Архив рубрики: ‘Гройсман Володимир’

#Гройсман в 100 километрах от Киева построит хранилище отработанного ядерного топлива

Groisman-Volodimir6

 

Члены правительства Владимира Гройсмана одобрили проект без обсуждения, сообщает Национальное бюро расследований Украины.

Кабинет министров утвердил проект «Строительство централизованного хранилища отработанного ядерного топлива реакторов типа ВВЭР отечественных атомных электростанций» в Чернобыльской зоне (около 100 километров от Киева).

Отметим, что этот проект члены правительства одобрили без обсуждения.

Согласно проекту, в будущем это позволит хранить в Украине все использованное ядерное топливо, тогда как его часть сейчас за деньги временно хранится в России.

В хранилище будет отгружаться использованное ядерное топливо с Южно-Украинской, Ривненской и Хмельницкой атомных станций, тогда как Запорожская АЭС имеет собственное хранилище.

В 2012 года Верховная Рада приняла, а президент Янукович подписал Закон «Об обращении с отработанным ядерным топливом по размещению, проектированию и строительству централизованного хранилища отработанного ядерного топлива реакторов типа ВВЭР отечественных атомных электростанций». В законе определены требования к размещению, проектированию и строительству Централизованного хранилища отработанного ядерного топлива. Согласно закону, ЦХОЯТ реакторов типа ВВЭР отечественных атомных электростанций является частью единого комплекса по обращению с отработанным ядерным топливом государственного специализированного предприятия «Чернобыльская АЭС».

#Гройсман скоротив українцям соціальні норми споживання тепла, газу та електрики

banda-poroshenka2

 

В Україні з 1 травня 2017 року набула чинності постанова Кабінету міністрів про зниження соціальних нормативів на використання теплової енергії, електрики і газу, які встановлюються для розрахунку розміру субсидій для населення. Про це повідомляє sprotiv.org.

Кабмін Гройсмана переглянув окремі соціальні нормативи з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.

Згідно з документом, соціальні норми споживання газу знижено до 5 куб. м з 5,5 куб м на 1 кв. м опалювальної площі.

Крім того, знижені нормативи споживання теплової енергії для централізованого теплопостачання абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та / або квартирними приладами обліку: до 0,0431 Гкал з 0,0548 Гкал на 1 кв. м опалювальної площі в місяць в опалювальний період, а також електричної енергії для індивідуального опалення: до 51 кВт-год з 65 кВт-год на 1 кв. м опалювальної площі в місяць в опалювальний період.

Кабінет міністрів 27 квітня 2016 роки змінив норми споживання комунальних послуг, які встановлюються державою для розрахунку розміру субсидій для населення.

Нардеп Корнацкий заявил, что премьера Гройсмана нужно кастрировать, если ему мешает блокада оккупированного Донбасса. Видео

Groisman-teror1-500x246

 

Эта блокада не против Донбасса, а против Украины, — уверяет колаборант Гройсман.

Народный депутат от Николаевщины Аркадий Корнацкий заявил, что премьер-министра Украины Владимира Гройсмана нужно кастрировать, если ему мешает блокада Донбасса.

Об этом нардеп заявил в эфире телеканала «112 Украина», сообщает sprotiv.org.

Премьер-министр Гройсман заявил, что блокада Донбасса мешает нашей стране двигаться вперед. По его мнению, эта блокада не против Донбасса, а против Украины.

«Эта блокада опосредствована в интересах России, и наше задание сегодня сделать все, чтобы нас не остановили на середине пути. Вчера на заседании правительства я сказал, что мы должны заниматься серьезными системными вещами, но как только мы начинаем подниматься с колен и пытаться быстро двигаться вперед, нам искусственно создают проблемы. В том числе и блокада, которая создана искусственно,» — сообщил премьер.

Нардеп Аркадий Корнацкий на это заявление отреагировал своеобразно и предложил кастрировать Гройсмана.

«Наверное, нужно чтобы он сам, или его кастрировали, если ему что-то мешает. Если ему мешает блокада Донбасса, то это уже даже не смешно. Когда премьер-министр говорит, что движению Украины вперед мешает блокада Донбасса, то это действительно не смешно, потому что значит говорить больше нечего,» — заявил нардеп.

#Гройсман узаконив постановою уряду фінансово-матеріальне забезпечення бандформувань на окупованому Донбасі

gnidi1-500x500 (1)

 

«Таке враження, що незламний «уряд» задовольнив вимоги і прогнувся перед погрозами терористів, ультиматумом Ахметова, зойком Лаврова. Адже блокада веде до знищення економічної основи існування ОРДЛО, а тому і до закінчення війни та нашої перемоги на Донбасі. Значить, знищення терористичних анклавів на Сході не входить у плани чинної «української» влади».

Таку думку висловив колишній міністр економіки Володимир Лановий у блозі на “Цензор.нет”, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

“Кабмін прийняв постанову, яка узаконює фінансово-матеріальне забезпечення бандформувань на окупованому Донбасі. Всі поставки з України, які вимагали відновити російські окупанти та місцеві терористи для продовження функціонування квазіреспублік та ведення війни проти нас, за рішенням Кабміну ніби-то будуть відбуватися. Перераховані усі засоби необхідні для виробництва у важкій промисловості, продуктів харчування, лікарських препаратів, продуктів харчування, функціонування об’єктів критичної (?) інфраструктури (очевидно, це електроенергія, вода, газ, залізничні шляхопроводи, автодороги, телекомунікації). Цим самим «український уряд» дає вказівку виконавчим органам розблокувати вантажні шляхопроводи, що ведуть на територію, захоплену ворогом і легалізувати усі послуги, що надаються бандитським анклавам. Більше того, цей «уряд» цинічно зобов’язує добровольчі воєнні з’єднання і волонтерів допомогти у здійсненні контролю за перевезеннями товарів на окуповану територію і зупинці контрабанди, але не запроваджує систему прифронтового контролю та режиму його застосування. Адже жодних законів та інших нормативних актів здійснення такого режиму не існує. І ніякі добровольці не будуть виконувати вказівки такого «уряду». Тому з боку останнього це не контроль, а повне розблокування контрабанди та разом з тим – окозамилювання своїх дій та дійсних намірів”, – пише Лановий.

Екс-міністр вважає, що підстав зважати на шантаж терористів немає, оскільки їхні погрози безпідставні.

“Немає також жодного обґрунтування рішення щодо відкриття товарно-матеріального, транспортного й енергетичного забезпечення ворога. Плебеї влади, які напередодні заявляли, що блокада приведе до втрати експортних доходів на 2,5 млрд. дол., бо ніби-то вугілля, яке не поступає в Україну, піде на експорт у треті країни, є блефом і обманом. На тих ринках споживається РОСІЙСЬКЕ вугілля, конкуренцію з яким донецький антрацит не витримає! Відгрузки «чорного золота» не буде. У терористичних анклавів не буде ринків збуту, їх продукція нікому не потрібна. Ті сучасні виробництва, що були на їх території, як наприклад, «Топаз», вже розграбовані і вивезені до Московії-Орди. Тому втрата українських споживачів є фатальною, катастрофічною для промисловості і, зокрема, шахт Донбасу“, – стверджує автор.

З усього цього випливає, що український уряд захищає не державні, а чиїсь приватні інтереси.

“Таке враження, що незламний «уряд» задовольнив вимоги і прогнувся перед погрозами терористів, ультиматумом Ахметова, зойком Лаврова. Адже блокада веде до знищення економічної основи існування ОРДЛО, а тому і до закінчення війни та нашої перемоги на Донбасі. Значить, знищення терористичних анклавів на Сході не входить у плани чинної «української» влади, – вважає Лановий. – Ми бачимо, що вона грає не на своїх, а на чужих інструментах і партитурі. Влада захищає не інтереси нашої держави, а інтереси наших ворогів. Це зрада Батьківщині. Це зрада присязі, яку давали міністри на чолі з прем’єр-міністром. Якщо Президент не зупинить дію цього рішення Кабміну, то він не виконає свій конституційний обов’язок і теж приєднається до кола зрадників”.

“Пора вже замислитися, що ви, хто біля корита та їх прислуга, йдете проти України, проти її народу і Конституції. Підніміть голову від годівниці, розплющіть очі, які засліплені знаками доларових купюр. Ви нам не потрібні. Без вас було б краще”, – підсумовує Володимир Лановий.

#Гройсман разрешил экспорт антрацита в Словакию компании из территорий захваченных рашистами «ЛНР». Подробности

БПП за торговлю с оккупантами

БПП за торговлю с оккупантами

 

 

ООО «Горно-обогатительная фабрика «Центральная», зарегистрированная в городе Антрацит на не подконтрольной Украине территории, в мае начала отгружать на экспорт уголь-антрацит, получив соответствующую лицензию у украинских властей, сообщает Национальное бюро расследований Украины со ссылкой на нескольких угольных трейдеров.

Уголь фабрика поставляет в Словакию местным компаниям. Стоимость антрацита на границе — около $80/тонна (на условиях DAP).

ГОФ «Центральная» принадлежит Виталию Жарчинскому, Наталье Жарчинской и Дмитрию Полубатко.

Жарчинский — довольно известный луганский предприниматель, бывший член Партии регионов, которую представлял в горсовете Антрацита. Ранее он также работал помощником народного депутата от КПУ Сергея Гмыри.

Дмитрий Полубатко — сын луганского предпринимателя Владимира Полубатко, бывшего президента футбольного клуба «Сталь» (Алчевск). Младший Полубатко сейчас проживает в Киеве.

Точные объемы экспорта ГОФ «Центральная неизвестны». Всего в мае Украина экспортировала около 30 000 тонн антрацита, добытого на неподконтрольных территориях. Это крупнейший объем экспорта этой марки угля с декабря 2014 года. Сейчас в Украине наблюдается дефицит антрацитовых углей.

По данным издания, кроме ГОФ «Центральная» экспортом антрацита занимаются еще ряд компаний: ООО «Интегралл» (Старобельск, Луганская область), которую возглавляет попавший под украинские санкции Павел Подлипян, ООО «Ровеньки-Углепостач», принадлежащая Сергею Мельничуку, брату советника так называемого министра энергетики «ЛНР» Александра Мельничука.

Экспорт антрацита из Украины подлежит лицензированию. Разрешение на экспортные операции выдает Минэкономразвития по согласованию с Министерством энергетики и угольной промышленности. Правительство возглавляет ставленик БПП пропутинский колаборант Владимир Гройсман.

Новий податок! #Гройсман вирішив оподатковувати спадщину українців

banda-poroshenka2

 

У видатного вінницього реформатора Володимира Гройсмана пропонують брати податок на доходи з родичів першого ступеня споріднення, якщо вартість спадщини перевищить 1 млн. грн. Про це повідомляє Національне бюро розслідувань України.

В уряді Гройсмана вирішили наповнювати бюджет за рахунок майна небіжчиків. У законопроекті № 1578, який з’явився на сайті парламенту, є пропозиція оподатковувати податком на доходи фізосіб майно, яке коштує більше 1 млн. грн.

За ставкою, визначеною пунктом 167.2 статті 167 цього кодексу, вартість об’єкта спадщини, що успадковується членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, у разі якщо сукупна вартість таких об’єктів спадщини перевищує 1 мільйон гривень, в частині такого перевищення, і вартість будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями , які не є членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, — йдеться в законопроекті.

Допомога по догляду за дитиною до трьох років не виплачується, — реформаторське рішення уряду Гройсмана

Poroshenko-zlidni1-500x375

 

З 1 липня 2016 року виплати допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку скасовані, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Утім, у Кабміні Гройсмана намагається це показати як «оптимізацію соціального захисту сімей з дітьми», мовляв, цю допомогу поєднали з виплатою при народженні дитини.

Єдиним виключенням є ті родини, у яких дитина народилася до 30 червня цього року. І лише в цьому випадку ця допомога залишиться у мінімальному розмірі — 130 грн. на місяць. В Українській Гельсінській спілці з прав людини підрахували: якщо допомога по догляду виплачувалася у мінімальному розмірі (130 грн. на місяць), то втрати кожної сім’ї становитимуть майже 5 тисяч гривень за три роки. А якщо мати отримувала цю допомогу у більшому розмірі (скажімо 500 грн.), то вона втратить 18 тисяч гривень.

Проте, у Мінсоцполітики звітують, що соціальний захист родин з дітьми посилено: «З 1 липня 2014 року розмір допомоги при народженні першої дитини збільшиться на 10 320 грн. і становитиме 41 280 грн. Крім того, відтепер сума не  залежатиме від того, якою ця дитина народилася, першою, другою, третьою тощо, державою встановлено фіксований розмір допомоги — 41 280 грн.». Одразу по народженні дитини родині виплачуватиметься 10 320 гривень. Решту суми допомоги (30 960 грн.) родина отримуватиме впродовж 36 місяців по 860 гривень щомісяця.

Про те, що виплати значно скорочуються, якщо народилася друга, третя або більше дитина, у повідомленнях Мінсоцполітики не згадується. Але ж якщо раніше при народженні другої дитини родина отримували 62 тисячі гривень, то тепер — на 21 тисячу менше. Якщо допомога при народженні третьої та наступної дитини донедавна становила 124 тисячі гривень, то зараз — на 83 тисячі менше.

«Загалом  навіть анонсоване збільшення допомоги при народженні першої дитини насправді можна вважати тільки умовним оскільки розмір допомоги, яка виплачується одразу, не змінюється взагалі — це трохи більше 10 тисяч гривень, так само не збільшується сума щомісячної допомоги — 860 гривень, збільшується лише час протягом, якого ця допомога виплачується з 2 років до 3 років», — повідомив журналістам юрист Української Гельсінської спілки з прав людини Максим Щербатюк.

І ще один нюанс — офіційно затверджений прожитковий мінімум для дітей до 6 років становить: з 1 липня цього року — 1,059 тисяч гривень, з 1 жовтня — 2014 року — 1,102 тисяч гривень. Тобто, щомісячна допомога у сумі 860 гривень менша, ніж прожитковий мінімум. Хоча було б логічно урівняти розмір щомісячної допомоги з прожитковим мінімумом для дитини. «Якщо уряд пішов на суттєве зменшення видатків на соціальну сферу, то в першу чергу скорочуватися мали б „професійні“ пільги для депутатів, прокурорів та інші види допомоги , які надаються незалежно від того чи потребує конкретна родина цієї допомоги чи ні, і аж ніяк не допомога по догляду за дитиною», — вважає Максим Щербатюк.

#Гройсман для украинских автомобилистов приготовил новые штрафы. Подробности

Groisman-Volodimir4-500x372

 

В разрешениях и в правилах вождения наступают серьезные изменения, которые коснутся каждого автомобилиста.

Как сообщает Национальное бюро расследований Украины, Кабмин Владимира Гройсмана совсем скоро неприятно удивит украинцев изменениями в законах об автотранспорте. Сначала будет создан аналог ГАИ, который будет наказывать автомобилистов, запрещать переоборудовать транспорт, а также самостоятельно устанавливать газовые баллоны.

Что касается установки баллонов, то автомобилисту придется обращаться за разрешением к производителю авто. За переоборудованием автомобилей будут следить патрульные авто. Под строгим запретом окажется установка нештатных противотуманок. На штрафплощадку теперь будут отправлять авто, где стоят детские кресла без соответствующих разрешений. Шипованные покрышки правительство Гройсмана также планирует запретить, и зимой водители смогут ездить только на демисезонной или на зимней резине, которую можно будет использовать даже летом.

Однако самое неприятное нововведение – это транспортная инспекция, которая будет наделена полномочиями штрафовать автомобилистов. Эту инспекцию будет контролировать Министерство инфраструктуры. Цель создания, как поясняют в Кабмине Гройсмана, — снижение аварийности на украинских дорогах.

Скільки коштує стрижка для Гройсмана? У Кабміні працює унікальний салон краси. Відео

perukarnya-Kabmin1

 

Простому смертному сюди не потрапити — запис виключно за перепустками, повідомляє sprotiv.org.

Журналістка «Нового каналу» дізналася про вартість процедур для чиновників в перукарні Кабінету міністрів України. Анна Олицька опублікувала на своїй сторінці в Facebook відео, в якому можна побачити прейскурант з цінами 90-х.

«Перукарня Кабміну — чоловіча стрижка 30 грн, жіноча укладка — 18! Манікюр — 20 грн, корекція брів — 6 !! Просто ціни 90-х !! Тут за соточку можна зробити повний фарш! Тільки далеко не кожному!», — написала вона.

#Гройсман подал тоталитарный законопроект, который позволяет блокировать сайты без решения суда

Groisman-Volodimir10-500x448

 

В Верховную Раду правительством Владимира Гройсмана внесен тоталитарный законопроект, который узаконит в случае его принятия блокировку сайта без судебного решения, сообщает sprotiv.org.

В проекте закона № 4629 от 10 мая 2016 года прописаны правила блокировки контента, установлены границы ответственности владельцев сайтов и хостеров.

Впервые в Украине в проекте закона зафиксировано право требовать личные данные пользователя от владельцев сайта, в отдельной статье прописаны инструкции о том, как нотариусы будут обеспечивать доказательства в Интернете.

Прописанный механизм в законе будет позволять блокировать сайты без решения суда всего за сутки.

«Владельцы сайтов при этом должны указывать в онлайне свое полное имя или наименование, а также название хостера, полный адрес места жительства или местонахождения, e-mail и телефоны», — говорится о новшествах закона.

Также закон Гройсмана добавляет в КоАП новую статтью «Нарушение правил размещения информации, идентифицирующей владельца сайта или поставщика услуг хостинга». За нарушение владельцем сайта или поставщиком услуг хостинга правил размещения на своем сайте информации, устанавливающей владельца сайта или поставщика услуг хостинга, —
вводится штраф от пятисот до одной тысячи необлагаемых минимумов доходов граждан.

Не позднее чем через сутки после внесудебной блокировки владелец сайта обязан сообщить об этом владельцу прав на контент по e-mail. Если требования будут проигнорированы, правообладатель имеет право обратиться к хостеру, который обязан будет удалить или заблокировать доступ к информации.

Немаловажно, что проект закона вносит некоторые изменения в «Закон о нотариате».

Согласно поданному проекту, нотариусам предоставят право обеспечивать доказательства в Интернете. Проще говоря, они будут иметь право составления протокола с описанием информации, размещение которой в Интернете было нелегальной.Close
Приєднуйтесь!
Читайте нас у соцмережах: