 (Бездіяльність військової влади) ККУ. Санкція статті передбачає позбавлення волі від 7 до 10 років.

Позовну заяву Журавель подав до ГПУ та Державного бюро розслідувань.

13 липня поблизу населеного пункту Зайцеве український боєць загинув, підірвавшись на вибуховому пристрої. Того ж дня забрати його тіло вирушила група українських військових.

Російсько-окупаційні війська обстріляли трьох військовослужбовців, які мали евакуювати українського бійця, котрий підірвався поблизу Зайцевого. Внаслідок ворожого вогню загинув військовий медик, одного військовослужбовця – Ярослава Журавля – було поранено, а ще один отримав бойове травмування.

Ввечері 13 липня тіла загиблих та поранений воїн знаходилися на місці обстрілу. Тривали переговори з СММ ОБСЄ щодо їхньої евакуації.

14 липня стало відомо, що тіла бійця, якого мали евакуювати, та військового медика бойовики забрали собі.

15 липня українська сторона забрала тіло військовослужбовця, який загинув 13 липня на Донбасі.

17 липня з тимчасово окупованої території України передали неідентифіковане тіло, загиблим виявився Микола Ілін.

21 липня бойовики передали ще одне тіло полеглого захисника Україні. В ООС заявили, що загиблим може бути військовий, якого досі вважали пораненим. Пізніше підтвердилося, що загинув Журавель. 

Верховний суд не покарав ватника Зеленського за спілкування мовою окупантів під час виконання службових обов’язків

 

Верховний Суд визнав, що президент України зобов’язаний спілкуватися державною мовою під час виконання службових обов’язків, але вирішив не карати Володимира Зеленського за використання російської ще на початку каденції, повідомляє 40ka.info.

Згідно з повідомленням, особа звернулася до суду з позовом, у якому просила визнати протиправним спілкування президента Володимира Зеленського 23 травня 2019 року на форумі iForum-2019 недержавною мовою та зобов’язати його утриматися від спілкування недержавною мовою на всій території України при здійсненні повноважень.

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду відмовив у задоволенні заявлених позивачем вимог у повному обсязі.

Розглянувши апеляційну скаргу позивача, Велика палата ВС вказала на те, що під час виконання службових обов’язків президент України зобов’язаний спілкуватися державною мовою. Водночас за дії, вчинені в межах політичної діяльності, а не під час виконання передбачених Конституцією повноважень, президент несе політичну, а не юридичну відповідальність.

Враховуючи викладене, Велика палата ВС 7 жовтня закрила провадження у справі, оскільки заявлені позивачем вимоги не підлягають розгляду в порядку адміністративного судочинства.



Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: