Архив рубрики: ‘Тимошенко Юлія’

У БПП нагадали, як #Тимошенко зірвала отримання ПДЧ для вступу в НАТО і розвалювала армію

kurva-Timoshenko1

 

Голова фракції «Блок Петра Порошенка» Артур Герасимов заявив, що за часів керівництва лідера фракції «Батьківщина» Юлії Тимошенко була розвалена армія в Україні та взяті запозичення, які змушують піднімати тарифи на газ.

Відповідні заяви пролунали під час погоджувальної ради  у понеділок, 5 листопада 2018 року, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Так, Герасимов зазначив, що, на минулому тижні Україну відвідала канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка закликала підтримувати Мінський процес.

«Показово, що ті, хто критикують Мінський процес, зокрема, лідер фракції „Батьківщина“ Юлія Тимошенко, під час спілкування з фрау Меркель вкотре визнала позитивний ефект мінських угод», — заявив представник БПП.

«Подібні кроки у період збройної агресії Росії повторюють події десятирічної давнини, коли прем’єр Тимошенко зірвала отримання ПДЧ для вступу в НАТО і розвалювала армію, припиняючі її фінансування на розпродаючи танки, літаки та гелікоптери», — сказав Герасимов.

За його словами, не можна оминути тему підвищення ціни на газ, яку «відчайдушно роздмухують популісти».

«Особливо ті, хто цю проблему і створив. Наголошу ще раз, що незважаючи на війну та скрутне економічне становище, нинішні запозичення були б непотрібні, якби не боргова яма, створена за часів Тимошенко та Януковича, які разом передали нам у спадок борги у понад 70 мільярдів доларів», — наголосив політик.

На його думку, люди, які говорять, що зможуть вдвічі або втричі  знизити ціни на газ, цинічно брешуть, бо у них немає розуміння як це зробити.

У «Новому економічному курсі» #Тимошенко виявили плагіат і компіляцію, — дослідження

kurva-Timoshenko1

У «Новому економічному курсі» Юлії Тимошенко знайшли випадки плагіату і самоплагіату, посилання на недійсні джерела та довільне трактування результатів іноземних досліджень, повідомляє 40ka.info.

Про це пише видання VoxUkraine, редколегія якого прочитала 401 сторінку програми, яку Юлія Тимошенко презентувала 21 вересня 2018 року.

На думку членів редколегії, «опис наявних в Україні проблем авторам удався набагато краще, ніж пропозиції з їх вирішення», а програма містить суперечності.

Більше того. розділи щодо банків та монетарної політики (7,8,18,19) практично повністю переписані зі «Стратегії розвитку банківської системи», підготовленої експертною групою комітету Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності ще 2016 року.

Розділ 23 з аргументами проти відкриття ринку сільгоспземлі – практично повністю скопійована доповідь аналітичного центру «Оптіма» від 2017 року, автори якої складали й «Новий курс».

Визначення місії інноваційного чи технологічного парку (с.308), нібито запропоноване Інноваційною радою Квінсленда, можна з невеликими відмінностями знайти в низці статей вітчизняних науковців, зазначає VoxUkraine.

Ідею інноваційного розвитку активно просував ще уряд Миколи Азарова.

Основна проблема з спеціальними економічними зонами загалом (та технологічними парками зокрема) – це те, що вони знижують ефективність розподілу ресурсів в економіці і переважно є збитковими, зазначає VoxUkraine.

Також редколегія вважає, що текст про теорії технологічних устроїв автор «Нового курсу» запозичили в російських джерелах, бо називають їх «укладами», а їх визначення – з Вікіпедії.

Переваги відкритого банкінгу (с. 319-320) дублюють дані на сайті Мінфін.

Кілька абзаців опису проблем електронних послуг (с. 174-175) – аналітичну записку Національного інституту стратегічних досліджень (с.7-8).

В обґрунтуванні нової податкової системи вказано невірні дані,заявляють оглядачі.

Так, стверджується, що у країнах «нордичної системи» через бюджет перерозподіляється до 56% ВВП, а в Італії, Греції та країнах Східної Європи – медіанно 22%. Але за даними МВФ найнижчий рівень урядових видатків до ВВП у Європі 2017 року мала Румунія – 31%.

VoxUkraine також знайшла низку неточностей із посиланнями на джерела й факти: у згадках про Антикорупційний звіт ЄС та про макроекономічний консенсус Transparency International і Світового банку, у посиланні на діаграму TI & The World Bank замість Eurobarometer тощо.

За даними організації «Чесно», партія «Батьківщина» у квітні-червні 2018 року витратила 22 мільйони гривень на організацію форуму «Новий курс України» та його інформаційний супровід.

Ахтунг-ахтунг! Фрау #Тимошенко в канцлеры идет…

Tim-i-goliy1-500x284

Политически озабоченная Юлия Тимошенко продолжает потешать народ своей политической «кулинарией». Весной она рассказала о любимом семейном блюде, которое, по ее словам, якобы является частью «ДНК украинской нации». А летом решила удивить нас очередной порцией лапши, приготовленной в честь президентских выборов-2019…

ТигрЮля в роли Змея-Горыныча?

Судя по всему, не в меру амбициозная лидерка «Батьківщини» решила разыграть очередный спекталь. Об этом недавно намекнул ее молодой со(в)ратник, 37-летний нардеп Иван Крулько. Согласно его заявлению (опубликованном на партийном сайте), «Юлия Тимошенко вместе с лучшими юристами в Украине, судьями Конституционного суда, экспертами, философами, университетскими преподавателями ежедневно работает над новым общественным договором, новой Конституцией».

Все-таки нужно все-таки отдать должное экс-соратнице некогда сбежавшего Павла Лазаренко — той самой газовой «принцессе», которая снова «ежедневно работает». Помнится, на прошлых президентских выборах ЮВТ тоже прикрывалась подобным лозунгом типа «вона працює».

Чем же на этот раз дорогая (во всех отношениях) Юлия Владимировна жаждет нас порадовать? По версии того же Крулько, его почтенная начальница мечтает «прекратить дуализм во власти и, наконец, определить ответственного за состояние дел в государстве». Как говороится, свежо предание…

Похоже, в «сердечной» команде настолько заигрались в президентские гонки-перегонки, что уже перестали руководствоваться здравым смыслом. Ну, как же может один человек отвечать «за состояние дел в государстве», если государственная власть разделена на три независимые друг от друга ветви — законодательную, исполнительную и судебную? Или доблестная «ТигрЮля» уже примеряет на себя роль трехглавого Змея-Горыныча? Неуж-то она готова быть одновременно и главой Верховной Рады, и главой Кабмина, и главой Верховного суда?

Кто знает… Быть может, в этом и заключается тот самый «Новый курс страны», который рекламировался не только на бил-бордах, но и на спине полуголого парня (поднявшегося на сцену к ЮВТ во время ее выступления на форуме в «КиевЭкспоПлазе»).

Еще более умиляет сам текст упомянутого Юлькиного курса: «Всенародное избрание канцлера одновременно с избранием парламентского большинства…». Интересно бы узнать, как сие понимать: парламентское большинство не формируется за счет партий-победителей, а избирается всем народом? За сотни лет развития парламентаризма еще никто не додумался до такого «ноу-хау».

Но на этом творческий полет фантазии фрау Юлии не заканчивается. Обратим внимание на 16-й пункт ее «Нового курса»: «Инициирование создания конституанты для одобрения проекта новой конституции и принятия его на всенародном референдуме». Специально для главной «сердечницы» страны обьясняем: конституанта (фр. consti-tuante) — это учредительное собрание, предназначенное не для «одобрямса», а для создания проекта Основного Закона. Да и зачем, собственно, нужна какая-то конституанта, если Юлия Владимировна и без нее уже решила, что нужно менять форму правления: вместо президента ввести должность канцлера.

«Полосатый рейс» и Надежда «Кремлевская»

По всему видать, фрау Тимошенко рождена, чтоб сказку сделать былью. А как же иначе? После того, как ее на инвалидной коляске увезли с Майдана, нужно было совершить «нечто». И этим «нечто», она была обязана, в первую очередь, экс-президенту Януковичу, который за неполные четыре года до своего побега отправил экс-премьершу на «заслуженный отдых».

Пережив «полосатый рейс», ТигрЮля надолго утратила чувство реальности. И в этом не столько вина, сколько беда самой ЮВТ. Вырвавшись на свободу благодаря майданным событиям, она мечтала с триумфальным шествием возвратиться в большую политику. Да не тут-то было! Ситуация изменилась отнюдь не в ее пользу.

Как оказалось, «Сеня-кролик» взобрался в премьерское кресло, попутно раскрутив свой «Нацфронт» за счет рейдерства «Батьківщини». Вслед за ним от «сердечников» отошел миллионер Аваков, выторговавший себе должность главы МВД. И даже старый дружбан Турчинов, с которым она провела бурные времена комсомольской юности в родном «Днепре», трусливо перебежал к Петру Порошенко.

В итоге бедная экс-колясочница снова была вынуждена признать, что «пропало все», а значит нужно начинать свою игру практически с нуля. Поскольку «харизма» уже была уже не та, всю надежду на парламентских выборах-2014 пришлось возложить на Надежду «Кремлевскую». Учитывая, что «вертолетная залетчица» Савченко любезно согласилась возглавить избирательный список «сердечников», не выходя из путинских застенков, «Батьківщина» таки преодолела проходной (пятипроцентный) барьер и оказалась в новом созыве ВРУ.

Однако политраскладки весьма грустненькие: генерал — крутой, армия — хилая. Вместо мощного блока получилась самая маленькая фракция — всего лишь два десятка «кнопочек»: бабка Кужель (едва оправившаяся от удара бутылкой), Руслан Богдан («прославившийся» в громком деле об изнасиловании детей «Артеке»), бывший политработник Андрей Кожемякин («дослужившийся» до генерала СБУ благодаря депутатству), скандальный адвокат Сергей Власенко, горе-«грантоед» Григорий Немыря и прочие неудачники, которых другие партии даже не рискнули к себе позвать.

И вот теперь все эта жалкая свора политических инвалидов, оказавшись у разбитого корыта, вопиет о каком-то «новом курсе», «новом общественном договоре», «новой Конституции»… Чтобы сохранить хорошую мину при плохой игре, ЮВТ создала себе новый имидж: вместо дамы с косой превратилась в «мудрую» училку-очкарика. Руководствуясь «благими намерениями», она, говорят, ухитрилась поймать сладкий миг втречи с Трампом. Не столь важно, что их «саммит» состоялся возле мужского туалета. Зато, как говорится, путь в «адмиралы» — через писсуары…

На данный момент обстановка в стране выглядит весьма привлекательной для главаря «Батьківщини». Мечтая о канцлерской «юбке», Тимошенко готовит целый сериал своих публичных фантазий: в августе обещает провести форум, посвященный «новому экономическому курсу», пародируя ленинский лозунг типа НЭП («Новая экономическая политика»).

Ну, а в сентябре нас ждет увлекательное путешествие на тему — «новая эко-система нации».

Так что неугоманная «училка в очках» движется к своей цели как атомный ледокол «Ленин», сметая все на своем пути. Огромное количество биг-морд (от Киева до хутора Зачепийловки) щедро усеяно кандидаткой на роль Меркель отечественного разлива.

Куда же приведет Украину фрау канцлер? На этот вопрос уже дал ответ тот самый полуголый парень, который вручал ей цветы на сцене в «КиевЭкспоПлазе»: на его потной спине под словами «Новый курс» красовалась стрелка, направленная вниз — она указывала на то самое место, в котором лучше всех разбирается печальноизвестный экс-соратник ЮВТ, г-н Ляшко…

Виктор Кораблев, 40ka.info

#Тимошенко завербована ФСБ

Putin-lapaet-Tim1-500x355

 

«В один ряд із Тимошенко можна поставити лише Азарова» – у статті під таким заголовком дописувач тижневика «Країна» публіцист Олег Романчук наголошує, що для того, щоб зрозуміти витоки демагогії «нового курсу», «нових можливостей для кожного», «нової стратегії миру», варто згадати деякі фрагменти бекґраунду «політичної вдови» – за означенням Віктора Ющенка. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Автор статті зазначає, що за часів прем’єрства Юлії Тимошенко український експорт зменшився на 27 мільярдів доларів із 66,95 мільярда у 2008 році – до 39,7 мільярда доларів у 2009-му. Спільниця Лазаренка у 1995—1997 роках вивела з рахунків своєї корпорації $160 мільйонів на офшорні рахунки Павла Івановича та пов’язаних із ним компаній, це за даними американського суду округу Колумбії, йдеться у статті.

«Тимошенко була завербована російською Федеральною службою безпеки в липні 1995 року, коли її з чоловіком Олександром затримали в аеропорту «Внуково» за контрабанду 100 тисяч доларів. У жовтні 2004-го Службі зовнішньої розвідки України вдалося добути довідку про діяльність Тимошенко як агента ФСБ. Із нею був ознайомлений президент Кучма», – стверджував у вересні 2012-го Григорій Омельченко, колишній народний депутат і екс-начальник відділу боротьби з корупцією і організованою злочинністю в Головному управлінні військової контррозвідки СБУ.

Тимошенко переконує, що зможе захистити Україну від агресії Росії і повернути Крим. Звідки така впевненість? – запитує автор статті. Адже 28 лютого 2014-го на засіданні Ради нацбезпеки й оборони Тимошенко закликала не чинити опору агресорові. Лідерка «Батьківщини» запевнює, що знає з ким вести переговори про мир. Чи не з тією людиною, з якою 10 років тому уклала сумнозвісні газові угоди? – цікавиться дописувач.

Депутат звинуватив зятя Юлії Тимошенко у 7 поїздках у Росію

Chechetkin-Timoshenko1-500x332

 

За інформацією Мельничука, цього року Артур Чечоткін сім разів літав до Москви, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Депутат від «Блоку Петра Порошенка» Іван Мельничук поцікавився, чому зять лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко Артур Чечоткін досить часто їздить до Росії.

Про це нардеп сказав у вівторок, 4 вересня 2018 року, виступаючи у Верховній Раді.

«Ми сьогодні знову розглядаємо дуже важливі законопроекти, і хочу звернути вашу увагу на те, що в нас знову в залі немає Юлії Володимирівни Тимошенко. Її не було, коли розглядали питання про посилення обороноздатності нашої країни, її не було, коли визнавали РФ агресором, її немає і зараз. Її не буде під час розгляду будь-яких ключових питань», — заявив нардеп.

Далі він звернувся до членів фракції «Батьківщина».

«В мене запитання, яке ви можете передати Юлії Володимирівні. Перше: чому тільки цього року сім разів улюблений зять Юлії Володимирівни пан Чечоткін літав до Москви? І друге питання: про що він там спілкувався з емісарами Путіна», — сказав Мельничук.

Нардеп додав, що чекає відповіді від Тимошенко в прямому ефірі або в залі засідань.

#Тимошенко в который раз проигнорировала парад, чего не скажешь про ее встречах с сепаратистами

kurva-Timoshenko1

 

Известный украинский блогер Павел Бондаренко в своем блоге пишет о том, что Юлия Тимошенко опять проигнорировала парад ко Дню Независимости, сообщает 40ka.info.

«Не ее это праздник. Зато устроить в Донецке обнимания с «Моторолами», так это Тимошенко на раз-два. «… пришло время решить вопрос об усилении позиции русского языка в стране, децентрализации бюджетных средств и вопрос расширения самоуправления на местах». Это Тимошенко такое на пресс-конференции в донецкой гостинице «Виктория» 18 апреля 2014 года рассказывала. Усиление позиций российского языка.

По слова Павла Бондаренко, именно в этот момент в Горловке те, с кем она обнималась, убивали ее однопартийца Владимира Рыбака. Именно в этот день. И обсуждать с сепаратистами в луганской гостинице «Дружба» 24 апреля 2014 года «Протокол по согласию» — здесь Юлия Владимировна даже на камерах не постыдилась. В этот момент уже было известно о смерти Рыбака и об обстоятельствах его гибели. Именно в этот день, когда Тимошенко в «утюге», так луганчане гостиницу «Дружба» называют, пировала с главными бандитами, в Славянске российскими спецназовцами и их местными холуями был убит студент Александр Лубянец. Просто так. Ни за что».

Павел Бондаренко рассказывает, что Порошенко также тогда бывал в Луганске, выступал перед людьми, ему помешали встретиться с луганчанами в местном доме культуры. Но меморандумов с бандитами и путинской агентурой он не обсуждал и на банкете за столом с Ефремовым, Мельником и другими «защитниками Новороссии» не сидел.

Партія Тимошенко заплатила за піар-акцію »Новий курс» 22 мільйони

Timoshenko-bidna1-500x338 (1)

 

Партія «Батьківщина» у квітні-червні 2018 року витратила 22 мільйони гривень на організацію форуму «Новий курс України» та його інформаційний супровід, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це пише громадський рух «ЧЕСНО» з посиланням на фінансовий звіт партії.

«У квітні-червні „Батьківщина“ витратила 32 мільйони, з яких 22 мільйони пішло на презентацію „Нового курсу“ – розміщення білбордів, та розміщення реклами на телебаченні й радіо», – йдеться в матеріалі.

Загалом обслуговування заходу та оренда приміщення обійшлися партії Юлії Тимошенко в 1,25 млн грн.

На друк та розміщення зовнішньої реклами витратили майже 4 мільйони. «ЧЕСНО» вважає, що, найімовірніше, йдеться про розміщення білбордів та сітілайтів із анонсом презентації «Нового курсу».

Найбільше партія віддала на теле- та радіорекламу – 17,4 мільйони гривень. Їх «Батьківщина» перерахувала медіаорганізаціям напередодні форуму та за наступні два тижні після нього.

«Левову частку цієї суми партія перерахувала компанії „Старлайт бренд контент“ (11,5 млн) (медіагрупа Віктора Пінчука – УП) та „Глобал медіа груп“ (5,7 млн) (пов’язана з медіа Ігоря Коломойського – УП)», – зазначають активісти.

Загалом партія у 2 кварталі заплатила за рекламу на понад 21 мільйон гривень, зокрема, телеканал ІНТЕР отримав у квітні 1,1 млн.

Водночас, у ЧЕСНО припускають, що промоція «Нового курсу» обійшлася ще дорожче, оскільки звіт охоплює період з квітня по червень 2018 року, «а у липні по всій країні з’явилася нова хвиля зовнішньої реклами від Юлії Тимошенко».

За другий квартал «Батьківщина» витратила на рекламу найбільше серед партій.

15 червня в Києві пройшов форум «Новий курс України», організований «Батьківщиною».

Під час виступу Тимошенко заявила про необхідність ввести в Україні парламентську форму правління канцлерського типу як у Росії.

#Тимошенко хотіла призначити Медведчука віце-прем’єром

 

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко пропонувала призначити віце-прем’єром у її уряд 2005 року Віктора Медведчука, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це в інтерв’ю «Українській правді» розповів третій президент України Віктор Ющенко.

«Вона принесла фотографії Балозі і сформулювала йому це перше питання. А потiм прийшла до мене і запропонувала, що було б краще, якби Медведчук став віце-прем’єром. Для мене це був шок», – зазначив він.

За словами Ющенка, таку пропозицію Тимошенко озвучувала йому, однак екс-президент категорично відмовився від цієї ідеї.

На прохання охарактеризувати Медведчука як політика Ющенко відповів однозначно:

«Я не хочу тратити свої слова».

На уточнююче запитання, чи вважає Ющенко лідера «Українського вибору» ворогом нації, він зазначив:

«Три крапки».

#Тимошенко прогуляла всі засідання свого парламентського комітету у 2018 році

kurva-Timoshenko1

 

Лідери трьох фракцій жодного разу не прийшли на засідання парламентських комітетів у 2018 році.

Про це йдеться у заяві Комітету виборців України, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Найнижчі показники відвідуваності у Юлії Тимошенко (“Батьківщина”) та у Юрія Бойка і Олександра Вілкула (“Опозиційний блок”).

За час роботи восьмої сесії Бойко, Вілкул та Тимошенко не взяли участі в жодному засіданні комітетів, до яких вони входять.

Олег Ляшко (“Радикальна партія”) взяв участь лише в 33% засідань, Олег Березюк (“Самопоміч”) — 58%, Артур Герасимов (БПП) — 79%, Максим Бурбак (“Народний фронт”) – 92%.

Лідерка “Батьківщини” пропустила більше половини голосувань у Раді в травні: Юлія Тимошенко проголосувала всього сім разів, що є лише 1% від загальної кількості голосувань за місяць.

Крім того, Тимошенко не голосувала за закони щодо трансплантація органів людині та вдосконалення діяльності Держбюро розслідувань. При цьому політик була письмово зареєстрована на восьми пленарних засідань.

«На передовой все знают», — #Порошенко потроллил за ложь #Тимошенко. Фото

kurva-Timoshenko1

 

Президент Петр Порошенко потроллил лидера фракции «Батьківщина» Юлию Тимошенко из-за ее неправдивого заявления о том, что власть якобы заинтересована в эскалации конфликта на Донбассе перед предстоящими выборами, сообщает 40ka.info.

Свою яркую реакцию он изложил в посте с трогательной фотографией украинского солдата Николая Пилькевича, держащего на руках своего ребенка, на персональной странице в Facebook.

«Когда держишь на руках такое сокровище, прекрасно понимаешь, за что борется Украина, почему не сдается, почему не договаривается с врагом о капитуляции. Наши ребята на передовой, в отличие от некоторых политиков, прекрасно знают, кто начал войну, кто ежедневно ведет обстрелы нашей земли, кто уже мечтает о своих танковых колоннах в Нежине, Житомире и Львове», — написал президент.

Он также подчеркнул, что до тех пор, пока такие парни, как Николай Пилькевич, будут выполнять свой воинский долг, украинцы могут быть спокойны.


Обов’язково маю поділитися цим кадромClose
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: