Архив рубрики: ‘Лозовий Андрій’

Мати нардепа-ляшківця Лозового на зарплату педіатра скуповує елітне житло у столиці

Lozovyi-Andryi1-500x319

 

Після початку політичної кар’єри сина Оксана Лозова обзавелася величезними сумами грошей, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Мати народного депутата від «Радикальної партії» Андрія Лозового Оксана Лозова, яка працює педіатром у Рівному, за останні кілька років купила елітну нерухомість у Києві.

Про це розповів журналіст Василь Крутчак на своїй сторінці в Facebook.

За словами журналіста, Лозова 25 вересня 2014 купила квартиру на Печерську – вул. Звіринецька, 47, кв. 4. Якщо звернути увагу на дати, то стає очевидно, що жінка придбала квартиру за місяць до початку депутатських повноважень сина.

Потім, 17 грудня 2014 року Лозова купила собі квартиру в місті Рівному – вул. Відінська, 5В, кв. 184. На досягнутому жінка не зупинилася і 6 червня 2016 року придбала ще одну квартиру на Печерську – вул. Коновальця Євгена, будинок. 36-Е, кв. 260, площа якої становить 106,6 кв. м. Можлива вартість подібної квартири на Печерську повинна становити 3 330 184 гривень.

Генеральна прокуратура підготувала подання в парламент на одержання згоди на притягнення до відповідальності нардепа Андрія Лозового з фракції «Радикальної партії».

Нардеп Андрей Лозовой заявил, что кнопкодавит сознательно

knopkodavam-ni1-500x312

 

Народный депутат от Радикальной партии Андрей Лозовой «кнопкодавил» во время  голосования в Верховной Раде Украины. Об этом кнопкодав Ляшка написал в своем Facebook, сообщает sprotiv.org.

«Каюсь, действительно кнопокодавил. Сознательно. За освобождение судей голосовал четырьмя карточками. И мне не стыдно за свой поступок. А стыдно за парламент, который так тяжело «рожал» одно из главных решений – базовое требование Революции достоинства – освобождение судей, которые занимались политическими репрессиями», – отметил он.

«Через кнопкодавство к возрождению парламентаризма. В данном случае цель оправдывает средства», – рассказал байку нардеп, нарушивший Конституцию.

Нардепы уволили 29 судей, нарушивших присягу.

Принятие решений по их увольнению заняло у Верховной Рады около четырех с половиной часов из-за отсутствия в сессионном зале большого количества нардепов.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: